Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Темата за СТИВЪН КИНГ - №14

• 52 974
  • 485
  •   1
Отговори
# 480
  • София
Привет и от мен! Тази година освен попълване на не-прочетени книги от Кинг, уплатнявам и с Агата Кристи (за цвят) Grinning Иначе в момента чета "Мистър Мерцедес", от трилогията имах и съм чела само "Търси се".

# 481
Здравейте! В момента чета "Спящите красавици".Виждам много препратки към други книги на Кинг.Grinning Искам да прочета всички тях отново, защото за сега в предните си книги е развил в пъти по-добре идеите който споменава тук, но въпреки това ми е интересна  и бързо я чета.

# 482
  • София
Здравейте! В момента чета "Спящите красавици".Виждам много препратки към други книги на Кинг.Grinning Искам да прочета всички тях отново, защото за сега в предните си книги е развил в пъти по-добре идеите който споменава тук, но въпреки това ми е интересна  и бързо я чета.
Припомнете кои са препратките в Спящите красавици, ако ви се пише?

# 483
Ronald, на мен ми напомни други книги. Вирусът ми напомни за "Сблъсък", съсредоточаването на действието и главният фокус само в едно градче както и списъка с герой в романа за "Под купола". Както и малко на "Неизживени спомени" това как геройте започват да се чудят дали Ив Блек не е дявола.

Последна редакция: сб, 26 сеп 2020, 20:04 от mara70

# 484
Аз прочетох Талисманът и Черният дом.
Да ви кажа, вярно първата е като детска приказка с приключения в сравнение с втората... Иначе много ми харесаха, но Черният дом си е страшна и ужасна (в добрия смисъл).
Сега почнах "Мистър Мерцедес" и ме чакат "Търси се" и "Край на дежурството".

# 485
Последно прочетох "Мистър Мерцедес" и "Джойленд", харесаха ми.... Ще търся още негови книги, но не ужасите му... Smile

Общи условия

Активация на акаунт