Помага ли ви BG-Mamma в търсенето на отговори и разрешаването на проблеми

  • 3 861
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 670
Помагат ли ви форумите на BG-Mamma? Четете ли полезната информация в библиотеките?
Има ли проблеми, които сте разрешили тук, в BG-Mamma?
Как определяте времето си прекарано във форумите... удоволствие, забавление, почивка, утеха...
Намерихте ли разбиране, създадохте ли приятелства..

# 1
  • Мнения: 3 069
Утеха, разбиране, обмяна на опит и понякога (рядко)  спорове Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да,много ми помага.При най малкото ми съмнение за проблем,почвам да се ровя(рядко пускам теми).Чак приятелства да съм създала не бих казала.А времето прекарано във форумите всеки път бих определила различно понякога удоволствие,също и утеха-когато имам проблем с Павел и прочета че не сме първите много други мами са минали по този път.

# 3
  • Мнения: 11 505
Времето ми прекарано във форумите на БГ-мамма е едновременно и удоволствие и забавление и почивка а и утеха както си го казала.Сравнително късно започнах да пиша във форумите.Дълго време преди това четях само в библиотеката,но си признавам,че вече съм безвъзвратно пристатена към форумите.Тук винаги намирам това което ме интересува. Laughing

# 4
  • Мнения: 394
Много е относително за мен.Повече се забавлявам,понякога намирам интересни за мен неща.Но,като цяло форумът ми харесва-има интересни хора,интересни ситуации.Някои ми помагат,други не.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Имало е ситуации ,в които инфото тук ми показва верния път.След упорито лечение и некомпетентност от страна на лекарите тук намерих ключа за верния отговор към диагнозата на дъщеря ми Hug

# 6
  • Мнения: 8 505
Не съм се скъсала от задаване на въпроси,но когато съм го правила,отговорите са ми били от полза Peace

# 7
  • Мнения: 222
Нау4их много от форума и  намерих  отговори на вси4ките мои въпроси.Надявам се и zа напред да е така.  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 978
Излишно е да се говори за ползата от Форума, броят на потребителите говори за това!
За мен лично, е много полезен във всяко едно отношение.
Най-малкото, когато съм притеснена за нещо, мога да получа обяснение, подкрепа и съвет.
Надявам се да съм срещнала и нови приятели..

# 9
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Форума за мен е златна мина!
Тук съм намирала хора с пролеми като моите!
В библиотикате има безценна информация! Стига да имаш време да четеш!

# 10
  • София
  • Мнения: 39 713
Да, помага ми.
И аз не задавам често въпроси, но пък винаги ми се е отговаряло на ниво.
Времето, което прекарвам тук е по-скоро удоволствие.

# 11
  • Мнения: 522
Да!Определено имам полза от него! newsm10

# 12
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Дори не съм предполагала колко много  и полезна информация може да  бъде споделена и открита тук! Благодаря на всички,които пишат!  bouquet  Понякога не разбираме как сме полезни на другите с опита си!

# 13
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да, помага и то много.
Все пак информацията, която се споделя тук, е предоставена от мами, които са се сбслъсквали с тоз или онзи проблем (както се казва "не питай старило, а питай патило") Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 299
СтраШно много ми помага форума, и Ще дам един пример= Ако не бях попаднала тук, нямаШе да разбера, че Викториа е със срастване на влагалиЩето. Слава богу всичко приключи благополучно.

Общи условия

Активация на акаунт