ВъзкЛоцАттелно-ПодБубителна 57 ЕЛПска

  • 57 479
  • 686
  •   1
Отговори
# 180
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
светли празници на всички Simple Smile

аз още чакам отчета от Розината среща Simple Smile
и от книжката Simple Smile

# 181
  • София
  • Мнения: 5 656
Весела и светла, благодатна и щастлива Коледа за всички елпи, прилежащи елпеиди и целите елпийски съзвездия! Бъдете здрави!  Hug Hug Hug

# 182
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
специално за Аттевна, щото е казала, е ще го земе за архитектин Simple Smile Simple Smile представям "Замъкът"



за всички - загадка Simple Smile





# 183
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Милимои любими! Честита ви Нова година!
Да сте живи, да сте здрави, да ви обичат, да обичате, да благоденствате, да се радвате и мускулната ви треска да е от смях!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 184
  • София
  • Мнения: 5 656
Зех го! Одма го зех! Че и изобретателен  Heart Eyes I love my family написал, душата  Heart Eyes

Честита и на теб, Свечи, честита и на всички елпи!  Hug Все хубавини да ви се случват  Hug

# 185
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Аттевна, имаш си таен обожател. Simple Smile
специално за теб вчера твори някакви замъци и се ядосва, че блокчетата са четвъртити, не може да ги докара в стил Гауди.
Simple Smile Нова година, а аз със старото пожелание "От всичко, по много и редовно!"

# 186
  • София
  • Мнения: 5 656
Аз на него съм му явен обожател  Heart Eyes Да му кажеш, че Гауди става супер лятото, на плажа, с мокрия пясък Simple Smile Сега с тия кубчета само до Корбюзие може да докара нещата.

# 187
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
гугнах го.
изпълнил е точ в точ проекта за лятна къщичка на Горинич младши!

# 188
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Champagne За много години, елпейци с всинца елпеиди! Christmas Tree
Живи, здрави и всичкото по много (такова, дето от него глава не боли) Animal Unicorn

Да споделя, че това ми е любимият поздрав Simple Smile.

И всичко ще е наред, щом на Свечи пожеланието да се размажем от
кеф, се иночете като "да се размножим с кеф". Тъй де, важното е ино-
то, а с другото ще се справим Simple Smile.

Прекрасен замък с прекрасен замисъл! Все така да е! Flowers Four Leaf Clover

# 189
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
"да се размножим с кеф" Simple Smile Simple Smile Simple Smile не го видях така, но като се върнах - баш така си е Simple Smile Simple Smile Simple Smile

като се върне старшия скиор ще му кажа, че има партийно поръчение Simple Smile

# 190
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
ЧЪНЪГЪ, мили елпи! Живи и здрави бъдете, усмихнати, щастливи, с много поводи за радости и събиране край маса с любими хора, с много поводи за гордост и с много сбъднати мечти през Новата година! Hug


аз още чакам отчета от Розината среща Simple Smile
и от книжката Simple Smile

Срещата мина добре, видяхме се с Милорд. Благодаря му, че успя да дойде. Simple Smile Надявам се и четивото да му е харесало. Simple Smile

# 191
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
дует ли бяхте?
останах с впечатление, че само на мен ще пишете самоотлъчка и ми беше много криво, но сега ми стана още по-криво. Sad

# 192
  • Мнения: 3 784
Весела и светла, благодатна и щастлива Коледа за всички елпи, прилежащи елпеиди и целите елпийски съзвездия! Бъдете здрави!  Hug Hug Hug

Милимои любими! Честита ви Нова година!
Да сте живи, да сте здрави, да ви обичат, да обичате, да благоденствате, да се радвате и мускулната ви треска да е от смях!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Simple Smile Нова година, а аз със старото пожелание "От всичко, по много и редовно!"


Champagne За много години, елпейци с всинца елпеиди! Christmas Tree
Живи, здрави и всичкото по много (такова, дето от него глава не боли) Animal Unicorn

Да споделя, че това ми е любимият поздрав Simple Smile.

И всичко ще е наред, щом на Свечи пожеланието да се размажем от
кеф, се иночете като "да се размножим с кеф". Тъй де, важното е ино-
то, а с другото ще се справим Simple Smile.

Прекрасен замък с прекрасен замисъл! Все така да е! Flowers Four Leaf Clover



ЧЪНЪГЪ, мили елпи! Живи и здрави бъдете, усмихнати, щастливи, с много поводи за радости и събиране край маса с любими хора, с много поводи за гордост и с много сбъднати мечти през Новата година! Hug

След такива умиляващи и разтапящи пожелания се пише трудно. Честити да сте през цялата година, енотчета! Всеки ден и по много!  Hug Hug Hug

Добри, I love my family, I love my family! Не Змей, Гений, направо Гензмий!

Аз на него съм му явен обожател  Heart Eyes Да му кажеш, че Гауди става супер лятото, на плажа, с мокрия пясък Simple Smile Сега с тия кубчета само до Корбюзие може да докара нещата.

Атти, аз с триста зора и солидна елпска помощ усвоих част от важната лексика на руския, а вий, аркитект пар екселанс и аркитект ин дъ мейкинг'с mom на нови чужди езици веч разговаряте!  Laughing Laughing  Laughing И на инонаклонните лаици гауда и курвоазие им се привияжда.

Розе, поздравления за успешното представяне на книжката!  bouquet




# 193
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Първото, може би, откритие за годината - внимателното
слушане на пъб-систърите е задължително, има какво да
су чуе и разбере за тъй шарения свят. Особено, ако е гар-
нирано с хубава паста Simple Smile.

Ники, добре си ни навестила Flowers Hibiscus Ино-стилистиката
е орисия, хубава орисия. Гауда с курвоазие - добър вкус.
(и без напиване не си признавам това колко пъти го поп-
равях, че не щя да се пише правилно Bowtie, макар кой да е
сигурен какво точно е правилното написание Simple Smile ).

# 194
  • Мнения: 35 961
скъпи бивши, настоящи и бъдещи ЕЛП-и, успешна нова година ви желая! Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт