Как да се справя с енергиен вампир?

  • 16 413
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 125
Виж тази тема тук http://www.bg-mamma.com/?topic=1028298

Цитат
Освен това препоръчаха при контакт с вампир да се опитаме да го изненадаме с неочакван въпрос, с обрат на темата, да го объркаме по някакъв начин, за да го изкараме от състоянието му на смучене на нашата енергия.

Напълно правилно , казваш нещо което няма никаква връзка с темата за да объркаш и шокираш  другия , дори и да няма смисъл как звучи,целта е да го шокираш и блокираш.Това се прави и с мангалките които ни спират по улицата, и те са мн опасни и маниполативни.Като ги усетиш кажи и "Абра кадабра" и и се хили.Както и прошката е много важна ,защото ако се ядосваш и мразиш пак ще мислиш за него и попадаш в омагьосан кръг.Дистанциране като ги усетиш-това е номера , и по техния начин с вина,обвинения и артистизъм.Това заслужават гадовете.А най-добрия метод за прошка е отмъщението но без да зазлобява човек-напротив с кеф  ,а не "Ама аз ти прощавам" .И чао и до тук. Другия път като го видиш просто не му говори нито го поздравявай или обръщай внимание,пълно игнориране,но когато ти е приятел или близък и си по-добър човек тогава става проблем.

Браво Asphodella

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 04:13 от Калоян Пламенов

# 31
  • Мнения: 111
В такива случаи съм абсолютно безмилостна и режа с голямата ножица. Опит имам и с "приятели", и със съседи. Изобщо не изпитвам нужда да се обяснявам и да измислям оправдания и схеми как нямам време, а пък имам проблеми, и много работа имам, и съм болна, и прочие. Никакви такива. Дори това само по себе си отнема прекалено много енергия, а това не се прави за хора, които не го заслужават. Човекът спира да съществува за мен и толкова. Изобщо не ми влиза в работата колко черна и гадна ще изляза защото не поздравявам, не правя мили очи и не търпя отровни взаимоотношения. Всички трябва да сме собственият си пръв приоритет, ние и спокойствието ни. Научила съм го по трудния начин.
Много се радвам, че авторката на темата изглежда е постигнала успех. Дано нещата се развият добре и за напред.

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ами така трябва.

# 33
  • Мнения: 25
Здравейте! Имам същият проблем и аз както е описала дамата в поста си. Имам приятел  който по този начин ми действа, леко по леко съм го ограничил. Има едно нещо което допуснах. Скоро смених жилището и той, но стана така, че от любопитство му казах да мине. Не е въображение, но от както влезе в дома нещо е наред така съм се чувствал когато сме били заедно, обеидих се с това нещо че този човек не ми действа добре и направих грешка за това че влезе в дома. Моля ви дайде помощ и съвет какво да се направи за да изчезне тази негова лоша енергия и злите очие който е погледнал жилището. Благодаря много!
Смешно звучи от страни и някой ще каже, че нещо не съм наред ама действително е така.

# 34
  • Мнения: 36
Погледнете смело в очите енергийнuя вампир прекръстете се пред него u му kaжете: Махни се от мен ти които живееш в беззаконие! Внимателно си преценявайте кой да влиза в дома ви! Защото влизат u съюзниците му с него,а няма как да знаете кой с какво се е съюзил! Закачи една икона или кръст на стена в жилището u викни свещеник да направи изчистване-водосвет!

Общи условия

Активация на акаунт