Темата за СТИВЪН КИНГ - №14

  • 66 555
  • 744
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Аз се чудя между "Томичукалата",  "Мъглата"(сборника с разкази) и "Другият".
"То", "Сейлъмс лот" и "Гробище за дом.любимци" за мен са най-любими книги...та коя от трите ще ми допадне според вас?

И напомням също за 22.11.1963, който не я чел, може да й обърне внимание Simple Smile
Гласувам за Томичукалата. Simple Smile

# 586
  • Варна
  • Мнения: 2 031
И от мен глас за " Томичукалата ". Много любима моя книга.Надявам се тази година да имам време да я препрочета. Simple Smile

# 587
  • София
  • Мнения: 308
Аз се чудя между "Томичукалата",  "Мъглата"(сборника с разкази) и "Другият".
"То", "Сейлъмс лот" и "Гробище за дом.любимци" за мен са най-любими книги...та коя от трите ще ми допадне според вас?

И напомням също за 22.11.1963, който не я чел, може да й обърне внимание Simple Smile


Аз пък гласувам за "Гробище за домашни любимци" и след това "Томичукалата"  Grinning
П.с. В момента чета "Сейлъмс лот",  или съм я чела много отдавна или не съм я чела, защото не си я спомням  (за това не гласувам за нея) Grinning Въпреки, че не ми се случва за пръв път да не помня, че съм чела книга и към средата на историята си спомних, че съм я чела ( става въпрос за "Роуз Мадър").

# 588
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Скрит текст:
Аз се чудя между "Томичукалата",  "Мъглата"(сборника с разкази) и "Другият".
"То", "Сейлъмс лот" и "Гробище за дом.любимци" за мен са най-любими книги...та коя от трите ще ми допадне според вас?

И напомням също за 22.11.1963, който не я чел, може да й обърне внимание Simple Smile

Аз пък гласувам за "Гробище за домашни любимци" и след това "Томичукалата"  Grinning

Тя вече е чела "Гробище за дом. любимци".

# 589
  • София
  • Мнения: 6 009
Хм, не съм чела ТОмичукалата. Все я отлагах по някакви причини, нещо не ме грабваше описанието и. Сега мисля да и дам втори шанс. Дума Ки на мен много ми харесва, както и Торба с кости. Simple Smile

# 590
  • София
  • Мнения: 308
О да, Хексе права си, не съм чела с разбиране явно Grinning на мен "Томичукалата" ми харесаха, за нея мога да кажа само, че Томичукалата чукат на вратата..

# 591
  • Мнения: 6 872
Аз се пак хванах да прелиствам Сблъсък. Четох го в началото на пандемията и сега в началото си припомням колко много ми харесва епидемичната част на книгата преди да се стигне до свръхестествената, "Простотата" на супергрипа изпуснат от контрол от правителството ми е много по-вълнуващ сюжет в тази книга.
Чете ми се нещо негово, но не знам кое да е. "Томичукалата" съм я почвала преди доста години, но не ме грабна и я оставих. Може би ще се върна към нея, мотивирана от вас.

# 592
  • София
  • Мнения: 6 009
Вчера я започнах, грабна ме. Сутринта за малко да си изпусна спирката на метрото, така се бях зачела. Simple Smile

# 593
  • Мнения: 424
Добро утро 😁
Вчера случайно попаднах на филма по Стивън Кинг, Кристин. И се сетих, че преди доста време я прочетох. Тръгнах с доста резерви и просто ей тъй, за губене на време. И както винаги с развитието, историята ме грабна и всъщност ми хареса.
Аз съм любител на историите, които започват по съвсем обикновен начин, и след това съвсем нормални ситуации и предмети излизат извън контрол.. 😂😂.
Та ако някой я е пропуснал, и му е скука може да прочете Кристин.
Аз от началото на годината не мога да се съсредоточат и да харесам нещо интересно. Та ще за хващам Кинг, то се е видяло... И по ваша препоръка почвам - Томи чукалата. 😘😀

# 594
  • Мнения: 766
Хм, така като ви чета, си мисля че много подцених "Томичукалата". Четох, четох до 1/4 стигнах, много ме отегчи и я върнах на библиотеката непрочетена(((.
Ще взема "Кристин", въпреки че си спомням филма по нея.

# 595
  • Мнения: 7 690
Кристин или Мизъри беше от по-... да не кажа гнусните, но доста описателна откъм карантии книги на Кинг?

# 596
  • Мнения: 424
Предполагам Мизъри. Не съм стигнала до нея, но знам историята, пак от филм 🤭

# 597
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Не помня карантии в Мизъри, но беше гадновата, да. Не знам изобщо Кинг има ли книга без поне една гадост в нея.

# 598
  • Мнения: 68 583
Мизъри е брутална. Има резачки .
Тя ми беше първата на Кинг.

# 599
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Мизъри е брутална. Има резачки.

Бях забравила за тях. Какво хубаво нещо е забравата. Joy

Общи условия

Активация на акаунт