Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 окт. 2017, 12:29 ч.

Темата за СТИВЪН КИНГ - №14

• 36 866
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
Да, цените не съответстват нито на качеството на превода, нито на качеството на изданието. Напоследък купувам като има промоции по много книги наведнъж и доставката ми е поносима така или изобщо я няма.

# 211
Получих смс от Хеликон за 10% отстъпка с тяхната карта за "Другият" ...важи до 1.04. мисля. Съответно си я взех, с меките корици, излезе на 26 лв. Бяха заредили и с твърди корици, на 33 някъде лв ли беше....но бяха грубовати кориците, не ми харесаха, а и ще се чете/отгръща по-трудно с тях ми се струва, за това заложих на мекия вариант. Не съм я почнала още Simple Smile

# 212
Включвам се в темата и аз, случайно я намерих. Тъкмо прочетох "Гробище за домашни любимци" преди дни (да, знам, че е стара, но аз от скоро съм фен Grinning) и започнах "Другият". Засега ми допада, да видим по-нататък.
Иначе съм чела само "Подпалвачката", "Мъртва зона" и "Торба с кости".

# 213
  • София
Здравейте, дали някой случайно има Доктор сън на pdf формат или някакъв друг електронен. Ще съм много благодарна ако може да ми я изпрати

# 214
Здравейте, дали някой случайно има Доктор сън на pdf формат или някакъв друг електронен. Ще съм много благодарна ако може да ми я изпрати
Има тема за търсене на книги, но след като си писала тук, дай мейл.
Видяхте ли трейлъра на филма "Доктор сън"с Юън Макгрегър? Не знаех, че и по тази книга ще има екранизация.

# 215
  • София
Има тема за търсене на книги, но след като си писала тук, дай мейл.
Видяхте ли трейлъра на филма "Доктор сън"с Юън Макгрегър? Не знаех, че и по тази книга ще има екранизация.

anichka_07@abv.bg
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт