RYANAIR - 10

  • 100 798
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 16 070
Може моливи и флумастри.

# 61
  • Мнения: X
Здравейте. Имам един малко глупав въпрос, но сайтът на раян ер е супер неподреден и не мога да открия елементарни неща. Купила съм си още февруари билет за ноември и сега не мога да се сетя добавила ли съм си куфар, или не. Като отворя профила си в раян ер не мога да открия никаква информация имам ли куфар. къде да видя?

Влизате на сайта на Райън, във Вашия профил. Отивате на УПРАВЛЯВАМ. От там кликвате върху резервацията си. Отворите ли я, горе леко вдясно има в синьо каре ПРЕГЛЕД НА МАРШРУТ. Отваря се прозьорец, в който виждате подробната си резервация. Под нея е изброено всичко, което сте закупили, заедно с цената, която сте платили. (кръстено е ЦЕНИ ПО ЕЛЕМЕНТИ и ОБОБЩЕНИ ПРОДУКТИ) И най-отдолу - общата цена, която сте платили.  Peace

 Да, мерси много. Открих го, но сайтът е направен доста непригледно, и е въпрос на късмет да се сети човек къде да цъкне, или да го направи по случайност.  Peace

# 62
  • Мнения: 4 351
всичко, което не е забранено е разрешено

# 63
  • BG
  • Мнения: 1 900
Здравейте!Някой да знае полети до Пиза за февруари месец дали ще има,по-скоро кога ще се възстановят полетите им.Защото влизам  сайта им,но след октомври месец няма нищо активно?

# 64
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
Здравейте!Някой да знае полети до Пиза за февруари месец дали ще има,по-скоро кога ще се възстановят полетите им.Защото влизам  сайта им,но след октомври месец няма нищо активно?

Няма да има. Зимното разписание е до края на март, полетите до Пиза се възстановяват по два на седмица от последната седмица на март  Peace

# 65
  • BG
  • Мнения: 1 900
Здравейте!Някой да знае полети до Пиза за февруари месец дали ще има,по-скоро кога ще се възстановят полетите им.Защото влизам  сайта им,но след октомври месец няма нищо активно?

Няма да има. Зимното разписание е до края на март, полетите до Пиза се възстановяват по два на седмица от последната седмица на март  Peace

Жалко,а какво да измисля,какъв вариант може някой да ми предложи?

# 66
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Пътуване до Болоня с УИЗЗ и хващане на влак до Флоренция/Пиза

# 67
  • София
  • Мнения: 1 174
Здравейте,
Имам платено място и чекиран багаж до 15кг, вече направихме онлайн чекирането,но...никъде не ми е отбелязано на бордната карта, че имам багаж. Дори напротив имам зелена отметка на ръчен, а червено Х на чекирания.. Трябва ли нещо допълнително да направя??

# 68
  • Мнения: 263
Можете ли да отваряте сайта на Райънеър?

# 69
  • Мнения: 1 122
hris.g, влезте в сайта на английски и погледнете бордната карта. Ако имате багаж, то той ще е изписан точно под часа на затваряне на гейта.
Ако и там нямате- пишете им в чата, за да проверят какво имате.

СладуРади, отваря се без проблем при мен.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 174
hris.g, влезте в сайта на английски и погледнете бордната карта. Ако имате багаж, то той ще е изписан точно под часа на затваряне на гейта.
Ако и там нямате- пишете им в чата, за да проверят какво имате.

СладуРади, отваря се без проблем при мен.

Много благодаря Galetta,   С малки букви в англ. версия пише 15кг. Явно ще разпечатам бордните карти от там.

# 71
  • Мнения: 1 122
Няма проблем да са и на български- всичко е в щрих кода. Simple Smile Но за да сте спокойни- разпечатайте ги така.
Приятен полет.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Опитвам се да закупя билети за 3-ма възрастни и едно дете за полет на 26, но ми дава да попълня имена само на възрастните. Досега, ако не се лъжа винаги и неговото име съм вкарвала при закупуване на билета. Някаква промяна ли има?

# 73
  • Мнения: 1 122
Симулирах набързо до случайна дестинация 3 в + 1 д и има 4 полета за име, като пред 3-те има и титла, а най- отдолу (за детето) няма.

# 74
  • Мнения: X
 Ох, много ме дразнят с бордните си карти на които не пише колко багаж си е заплатил човек да предаде на чек-ин-гишето. Също така в сайта им е много трудно да се намери сведение за багажа, който човек си е купил. Докато ми светне, че трябва да избера преглед на маршрут, за да видя цената която е заплатена и колко багаж можа га предам на гишето мина сигурно час вчера. Вместо това шарени реклами и опции да дадеш повече пари, станах разногледа докато ги съзерцавах в търсене на истински важната информация  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт