стоматологичен форум за пациенти

  • 3 333
  • 6
  •   1
Отговори
Вече може да  питате докторите директно за всичко, което ви вълнува за вашите зъби или зъбите на децата ви:

www.patient.zabolekar.info

# 1
  • Мнения: 723
Супер! Благодаря ти много за информацията!   bouquet

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз благодаря  bouquet  bouquet
Така ми се налага консултация със зъболекар в момента, че този сайт ми идва като по поръчка Hug

# 3
  • Някъде в България
  • Мнения: 16
Имам остатъци от корени на мъдрец ,които не ми създамат проблеми-в смисъл болка ,но трябва да се извадят.
Проблема е че при подобно вадене на корени ми увисна челюстта и затова сега изпитвам панически ужас да отида на зъболекар.
Може ли да бъдат извадени с пълна упойка и къде маже да стане това !Препоръчайте ми добър стоматолог хирург!!

# 4
А какво означава "челюстта е увиснала"? Какво точно се е случило?

# 5
  • Някъде в България
  • Мнения: 16
ами устата ми остана отворена без да мога да си я затворя.Зъболекаря ми нанесе един бърз под брадичката и устата ми се затвори.
После една сутрин ми се случи като се прозявах да не успея да си затворя устата притиснах леко брадичката нагоре като поддържах отстрани челюстите и устата се затвори.

# 6
  • Мнения: 380
Слава богу ние нямаме вече тези проблеми.Но искам тук ако е възможно да изкажа моите искренни благодарности на д-р Стайкова и д-р Хр. Веценова от МЦ Юниордент - София.Преди ч
етири дни на моя син се наложи стоматологично лечение с пълна анестезия  притеснението ми се оказа напълно излишно защото попаднахме на разкошни лекари .Нека бъдат живи и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт