Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 23

  • 31 637
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 116

Жгмъцони ..... Има ли още места в автобуса  Whistling?


Има, има идвай.  Mr. Green travel

Вангобче, аз съм на някакъв режим на Байкова, ако имаш интерес ще ти го пратя у ФБ ? Казала е на сестра ми, че за месец може 2-3 кг да се свалят, но то и заввиси. Сестра ми вече свали 3 кг. а аз почти 2 кг. (не ми достигат 100 гр.).  Wink

# 16
  • Мнения: 2 083
Мамекс ами заплеснах се снощи, та Джулка ми го отмъкна под носа. Но тя има уважителна причина - тийммбилдинг. А пък аз бих отмъкнала събуждача на Вангоби.Green Heart
Изключително съм разочарована от Кантарев почти 1 кг след белтъчини предполагам, че идва от късната вечеря снощи, но хапнах само лаврак на фурна. Ще го мисля.
Иринитке  що тъй телеграфно, да не сте на пазар с Мимито. Чакаме снимки.Blue Heart
Трябва да започвам чистенето, а колко е добре на диванчето. 

# 17
  • София
  • Мнения: 11 116
Момичета, които не сте на работа, като мен ето нещо неделно за вас: Mr. Green Heart Eyes
Скрит текст:

# 18
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Момичета, които не сте на работа, като мен ето нещо неделно за вас: Mr. Green Heart Eyes
Скрит текст:
Йесссс,  Crazy пъъъфект!  Mr. Green  Joy

Тудорке, къв тоз пост мъри? Наред ли е всичко с банята?  Mr. Green  hahaha  Heart Eyes

Вълничке, чак пък да скандализираш,  Laughing
Уважааааами решението ти, пробвай да видим ко ша стани,  Whistling  Heart Eyes

Хайде, гуспудинъ са върна, утивами да си изкупи отсъствието,  Twisted Evil ... да пазаруваме, дан си помислите друго.... Joy

До после,  Heart Eyes  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 11 116
А после му връчи Шушка и иди на кафе, ако разбира с не си изкупи отсъствието достатъчно добре с шопинга.  Mr. Green

# 20
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Добрутро!
Я да ви нагледам
Mr. Green
Жгмъцко, благодаря за темата!  bouquet
Почваме я как си трябва - ЯдинИ, пиЙни, мЪжувИ, пак ядини, пак пийни и в обратен ред наново Joy
Джуле, билднахте ли тийма?  Twisted Evil Или да попитам дали е здрава точилката все още? Joy
Деси, асаните ми са един път, шоколадът мноу ма отваря  Joy
Мамексче, вече си в права линия
https://media.giphy.com/media/MKp1Cv1oDusq4/giphy.gif Joy
Вълничка, радвам се да те видя  Hug
 На всички хубава неделя, Инджи, много да мачкаш и гушкаш днес  Hug

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Стреличке, още не сме на пазар. Хубавото предстои Twisted Evil Бързах да  намажа банята със смес от сода и оцет за повторното чистене и да демонтирам старите первази в коридора, че новите чакат строени в детската. Twisted Evil Twisted Evil


Отчитам закускообяд : три ица в масло и бекон, маслини, 1/2 авокадо.
Джулс,одобряваш, нали Mr. Green

Иркооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Жгмъци, снощи как ми трябваше един ботъл....ама няма Sad

Божкеее, имало, а аз не съм го видяла #Cussing out
Завивачи и събуждачи не искам да видя!!! Нищо което  започва с М, освен някоя от вас hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 11 116

Жгмъци, снощи как ми трябваше един ботъл....ама няма Sad

Божкеее, имало, а аз не съм го видяла #Cussing out
Завивачи и събуждачи не искам да видя!!! Нищо което  започва с М, освен някоя от вас hahaha


Ей ся след МОЛ-а ще ти размине, вервай ми, ако се налага употреби и от ботъла.  Hug Heart Eyes hahaha

# 23
  • Мнения: 2 083
HugЖгмъци на тръстиката ли си ?Blue Heart
Иринитка права си тез мъже само проблеми създават Hug
Аз изчистих, хапнах и сега полегвам на диванчето с книжка.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 116
Стреличке, там съм, на тръстиката.  Wink

Софийски момичета, нещо срещичка ? Аз съм свободна на 03.11. Желаещи ?

# 25
  • Мнения: 2 313
Жгмъцка браво за свалените килца!  newsm10 smile3501  Heart Eyes Hug Hug Grinning
Наборче чистенето не е заек, стой си на диванчето.  Mr. Green Laughing Hug Hug Heart Eyes love001
Жулиетке да се не замоташ с гуспудинъ и да опущиш кайвето.  Mr. Green hahaha Hug Hug Heart Eyes Grinning
Деми хубава и на тебе.  love001 Hug Hug Heart Eyes Grinning
Иринитке заслужено сега отивай в мола.  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Grinning
  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 2 083
Kissing Heart Наборче ама аз го свърших даже се отчетох. Сега съм полегнала с чиста съвест.Purple Heart
Жгмъци аз ще знам дали съм свободна някъде към сряда, по принцип съм за.Blue Heart
Даже се и преоблякох със зимна дрешка Kissing Heart

# 27
  • София
  • Мнения: 11 116
Ок, ще чакам да си видиш програмата.  Hug

Момичета по канала гледам филм за обгазяването на Русе - Гюргево и как са протестирали по онова време, много интересно.

# 28
  • Мнения: 2 089
Моят бояджия свърши  Joy ама ме е започнал от вчера  hahaha След това чипках колата, ще и купувам нови патъчки.
Деми, и аз много ти се кефя, особено на котаците  Heart Eyes И на мен шоколадите много ми отиват (от Гърция си накупих бая. Не знам защо толкова ми аресват техните  Embarassed
Жгмъци, имаш едно голямо "браво!" и от мен! За срещата съм ЗА.
Сватенце, само така! Да съчетаем полезното с приятното! Хубаво да се накефите с Мимоза! ПОсле да се изфукате подобаващо...
Катенце, зло да те забрави! Много съм разсеяна... Радвам се за теб, грижи се за себе си  Hug
Навън е кучи студ и силен вятър! Диванчо ме зове... зове... зове ви казвам...

З-печена тиква; О-пиле с грах и картофи, таратор (лошо!) без хляб.

# 29
  • Мнения: 28 451

Жгмъци, снощи как ми трябваше един ботъл....ама няма Sad

Божкеее, имало, а аз не съм го видяла #Cussing out
Завивачи и събуждачи не искам да видя!!! Нищо което  започва с М, освен някоя от вас hahaha


Ей ся след МОЛ-а ще ти размине, вервай ми, ако се налага употреби и от ботъла.  Hug Heart Eyes hahaha
Ех, Жгмъцо не е до М-то на Мола, а ще е заради М-то от МИМИ!!! Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт