Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте!Търся информация за хомеопатичния препарат Седатив.Нашата хомеопатка при която сме съвсем от скоро ни предписа препарата  срещу неспокойния сън на бебо.Давам го вече 2 вечери ,но не виждам ефект.Някой ползвал ли го е и какви са ви отзивите за него?

# 1
Лекувам се при хомеопат от 2 години. Единственото нещо което мога да ти кажа е че лекарство от хомеопат се изписва след поставяне на хом. картина и то не е с/у определн симптом а е на база обща картина. Не знам какъв е този Седатив но звучи като някаква съвкупност от хом. препарати което е много вредно да се изписва - още повече на бебе ........ Съвет: смени хомеопата

# 2
  • София
Аз го ползвах, докато бях бременна, защото страдах от безсъние и др. проблеми.
Мисля, че имаше ефект, но не моментален. Не ми е правена хомеопатична картина  newsm78
Но за бебе - не знам.

# 3
  • Петрич
Мъжо го пиеше това лекарство и си спомням,че на листовката пишеше,че може да се дава на бебета.При това положение мисля,че не е вреден,но той казваше,че и ефект няма.

# 4
  • гр.София
СедатиФ е хомеопатичен препарат на Боарон. Пила съм го няколко пъти за доста дълги периоди от време. Имаше ефект, но не веднага. Пише, че може да се взема от бременни, кърмачки и малки деца. Съветвам те обаче, да отидеш при класически хомеопат, за да прецени той какво точно е подходящо за твоето бебче.  Peace

Успех!  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт