Сватба 2018 година - Варна

  • 97 020
  • 706
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами,
Прочетох всички мнения и коментари по въпросът за сватбите ви тази година и това ми помогна много. Невероятни сте..
Тази година ми предстои и на мен това събитие, като не знам дали съм закъсняла, но тепърва мисля да започвам организацията!
Мислех си за август или септември (като гледам шансът ми е малък Grinning ) тъй като годеникът ми пътува и ще се върне чак началото на август..Което значи че сама ще трябва да организирам всичко(не че ме е страх, но ми се струва малко трудно)
Та.. може ли да ви помоля за мнения за ресторанти, където бих могла да събера не повече от 100 човека(Около 90 за момента), не знам защо, но това ми е най-трудно. Може би просто все още нищо не съм видяла Grinning
Никъде не видях мненията ви за Сватбена агенция Наталина, а от това, което видях в страницата им във facebook, работят доста добре. Ако ли не, може ли да ми предложите добра агенция?!

# 196
  • Мнения: 198
Здравейте мили дами,
Прочетох всички мнения и коментари по въпросът за сватбите ви тази година и това ми помогна много. Невероятни сте..
Тази година ми предстои и на мен това събитие, като не знам дали съм закъсняла, но тепърва мисля да започвам организацията!
Мислех си за август или септември (като гледам шансът ми е малък Grinning ) тъй като годеникът ми пътува и ще се върне чак началото на август..Което значи че сама ще трябва да организирам всичко(не че ме е страх, но ми се струва малко трудно)
Та.. може ли да ви помоля за мнения за ресторанти, където бих могла да събера не повече от 100 човека(Около 90 за момента), не знам защо, но това ми е най-трудно. Може би просто все още нищо не съм видяла Grinning
Никъде не видях мненията ви за Сватбена агенция Наталина, а от това, което видях в страницата им във facebook, работят доста добре. Ако ли не, може ли да ми предложите добра агенция?!


Наталина е страхотна, няма да сбъркаш с нея Wink

# 197
  • Мнения: 993
Наталина прави наистина много красиви неща, но цените ми се видяха страшно и нереално солени...

Иначе да ви питам - някой опитвал ли е тортите на Катя Костадинова, похвалиха ми ги от две места? Знаете ли по колко вървят? Simple Smile

# 198
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз лично използвам агенция "Мерида". Прегледах и други оферти, техните цени са много приемливи, а жената ми направи много добро впечатление. Намира се точно срещу Ритуалната зала. За торти ми препоръчаха Ламур - правели нещата с истински продукти, датски кремове и т.н. Трудното е, че нямат сладкарница, където да опиташ. Трябва да уточниш сам какво искаш и те го правят за дегустация.

# 199
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Аз лично използвам агенция "Мерида". Прегледах и други оферти, техните цени са много приемливи, а жената ми направи много добро впечатление. Намира се точно срещу Ритуалната зала. За торти ми препоръчаха Ламур - правели нещата с истински продукти, датски кремове и т.н. Трудното е, че нямат сладкарница, където да опиташ. Трябва да уточниш сам какво искаш и те го правят за дегустация.
Датските кремове са сухи /на прах/ и ги бъркат с миксера с мляко или вода. С истински подукти, които работят парчето торта е над 5лева.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 153
Кого избрахте за видеооператор, булчици?

# 201
  • Мнения: 72
Кого избрахте за видеооператор, булчици?

Ние избрахме Ангел Кунев. Много приятно момче.

# 202
  • Мнения: 538
Кого избрахте за видеооператор, булчици?

Ние избрахме Ангел Кунев. Много приятно момче.

Съжалявам, но може ли да споделите цената на видеозаснемането, както и координати? Аз мисля, че го познавам момчето, но от толкова години сме си загубили координатите, че не знам дали е същия човек.

