Антибиотик на четири часа?

  • 1 089
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте Мами ,искам да ви споделя ,че тук  в Англия ми изписаха антибиотик  и трябва да  приемам на 4 часа само през деня което   ми се струва не е  нормално .Вечер се  прекъсва и сутрин  се започва отначало   .Може ли някой който  знае  да  ми  отговори  .Благодаря ви .

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 10:13 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 28 474
Да ти отговорим какво точно? Как се приема неизвестно кой антибиотик за неизвестно кое заболяване за пациент, с неизвестна медицинска история? А ние тук всички сме медицински лица, разбира се. А ти ще приемеш медицински съвет от лаици във форум, а не от лекар, който те е прегледал?

# 2
  • Мнения: 25 571
Доколкото знам, антибиотик се изписва в определена дозировка за 24 часа. На колко приема ще се раздели, зависи от преценката на лекаря. Важното е да си изпиеш всички дози в рамките на денонощието.

# 3
  • Мнения: 7 325
И на мен са ми изписвали схема за АБ ( по точно на детето ), която ми се видя твърде неадекватна. Направих консултация с друг лекар и си изясних нещата. За мен товае правилният начин.

# 4
  • Мнения: 596
Прочети в упътването какво пише.

# 5
  • Мнения: 3 157
Напиши какво пиеш и какво съдържа-ще ти проверим,ако ти е трудно с листовката на английски.

# 6
  • Мнения: 94
Като цяло са приключвали грозно историите с медикаментите ми.
Предложи ми едно, но после имаше проблеми. Общо взето винаги избива

Общи условия

Активация на акаунт