Отпускане на кредит

  • 4 552
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 709
Новият кредит ще ми се отпусне за да покрие стария .... трябвало да минат 6 месеца за да ми се изчисти кредитната история (не е малко време ,но по добре толкова отколкото няколко години )
Лошото е че никоя друга банка не би ми отпуснала друг кредит защото дохода ми е много малък —460 лв което не ми пречи да се пробвам в друга банка .... вие как мислите ?

# 16
  • Мнения: 9 436
Историята в ЦКР се гледа 5 години назад. Определено някой се е опитал да те заблуди за 6-те месеца. Ако имаш толкова спешна нужда от пари, кандидатствай в някоя от компаниите за бързи кредити, въпреки, че и там се съмнявам да ти отпуснат нещо. Навсякъде гледат кредитната история и доходите. Ти имаш 2 кредита,т.е. доходи не ти остават за живот, още повече да отглеждаш дете.
По-добрият вариант е да намериш пари от някой приятел, отколкото да се набутваш с нови и нови кредити. Вкарваш се в един омагьосан кръг, от който няма как да излезеш чиста. Лихвите са убийствени, следват разноски по дела, ЧСИ-та......

# 17
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Тя не може към банката да си покрие плащанията, които са строго регламентирани, ти я пращаш при бързите кредити. Там една вноска само да пропусне и така яко ще затъне в блатото, че ще се чуди откъде й е дошло.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 709
Момичета благодаря за съветите 😇
Очертава се че ако прибегна до бърз кредит ще ми е много голяма грешка 😐

# 19
  • Мнения: 9 436
И аз това казвам, че лихвите са убийствени, но не знаем какво и е положението, не можем и да я съдим.
Помисли върху варианта-сума от приятели.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Недей с бързите кредити, там е ужасно блато. Наистина сума от приятел е най-добрият вариант. Дано имаш тази възможност.

Общи условия

Активация на акаунт