# 203
  • Мнения: 266
Ние сме без видео. Не виждаме смисъл в него, поне съдейски по сватбите около нас...

# 204
  • Мнения: 538
Ние сме без видео. Не виждаме смисъл в него, поне съдейски по сватбите около нас...

и ние сме без видео поради тази причина и поради това, че няма видео под 1000 лева (което според мен е доста...), но все се притеснявам да не съжаля после...

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 885
И аз съм без видео. Повечето гледат касетата 2-3 пъти след това, а и май доста време трябва да отделиш за снимките извън сватбата. Да не говорим как да една сватба постоянно ни буташе операторът, за да мине, и мен поне ме дразнеше.

# 206
  • Мнения: 266
Напълно съм съгласна с вас! Аз съм любител фотограф и за мен най-важни са снимките. Затова избрах добър фотограф. Видеото - колкото си гледах това от бала, което вече 8 години дори не знам къде събира прах. Да не говорим, че те хубаво гледат на мен като на касичка, но поне да даваха хубава услуга насреща. Аз малко разбирам от видеа, но качествено заснетото си личи. За жалост истински добрите видеографи взимат много пари, доколкото видях около 3-4 000 лв, което за нас сега няма как да стане... Накарайте гостите си да снимат най-важните моменти с телефоните си и после пак ще си имате клип на този момент.

# 207
  • Добрич
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Може ли да ми препоръчате откъде мога да си взема булчинска рокля на цена до 1500лв. и дали е нужно да си запиша час, тъй като не съм от Варна, така че не съм  много наясно със сватбените бутици в града. Благодаря предварително Simple Smile

# 208
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Улицата с бутиците е зад операта чак до Ритуалната зала и има рокли и за 600-800 лева, без час. В мол-Варна обаче е само с час. Телефони има в сайта на мола.

# 209
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте мили дами,
Прочетох всички мнения и коментари по въпросът за сватбите ви тази година и това ми помогна много. Невероятни сте..
Тази година ми предстои и на мен това събитие, като не знам дали съм закъсняла, но тепърва мисля да започвам организацията!
Мислех си за август или септември (като гледам шансът ми е малък Grinning ) тъй като годеникът ми пътува и ще се върне чак началото на август..Което значи че сама ще трябва да организирам всичко(не че ме е страх, но ми се струва малко трудно)
Та.. може ли да ви помоля за мнения за ресторанти, където бих могла да събера не повече от 100 човека(Около 90 за момента), не знам защо, но това ми е най-трудно. Може би просто все още нищо не съм видяла Grinning
Никъде не видях мненията ви за Сватбена агенция Наталина, а от това, което видях в страницата им във facebook, работят доста добре. Ако ли не, може ли да ми предложите добра агенция?!


Здравей, мисля, че си в същата ситуация като мен. И моята сватба е август, и моите гости са в този диапазон, и най-важното, и моят годеник работи в чужбина и ще се върне чак през юли (месец преди сватбата, за да има време да си изкара медицинско, да си купи костюм и да научи 2-3 хора) И с всичко се разправям сама, а по принцип съм от хората, които правят всичко в последния момент и не съм от много организираните, така че няма страшно.

Най-важно е да започнеш с ресторант, ритуал и църква. За ресторанти нямаш голям избор - Хоризонт (ние сме там, но е доста скъпичко), х-л Вентура (моето желание, но младоженеца не го одобри, също е скъп), р-т Варна (освежен е за този сезон), х-л Елена е със страхотна зала, но е в златно и червено (при мен не се вързваше с темата на сватбата)... Горещо ти препоръчвам х-л Арена Мар, имат хубав двор за изнесен ритуал, страхотни условия, никакви допълнителни такси за зала, напитки, изнесен ритуал, цените са много приемливи, за  сто човека би ти излязло около 4 000 лв, което си е супер.

Побързай с ритуална зала, не се знае за свободните часове и там, относно църква, не всички сключват църковен брак, а и църквите не са малко, все ще намериш.

За агенцията нямам мнение, тук момичетата предимно използват услугите на "Бижу" и казват, че са доволни.

Темата наистина е много полезна, препрочитай старите мнения, където можеш да откриеш информация за почти всичко, което те интересува. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт