Нещо което ми се видя интересно.

  • 2 105
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Гледах преди някъде тема за изпотяването и миризмата в тази връзка,някой питаше за стикове против изпотяване и вижте на какво попаднах http://www.smellkillerbg.com/index.php Има най-различни продукти-от обезмирисители за стая до обезмирисители за уста и подмишници.http://www.smellkillerbg.com/products_info.php?id=3
Как мислите дали действат,някой ползвал ли е???

# 1
  • Мнения: 814
 Thinking Не ми се вярва тая работа. За мен пълна глупост Peace

# 2
  • Мнения: 3 216
И колко струва туй чудо на науката?

# 3
  • Мнения: 1 403
Незнам туй 4удо дали има ефект,ама цени4ките са ... Rolling Eyes

# 4
най-доброто нещо откривано досега в света, четох скоро за него в някаккво английско списание. най-ценното е, че е вечен и е с гарантирано качество, защото е произведен в Солинген. голяма новина е, че някой най-после го внася и в България. вижте www.smellkillerbg.com

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много е интересно това.......супер би било да е истина

# 6
  • Мнения: 2 936
съмнявам се да има някъкъв ефект smile3506 то такива вечни неща не са много надеждни Laughing

# 7
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Това е твърде добро за да е истина,има някаква уловка.Пък и цените са малеееее

# 8
  • София
  • Мнения: 1 983
Цените са страшни  Shocked, но сигурно защото веднъж се купува и няма как да печелят от продукта иначе Wink

# 9
Ako vidite tsenite v Germanija - veche gi proverih! - shte vidite, che u nas sa pone s 20 protsenta po niski. Tova si e skap i kachestven produkt, no se kupuva samo vednazh, javno...

# 10
  • Мнения: 6 871
Преди 2-3 дена приятеля ми ми го показва това. Не знам, на мен честно казано не ми се вярва да върши много работа. Иначе би било хубаво.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Трябва да се включи някоя мама, която е ползвала продуктите.
Стори ми се интересно, но не знам дали е ефективно.

# 12
E, tfa napravo me ubi...Ponedelnik go kupuvam, shte go probvam i shte dokladvam tuk vednaga:) Are priyatna pochivka.

# 13
  • Мнения: 419
Интересен продукт,ако е истина.

# 14
...аз видях и германския и английския сайт....то е ясно, че това е революция, която сега си пробива път. Това обаче в www.smellkillerbg.com е много професионално направено, факт.

Общи условия

Активация на акаунт