Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Гледах преди някъде тема за изпотяването и миризмата в тази връзка,някой питаше за стикове против изпотяване и вижте на какво попаднах http://www.smellkillerbg.com/index.php Има най-различни продукти-от обезмирисители за стая до обезмирисители за уста и подмишници.http://www.smellkillerbg.com/products_info.php?id=3
Как мислите дали действат,някой ползвал ли е???
Цитирай

БУРГАС

Thinking Не ми се вярва тая работа. За мен пълна глупост Peace
Цитирай

И колко струва туй чудо на науката?
Цитирай

Незнам туй 4удо дали има ефект,ама цени4ките са ... Rolling Eyes
Цитирай
най-доброто нещо откривано досега в света, четох скоро за него в някаккво английско списание. най-ценното е, че е вечен и е с гарантирано качество, защото е произведен в Солинген. голяма новина е, че някой най-после го внася и в България. вижте www.smellkillerbg.com
Цитирай

Много е интересно това.......супер би било да е истина
Цитирай

съмнявам се да има някъкъв ефект smile3506 то такива вечни неща не са много надеждни Laughing
Цитирай

там от където съм

Това е твърде добро за да е истина,има някаква уловка.Пък и цените са малеееее
Цитирай

София

Цените са страшни  Shocked, но сигурно защото веднъж се купува и няма как да печелят от продукта иначе Wink
Цитирай
Ako vidite tsenite v Germanija - veche gi proverih! - shte vidite, che u nas sa pone s 20 protsenta po niski. Tova si e skap i kachestven produkt, no se kupuva samo vednazh, javno...
Цитирай

Преди 2-3 дена приятеля ми ми го показва това. Не знам, на мен честно казано не ми се вярва да върши много работа. Иначе би било хубаво.
Цитирай

София

Трябва да се включи някоя мама, която е ползвала продуктите.
Стори ми се интересно, но не знам дали е ефективно.
Цитирай
E, tfa napravo me ubi...Ponedelnik go kupuvam, shte go probvam i shte dokladvam tuk vednaga:) Are priyatna pochivka.
Цитирай

Чикаго,иначе от Пловдив

Интересен продукт,ако е истина.
Цитирай
...аз видях и германския и английския сайт....то е ясно, че това е революция, която сега си пробива път. Това обаче в www.smellkillerbg.com е много професионално направено, факт.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора