Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

неустановено

Въпросът ми  към вас мили мами е , кои готови каши на пазара са най -хубави и кои Вие използвате?
Благодаря Ви предварително
Цитирай

Пловдив

Не мога да ти кажа кои каши са по-хубави. Аз купувам от всички видове, редувам ги. Ядем и на Слънчо, Bebi, Blevit, Humana,Frisocrem, май само на Milupa не сме опитали все още. Smile  Бубата яде определен вид от всяка фирма. Следвам нейния вкус и предпочитания. Да си призная и аз си хапвам отвреме на време от банановата каша! Embarassed
Цитирай

До хладилника, който обичам

Зависи колко ти е голямо бебето.
Сега захранвам дъщеря си (6 1/2) с Blevit чиста оризова каша, видях, че и Nestle имат такава. Захранва се с оризова, после се дава овесена, и към 8 - 8 1/2 (или 1-2 месеца, след като е яло детето оризова и овесена) се дава пшеничена и други зърнени (пшеницата е възможен алерген).
А иначе - и родните Слънчо са добри Smile (само съобрази възрастта на детето)
Цитирай

София

Здравейте!
От всечки опитани до сега /ние сме на 6,5м/, кашите на Милупа са най-вкусни и най-предпочитани и от мен и от бебе Лора. Много добре ги понася.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Да добавя - онзи ден купих каша на Колинска - Беби, защото беше чиста овесена каша, каквато не съм намирала от другите марки. Ужасно е подсладена! Струва ми се, че бебето съвсем няма нужда от толкова захра. Имайте го предвид, ако не искате да давате прекалено много захар на бебето си.
Цитирай

Аз съм най-доволна от Хумана, минах през всички видове, но тези най-добре се разтварят и са нормално сладки, пък и са съобразени с възрастта.
Цитирай
Въпросът ми  към вас мили мами е , кои готови каши на пазара са най -хубави и кои Вие използвате?
Благодаря Ви предварително

аз  копувам  на  "фризокрем" "нестле" и "милупа" . повярвай  ми  страхотни  са. детето  ми  ги  обожава. не  са  прекалено  сладки, нормални  са  на  захар. пробвагай  няма  да  сажаляваш. започват  след  четвъртия, само  че  аз  ги  дадох  след  петия.
Цитирай

София

На мен най ми допадна банановата/само банан/на Слънчо- не е мн.редичка а другите от тази марка са по редички
Пробвах веднъж и на Фризокрем- е нещо не ми направи голямо впечътление и си продължавам с банановата- за разнообразие му слагам вътре плодово пюре и така всеки път е различна Twisted Evil
Цитирай

РусЙе

Мацкиииии - темата е от по-миналата година 35
Цитирай

пред компютъра

Ние ядем "Милупа", "Фризокрем" и "Слънчо"- редувам различни видове от трите марки. И трите ги яде с еднакъв апетит. /Но за мен най-вкусни са на "Милупа"- но да не забравяме, че бебетата си имат техен собствен вкус, който понякога доста се различава от нашия/.
И кашите "Лека нощ" на ХИП сме си хапвали с охота, но докато бяхме по-малки /сега 1 бурканче вече не му стига/.
Цитирай

на кой му пука, майна

Хумана и Милупа
Цитирай

София

Хумана, Фризокрем  и СлънчоWink
Цитирай

Варна

Ами, според мен Фризокрем са много подсладени. Мисля, че Хумана са най-добрите.
Цитирай

София

Милупа и Хумана, че от другите повръща, а с тези двете нямаме проблеми.
Цитирай

а някой дава ли zаленчукова каша?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора