За разликата в годините с половинките ви...

  • 14 872
  • 266
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 723
Съпругът ми е с 6 години по-голям. Чувствам се идеално с тази разлика, но според мен възрастта е твърде относително понятие и с този човек щях да се чувствам добре дори да беше 20 години по-голям или 10 по-млад. Мисля, че сигурността с един мъж, зрелостта му и отношението му към жената до него, не идва от годините, а от самия човек, личния му опит и способността му да си извади поука от него.

# 61
  • Мнения: 8 505
С 2г е по-голям.
Не мисля,че разликата в годините е критерий за стабилността на връзката.

# 62
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
5г. е по-голям!
Супер е.  Peace
Моето мислене е, че това е идеалната разлика. Айде нека да поразширя и да е м/у 2 - 6 години. Но по-малка или по-голяма не. Даже не си представям, че мога да загледам лИбовно някой младок  Stop Жените се състаряват по-бързо (по принцип) и с разлика от 5г. ще побеляваме заедно (пък аз що яко го изпреварих в тоз аспект?  Thinking) и няма след време да ни мислят за баща и дъщеря или за майка и син  Crazy

# 63
  • Мнения: 2 015
С 9г. е по-голям, но мен ми прави впечетление, че всички мои приятелки имат подобна разлика с половинките си.Въпроса е там, че сега се женят по-късно и ставам малко егоисти.Трудно можеш да промениш нещо в тях, защото вече е твърде късно.Мъжът ми е на 32г, а аз на 23г. и сега очакваме първото си дете, а баща ми на тази възраст е имал 3-и деца.При това мисля, че баща ми е узрял много по-рано и е станал много по отговорен на тази възраст.Елате вижте моя още не може да осъзнае, че ще става татко и какво значи това.Аз така ги виждам нещата,че мъжете сега взеха да се женят по-късно и да израстват по-късно.

# 64
  • Мнения: 255
Аз съм по-голяма с две години и половина. В началото ми беше много странно (имала съм и приятели с 7 или 15 години по-големи от мен). Но сега се сещаме рядко кой е по-големия (според него е той - по -висок, по-тежък), а и аз младея  Simple Smile.
Понякога той има нужда от подкрепа, понякога аз...
Това за "тихите игри" (пред телевизора или компа) не зависят от годините, а от интересите.
И хубавото е че имаме обща среда и приятели, които са супер.

# 65
E wie ste dobre, as sum s 35 godini po-goliama ot muja mi  yesyes tooth tooth tooth tooth

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
По малка съм от него с 5 години  Flutter

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
E wie ste dobre, as sum s 35 godini po-goliama ot muja mi  yesyes tooth tooth tooth tooth
Сигур си поне на 60 Laughing

# 68
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
E wie ste dobre, as sum s 35 godini po-goliama ot muja mi  yesyes tooth tooth tooth tooth

Да не се зовеш Ала Пугачовата, или баба Лила тайно да се е омъжила, а никой нищо да не знае?  newsm78

# 69
  • Мнения: 5 140
Нашата разлика е 4-ри години в моя полза. Взех го да ме подмладява. Mr. Green
Но всички си мислят, че е обратно.

# 70
  • Мнения: 14 654
по-малка съм с една година от него,запознахме се в университета

# 71
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
набори сме ... аз съм с няколко месеца по-малка от него ... някак си заедно се променяме,израстваме и все пак май годините са без значение ако двама души взаимно се допълват

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 113
Aз съм по- малката, с 4години и мисля,че е доста добре,нито малко,нито много Joy

# 73
  • Мнения: 2 035
Набори сме и ние, но аз съм каката (с 5 месеца съм по-голяма)   Flutter

# 74
  • Мнения: 5 391
Аз съм по-малка от съпруга ми с 9 години...винаги съм се чувствала с него някакси защитена...
Peaceи при мен е така

Общи условия

Активация на акаунт