Писна ми да го преобличам през ноща!!! Дайте съвет, моля!

  • 1 180
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 102
  Вече ама наистина много ми писна!!! От както започна да яде твърда храна пие доста вода. Резултатът е пропускане на пелената през нощта (ползваме Памперс), при което той веднага надава боен рев, щото му мокри и се започва едно среднощно преобличане и разсънване..... Shocked
 Не са му малки пелените!!! Тои тежи в момента 9.500 кг и ползваме Памперс от 7 до 18 кг.
Пробвах да сменям марки - Либеро, Дайперс, Нанис ... освен, че няма ефект, ами се и подсече - май от Наниса беше newsm78 Той се оказа доста чуствителен към всяка смяна на пелени, козметика и т.н.
 Проблема, може би, възниква и от това, че той спи винаги на една страна.
 Както и да е! Въпросчето ми е - дали има някакви???? найлонови или други гащи, които мога да слагам над пелената? Но пък да не убиват на крачетата, че да не може да спи.... Въобще- приемам всякакви съвети!!!!

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 12:47 от Миши

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Пробвай да минеш на горният размер.   Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
И при нас имаше проблем с пропускането на 4-ти номер Памперс. Пробвах 4+ - те с апо-дълбоки и не пропускаха. Но също може да опиташ и 5-ти номер,нищо че килограмите са ви в този размер. Ние сменихме преди да сме навършили килата, по-дълбоки са и не пропускат.

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да не слагаш правилно пелената........

# 4
  • Мнения: 1 403
И на мен Памперс ми пропускат, смени ги. Аз сега взех някакви нови и съм много доволна, ама после ще напиша как се казват,4е я сложих да спи сега  Stop Нещо Тецко, Теско нещо такова беше  newsm78

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пробвай или с 4+ размер или с памперс гащички.

# 6
  • Мнения: 102
Хмм, тва с Maxi+ ще го пробвам - не се бях сетила  Rolling Eyes !
Мерси майчета!!

# 7
  • Мнения: 551
Аз също бих те посъветвала да пробваш с 4+ на Памперс  newsm32

# 8
  • Мнения: 3 356
Памперс са с отвратително качество. #Cussing out
При мен е същото,само че вече не чакам да се опикае,а така и така не спим много-много,направо към 2-4ч.,когато се сетя му го сменявам.Ние отдавна сме на 4+,още като беше 8 кг.,но и това не помага.Памперсите просто прозират,няма никой вътре, та не се и очаква да издържат цяла нощ.

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 199
И ние сме в същтото  положение  с памперс и ги смених . Мислех че не ги слагам добре но не е така.

# 10
  • Мнения: 551
Да не сте попаднали на някакви ментета?

# 11
  • София
  • Мнения: 39 745
И на мен ми се е случало да ми пропуска "Памперс", но партидата май се оказа дефектна (менте).
Смени марката, размера, може да имаш успех. Никое бебе не обича да спи на мокро.

# 12
  • Мнения: 539
Преди десетина дни Памперс 3 взеха много да пропускат. Купихме номер 4, (въпреки, че бяхме 7 кг  без малко) и проблема изчезна.

# 13
  • Мнения: 1 671
Памперс, особено онези по-тънките между крачетата, много ни пропускаха. Сега ползвам Бимбо и Бимба, много съм доволна, пък и са на 33 ст. за нашите 12-25 кг. Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 6 166
Памперс са с отвратително качество. #Cussing out
При мен е същото,само че вече не чакам да се опикае,а така и така не спим много-много,направо към 2-4ч.,когато се сетя му го сменявам.Ние отдавна сме на 4+,още като беше 8 кг.,но и това не помага.Памперсите просто прозират,няма никой вътре, та не се и очаква да издържат цяла нощ.

Не съм съгласна с тази констатация. Ползвам Памперс от както се е родил и не съм имала проблеми с тях. И си издържат цяла нощ.

# 15
  • Мнения: 580
Мога само да добавя да ограничите количествотона водата.

# 16
  • Мнения: 1 393
 Спокойно и това ще отмине.При мен се напикават и двамата.Е,не всяка нощ,а каката рядко,но се случва  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 102
Мога само да добавя да ограничите количествотона водата.
А, не! Naughty по-добре да продължим с нощнто преобличане, от колкото да държа детето жадно!!!!

Да не сте попаднали на някакви ментета?
Абе от различни места ги купуваме - егати късмета, ако се окаже така!!!

Изабелче  Wink, Бобсъна го знам аз!  Hug Heart Eyes Ама Марто ми се струва, че ще си спи човека по цяла нощ, ако не се мокри. Затова ей сега, на в мига, си поръчвам на таткото  Maxi+ , пък ще споделя утре дали е имал успех!

# 18
  • Мнения: 2 327
Абе то при момчетата май го има проблема с пропускането Simple Smile
По големия номер може да ти реши проблема. Ние го имахме, ама като беше по мъничък. Скоро не се е случвало да ни пропусне памперса.

# 19
  • Мнения: 102
Да кажа какво стана с Maxi +!!!
Не пропусна!!!!! Не преобличах тази нощ!!!!
Мерси на всички!

# 20
  • Мнения: 817
Радвам се,че сте решили проблема!!!
Тъкмо и аз щях да ти казвам за по-голям размер.
А иначе изобщо не съм съгласна,че "Памперс"пропускат,ние ги ползваме от както се е родила Тони и нямаме проблем!!!
Беше ни се случило веднъж като на вас,но купихме по-голям размер и работата се оправи,а иначе понякога съм я оставяла толкова дълго време с един памперс,защото сме били някъде,където нямам възможност да я сменя,че като го мъхам после е голям като футболна топка,а нейното дупе е сухо!

# 21
  • Мнения: 97
Ние също имаме проблем, почти всяка нощ сме мокри и ние сме с ''Памперс".ще взема сега размер 4+ да видя и при нас как ще е.

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
При нас през нощта действат "Мечо Пух", а ако са свършили, "Дайперс".
Аз хич не съм доволна от пелените на Памперс Naughty

# 23
  • Мнения: 468
Хъджис Фридам Peace

Общи условия

Активация на акаунт