Подуване на лицето сутрин. Как да го предотвратим ?

  • 2 168
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте , от около 6 месеца сутрин се събуждам с ужасно подуто лице , независимо от това колко време съм спала . Някой има ли идея как мога да го предотвратя ?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 559
Отиди на лекар, за да се види каква е причината за това.

# 2
  • Мнения: 22 867
Да, за лекар си е, 6 месеца не е малък период. Би могло да е от грим или почистващо средство, алергия някаква, недостатъчен сън, грешки в храненето, късно вечеряне, нездравословен начин на живот, та до сърдечно-съдови или бъбречни проблеми. При бременност също може да се появи. Най-добре е лекар да прецени. Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Само лицето ли ти е подуто?
Аз се подувах -лице,ръце,от соленото. Особенно вечер ако хапна нещо солено,сутрин съм ужас.

# 4
  • Мнения: 433
Аз имах голям проблем с подуването. Оттам трудно сваляне на килограми, целулит и други неприятни неща, абе ужас направо. Влязох в ритъм със здравословно хранене, течности, спорт. Но истинският ефект видях като добавих към тези неща и масажи + специални процедури на принципа на лимфодренажа. В момента килцата си отиват едно по едно, сутрин се събуждам свежа без да съм подпухнала.

Причините с подуването може да са различни, важно е да се намери решението възможно най-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт