Сватба 2018 година - Варна

  • 97 025
  • 706
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 538
И аз мога да се похваля вече. Имам дата за ритуална зала, ресторант (рапонги), DJ (Анатоли), агенция (декорела) и фотограф (Лилия Николова - Добрич). Макар, че в понеделник имам среща с още една агенция и може би ще преценя по сумата коя е по-подходяща. Иначе и аз исках Бижу, но са ангажирани за нашата дата. Фотографката която исках също е ангажирана, а не ми се иска да си сменям деня на сватбата....За грим нямам никаква представа. Може би и аз ще потърся Маруся като гледам, че всички сте се насочили към нея.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Момичета моля Ви помагайте с предложения за хубав ресторант във Варна или комплексите за малък брой хора 50 човека. Може и на лични да ми пишете, спешно ми е. Назад сме с подготовката, а в ресторантите с големи зали ни отказват или искат много големи куверти.

# 62
  • Мнения: 542
Здравейте мили момичета. Ние се женихме във Варна-2015год. Много мило стана като ви чета и си спомних трепетите по организирането на сватбата и самата сватба. Виждам, че ритуалната зала са намалили цената, при нас струваше 360лв.- Класически ритуал. Нашата сватба беше в хотел Аква и мога да кажа само положителни неща, всичко беше на страхотно ниво. Дадоха ни и президентския апартамент като подарък и ваучер за спа, същи ползвахме преференциални цени за стаите за гости(нито един от нас не е от Варна, та заехме доста стаи Grinning). Църквата ни беше Малката света Богородица, както й казват. Още като я видях й си казах, че това е нашата църква. Малка, уютна, приветлива с места за сядане за гостите,  като по филмите 😀. Останах очарована от свещеника, който освен всичко, както е по канон, ни поднесе слово лично от себе си, беше прекрасно, имаше и хор. Мисля, че платихме 150-160лв. Фотограф ни беше Даниела Богданова, а видео Николай Георгиев, страхотни професионалисти и хора. Препоръчвам ви ги с две ръце. Бяхме с оркестър, не съм сигурна как се казват, защото са ми роднини и направо си ги наехме, направиха голям купон. Ами това се сещам сега, бяха големи емоции, ако ви интересува нещо, може да ме питате, минало е малко време, но предполагам нещата не са се променили кой знае колко за три години 😊 Желая ви прекрасен сватбен ден и ще ви чета да си припомням емоции 😘

# 63
  • Мнения: 993
Момичета моля Ви помагайте с предложения за хубав ресторант във Варна или комплексите за малък брой хора 50 човека. Може и на лични да ми пишете, спешно ми е. Назад сме с подготовката, а в ресторантите с големи зали ни отказват или искат много големи куверти.
Видяхте ли в "Бялата къща" как стоят нещата?

# 64
  • Варна
  • Мнения: 563
Момичета моля Ви помагайте с предложения за хубав ресторант във Варна или комплексите за малък брой хора 50 човека. Може и на лични да ми пишете, спешно ми е. Назад сме с подготовката, а в ресторантите с големи зали ни отказват или искат много големи куверти.

Вижте и в Бриз 2 как стоят нещата, не е толкова голям ресторант... или пък ресторант Варна Simple Smile

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Момичета благодаря за помощта. Харесахме си Белвю и си записахме дата.
Сега започваме да търсим видеооператор. Срещали ли сте видеозаснемане което да не е 10- 11 часа , а по малко примерно около 3 часа най- интересните моменти. Цената на видеозаснемането за цял ден е просто убийствена. Насочете ме към по-бюджетни видеоператори.

Последна редакция: вт, 16 яну 2018, 12:09 от Nell999

# 66
  • Мнения: 993
Варненски булчета, избрали ли сте си откъде ще поръчате сватбена торта?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 563
Варненски булчета, избрали ли сте си откъде ще поръчате сватбена торта?

L'amore Simple Smile

# 68
  • Мнения: 993
Варненски булчета, избрали ли сте си откъде ще поръчате сватбена торта?

L'amore Simple Smile
А може ли да споделиш как вървят цените там? Simple Smile Защото в сайта им няма...

# 69
  • Варна
  • Мнения: 563
Варненски булчета, избрали ли сте си откъде ще поръчате сватбена торта?

L'amore Simple Smile
А може ли да споделиш как вървят цените там? Simple Smile Защото в сайта им няма...

Мисля,че е около 4 лв парчето. Опитвала съм тяхна торта на сватба и беше много вкусна... и красива Simple Smile
Аз съм избрала тази торта, но може би ще е в други цветове според цвета на сватбата, а и отгоре може би ще е с фигурка, вместо цветя (но все още го обмислям) 

# 70
  • Мнения: 993
Благодаря ти! Аз разглеждах в интернет няколко сладкарници, предлагащи сватбени торти, и всички ми се виждат красиви. "Дъга", "Крамер", Двете фукли", "Амбелино", но най-много позитивни отзиви съм чувала точно за L'amore. Simple Smile

# 71
  • Варна
  • Мнения: 563
Избрали ли сте вече подаръците за гостите и ако да - какви? Simple Smile

# 72
  • Мнения: 993
За децата сме решили по една детска книжка с посвещение от нас. Simple Smile За жените още се чудя дали да е бурканче с мед, или красива свещ с изобразени цветя и послание, а за мъжете - може би малка бутилчица ракия, защото на това биха се зарадвали повечето. Simple Smile)

# 73
  • Варна
  • Мнения: 563
За децата сме решили по една детска книжка с посвещение от нас. Simple Smile За жените още се чудя дали да е бурканче с мед, или красива свещ с изобразени цветя и послание, а за мъжете - може би малка бутилчица ракия, защото на това биха се зарадвали повечето. Simple Smile)

За дечицата и ние мислим книжки или някакви малки подаръчета. За другите гости от Бижу предложиха бурканчета с мед, огледалца за жените и отварачки с надпис за мъжете или пък магнитчета с нашите имена и датата за всички гости (или по един на семейство) Simple Smile не мога да реша още какво да е

# 74
  • Мнения: 993

За дечицата и ние мислим книжки или някакви малки подаръчета. За другите гости от Бижу предложиха бурканчета с мед, огледалца за жените и отварачки с надпис за мъжете или пък магнитчета с нашите имена и датата за всички гости (или по един на семейство) Simple Smile не мога да реша още какво да е
Вие от "Бижу" ли ще ги поръчвате? Защото аз в един сайт съм харесала свещите и бурканчетата. Иначе за мъжете са много добри предложенията също. Отварачката би влязла в употреба най-малкото и е практичен подарък. Аз принципно още от началото съм изключила гипсови и акрилни фигурки, защото са прахосъбирачки. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт