Помага ли ви BG-Mamma в търсенето на отговори и разрешаването на проблеми

  • 3 877
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 187
ДА!Благодаря Ви от сърце!
докато бебка спинка,аз винаги съм пред компа и се ровя в БГ-мама Two Hearts

# 46
  • Мнения: 77
Определено БГ-МАМА е един чудесен сайт Hug
Пълен е с толкова полезна информация, а форумите са просто едно чудесно място, където можеш да споделиш радостите  и проблемите които те вълнуват и да потърсиш правилното решение - или просто да споделиш радостта си  bouquet

# 47
  • Мнения: 191
Форумите са ми любимо място! Аз предимно чета и много рядко пиша. Тук получавам ценна информация, без която животът ми щеше да изглежда различен. Намерих кураж, вяра, надежда, познание... Много се радвам, че ги има   bouquet

# 48
  • Мнения: 46 508
Помагат ли ви форумите на BG-Mamma?
Да.

Четете ли полезната информация в библиотеките?
Да.

Има ли проблеми, които сте разрешили тук, в BG-Mamma?
Да.

Как определяте времето си прекарано във форумите?
Научаване на нови неща + развлечение.

Намерихте ли разбиране, създадохте ли приятелства?
Да. Много  Hug

# 49
  • Мнения: 623
Страшно много ми помогна библиотеката в кърмене и захранване
Хиляди благодарности на хората, които са събрали и превели това Heart Eyes толкова полезно инфо + благодарности на създателите на сайта

# 50
  • Мнения: 948
Твърдо ДА!Тук винаги съм намирала, а и продължавам да намирам отговори на моите въпроси.Освен това чрез форума създадох и много нови приятелства.
Благодаря ви че Ви има! Hug

# 51
  • Мнения: 5 790
Удоволствие, забавление, почивка, утеха.... добре се чувствам тук. Форумът ме накара да започна да чета повече и да не се доверявам сляпо на лекарите.

# 52
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Времето ми прекарано във форумите на БГ-мамма е едновременно и удоволствие и забавление и почивка а и утеха както си го казала.Сравнително късно започнах да пиша във форумите.Дълго време преди това четях само в библиотеката,но си признавам,че вече съм безвъзвратно пристатена към форумите.Тук винаги намирам това което ме интересува. Laughing
И аз.

# 53
  • Мнения: 3 089
за мен този въпрос е излишен. по-дипломатично казано - риторичен.

# 54
  • Мнения: 5 140
Не съм се скъсала от задаване на въпроси,но когато съм го правила,отговорите са ми били от полза Peace

Също така и при мен.
Помага ми и то много, а и приятелства позавързах.
Обичам го този форума! Hug  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 511
Често обяснявам на майка ми колко много момичета и жени тук си помагат с добра дума и съвет безрезервно!  Hug
Как някои се ръфат като диви кучета за глупости и после казват В спора се ражда истината и всичко е ОК!
Има и недобронамерени потребители,които само чакат да те захапят по дупето...но да чакат  Mr. Green

Намирам много във Форумите...
 *удоволствие да се сблъсквам с  индивидуалностите на всеки,криещ се зад ник-а;
 *почивка след уморителните дни;
 *утеха след недоразумения в семейството;
 *безценна библиотека

Дано Мамма и всички модератори,които се трудят за това форума да съществува,прочетат тази тема и приемат благодарностите от всички ни!

 smile3501

# 56
  • софия
  • Мнения: 495
strahotno zabavlenie!!!

# 57
  • Мнения: 2 609
Помагат ли ви форумите на BG-Mamma? Четете ли полезната информация в библиотеките?
-Да

Има ли проблеми, които сте разрешили тук, в BG-Mamma?
-Да разбира се

Как определяте времето си прекарано във форумите... удоволствие, забавление, почивка, утеха...
-Всичко изброено

Намерихте ли разбиране, създадохте ли приятелства..
-Дааа Hug


# 58
  • Мнения: 680
ей,че готина темичка!! Laughing
BG-Mamma-помага и още как!!!!  smile3521

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Помага ми много Hug

Общи условия

Активация на акаунт