Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, въпроса ми е към всички вече разведени, но не споразумяли се със съпруга. Интересува ме какав режим на контактуване на бащата с детето е определил съда. Благодаря
Цитирай

София

По принцип съда постановява всяка втора събота и неделя и лятото един месец, който не съвпада със отпуската на майката. Споразумение за това не се прави. Иначе, естествено по желание /ако има такова/.
Цитирай
Благодаря за отговора, а знаеш ли дали целия втори уикенд или само единия ден?А възрастта на детето до колко има значение - става въпрос за дете под 7 г.
Цитирай

Велико Търново

Възрастта на детето има голямо значение. По принцип за дете до 2 год. е редно срещите да стават по местоживеене на детето и в присъствието на майката само единия ден. За по-голямо дете вече може бащата да го взема, но за преспиването не съм много сигурна, може би до голяма степен зависи от това как адвоката ти ще си свърши работата.
Цитирай

ЗДРАВЕЙ МИЛИЧКА,
режима за всички е един-1 и 3 събота или неделя в месеца.Повече виждане е по твое желание.Ако детето е под 2 год. става в твое присъствие.Моят мъж не е съгласен с този режим и ми поставя условия и т.н. тъпотии.
успех
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.