Сватба 2018 година - Варна

  • 97 013
  • 706
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 137
Момичетата, който ще сте с Ники Генов , може ли да кажете каква цена ви каза. Може и на лично.

# 91
  • Мнения: 8
За прическа и аз съм избрала нея и капаро също дадох .. каза ли ти конкретна цена и как процедира при пробна прическа ?


[/quote]

Аз говорих с някои от момичетата й... Зависи от прическата казаха. Но варира 60-130лв мисля.
Не знам как стои въпроса с пробната. Аз не мисля да ходя на пробна прическа... доста ми допада стила й...

# 92
  • Варна
  • Мнения: 153
Даа, и на мен ми казаха точно 60-120лв. Аз все пак мисля да отида на пробна, защото косата ми не е много дълга, избрах си прическа с кок и плитка и не знам дали ще стане без допълнителна коса .. та затова де Simple Smile


За прическа и аз съм избрала нея и капаро също дадох .. каза ли ти конкретна цена и как процедира при пробна прическа ?



Аз говорих с някои от момичетата й... Зависи от прическата казаха. Но варира 60-130лв мисля.
Не знам как стои въпроса с пробната. Аз не мисля да ходя на пробна прическа... доста ми допада стила й...

[/quote]

# 93
  • Варна
  • Мнения: 563
Момичетата, който ще сте с Ники Генов , може ли да кажете каква цена ви каза. Може и на лично.

по-назад в темата съм написала Simple Smile

# 94
  • Мнения: 17
Ние ще сме с DJ Sunny Simple Smile Виждали сме го на живо как работи и ни спечели веднага. Работи в екип с друго момче, което е неотлъчно зад пулта, а Sunny e водещ на сватбата и Dj.
https://www.facebook.com/Videosun.Dj.Sunny/

# 95
  • Варна
  • Мнения: 563
Ние ще сме с DJ Sunny Simple Smile Виждали сме го на живо как работи и ни спечели веднага. Работи в екип с друго момче, което е неотлъчно зад пулта, а Sunny e водещ на сватбата и Dj.
https://www.facebook.com/Videosun.Dj.Sunny/

супер Simple Smile и за него съм чувала много добри отзиви Simple Smile

# 96
  • Варна
  • Мнения: 563
Момичета, днес и утре има сватбено изложение в хотел Черно море. Моля ако някой ходи после да сподели впечатления Simple Smile

# 97
  • Мнения: 3
Здравейте дами,
Може ли да дадете мнение за ресторант "Св. Никола"?
Благодаря!

# 98
  • Мнения: 993
Здравейте дами,
Може ли да дадете мнение за ресторант "Св. Никола"?
Благодаря!
Ходихме да го гледаме преди няколко месеца. Много добри цени, но откъм места за спане - стари очукани мебели. В ресторанта бива малко повече, предполагам с украса ще стане още по-добре. Хубавото е, че си е отделено, има места за разходка. Но определено им трябва освежителен ремонт.

# 99
  • Мнения: 8
За Св. Никола съм съгласна с wastedsunset.
Ако е с цел бюджетна сватба и се украси ще стане красиво...
Алтернатива е гостите да настаните в Бриз 1 /Персей/ или Бриз 3.

Успех с избора, Теодора.... Wink

# 100
  • Мнения: 3
А кои ресторанти бихте ми препоръчали за около 120/130 човека във Варна?

# 101
  • Варна
  • Мнения: 87
А кои ресторанти бихте ми препоръчали за около 120/130 човека във Варна?

Здравейте, ние ще сме около 70 човека, но ресторантът, който си избрахме е с капацитет 130 човека, ако искате може да го погледнете. Ресторантът е "Сръбски ресторант Траката".

# 102
  • Мнения: 266
Теодора, ние сме със сватба около 150 човека грубо. За повече от 100 броя гости изборът е ограничен за жалост. Ние гледахме Вентура в Аспарухово, Морската тераса и Хемингуей на плажната алея, Димят, но там май залата беше по-малка и Хоризонт.  Повечето ни бяха малко над бюджета обаче, а Вентура ми харесва, но е доста тъмна залата, т.е. ще ви трябва добър фотограф с добра техника. Успех Simple Smile

# 103
  • Варна
  • Мнения: 563
Ние сме във Вентура, събира до 140 човека

# 104
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен бъдещи булки Simple Smile
Нашата сватба ще е на 23.06.2018г.
Ще сме с изнесен ритуал, водещ - DJ Ivo Folka и DJ Aivan.
Още не съм избрала агенция, имам срещи с две идната седмица.
Какво мислите за изкуствените цветя като декорация за масите, тъй като разбрах ,че естествените са от 40 до 50лв за маса ?

Общи условия

Активация на акаунт