Сватба 2018 година - Варна

  • 97 077
  • 706
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 109
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате добър dj? Няма да имаме отделно водещ/а и искаме dj, който да се справя достатъчно добре и с двете неща Simple Smile

# 211
  • Варна
  • Мнения: 153
Станимир Бацов
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате добър dj? Няма да имаме отделно водещ/а и искаме dj, който да се справя достатъчно добре и с двете неща Simple Smile

# 212
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Да пиша и в тази група впечатления от тортите във Варна: много съм доволна от дегустацията на торти в Cherry by Merry.  Обявяват за младоженци по един ден в месеца и можете да опитате 7 вида торти. Доставката им в града е безплатна. Работят без фондан - всичко е украсено с плодове и/или цветя.
На Ламур си поръчвате дегустация по телефона.  Искат да си изберете от кремовете и блатовете в сайта им. Всяка тортичка  за дегустация е по 6 лева. Другата седмица ще мога да докладвам за вкуса.
Амбелино имат 2 сладкарници в града, смятам да отида там като клиент с приятели и да поръчаме различни парчета, а тази седмица ще пробваме и Sweet things на Ана.

# 213
  • Мнения: 72
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате добър dj? Няма да имаме отделно водещ/а и искаме dj, който да се справя достатъчно добре и с двете неща Simple Smile

DJ Иво - Ивайло Василев

# 214
  • Варна
  • Мнения: 77
Станимир Бацов
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате добър dj? Няма да имаме отделно водещ/а и искаме dj, който да се справя достатъчно добре и с двете неща Simple Smile

+1 за Станимир Бацов Simple Smile Като цяло всички момчета от тяхната агенция са добри и отзивчиви, умеят да водят и да правят купон Simple Smile

# 215
  • Мнения: 109
summer20 и Прелъстена...благодаря за препоръката. А имате ли впечатления за dj Dido? Четох положителни коментари и за него, а и искам да се срещна с поне 2-3ма dj-и и така да преценя Simple Smile

# 216
  • Мнения: 266
Ние сме с Ди Джей Уили, препоръчаха ми го доста, но реално докато не мине сватбата не мога да дам своето мнение. Изглежда мил като човек, но до там мога да кажа. Това за мен е много важно де, имаше такива, които просто си звучат дразнещи, още при среща. Казаха ми, че не си натрапвал мнението и пускал приятна музика, без излишни "ефекти" и "забавни" включвания. Като мине сватбата ще ви кажа повече Wink

# 217
  • Варна
  • Мнения: 563
summer20 и Прелъстена...благодаря за препоръката. А имате ли впечатления за dj Dido? Четох положителни коментари и за него, а и искам да се срещна с поне 2-3ма dj-и и така да преценя Simple Smile

DJ Dido е един от най-търсените и добри, не знам кога е сватбата ви, но шанса да е зает е голям Simple Smile
нашия избор за DJ е Ники Генов

# 218
  • Варна
  • Мнения: 563
Момичета, бяхме си в БГ за няколко дни само и свършихме много неща. Купих си роклята от Сватбен център - много съм доволна и от обслужването, и от цената. Воал също си взех. Това беше първия и единствен магазин, познах си роклята и повече нямаше смисъл да ходя където и да е Simple Smile Приятелят ми си е купил костюма също от първия магазин.
Поръчахме си и халките, купихме чашите, уточнихме тортата, украсата Simple Smile

# 219
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Бях на дегустация в Sweet things. Доволна съм. Тортите са вкусни и малко по-евтини от Cherry by Merry- около 4,50-5.20 в зависимост от украсата. Доставката им е 10 лева в града. После проверихме и Амбелино. Аз лично не бих си поръчала торта от там. Все пак са най-евтини, ако нямате друга възможност, тогава, но вкусът им е малко като от супермаркет. Остава Ламур другата седмица и ще изберем окончателно.

# 220
  • Варна
  • Мнения: 77
summer20 и Прелъстена...благодаря за препоръката. А имате ли впечатления за dj Dido? Четох положителни коментари и за него, а и искам да се срещна с поне 2-3ма dj-и и така да преценя Simple Smile

Dj Dido е страхотен! Бяхме с него на 8-ми декември, усеща страхотно хората, знае какво да пусне, бъзика се, абе страшен е като цяло! Той е учил всички от агенцията  си, има над 20г. Стаж. , Включително и Станимир Бацов.  Няма смисъл да се срещаш с тях отделно, те са една компания, работят заедно. Приятелката ме поздрави - Поздрав за бъдещата булка! Коя е тя, бе? До 10сек. Да се яви при дж-я... Много го харесах, казах му датата, но беше зает, сметнете колко по-рано... За мой късмет се оказа страшно отзивчив, вика ей сега ще ти намеря, започна да върти телефони, всички заети, накрая говори с Dj Toli, който имал отменена сватба за моята дата. И общо-взето по една случайност и аз се уредих с добър диджей Grinning Та съвета ми е, ако искаш някой от тяхната агенция, звъни веднага!

# 221
  • Мнения: 538
summer20 и Прелъстена...благодаря за препоръката. А имате ли впечатления за dj Dido? Четох положителни коментари и за него, а и искам да се срещна с поне 2-3ма dj-и и така да преценя Simple Smile

Dj Dido е страхотен! Бяхме с него на 8-ми декември, усеща страхотно хората, знае какво да пусне, бъзика се, абе страшен е като цяло! Той е учил всички от агенцията  си, има над 20г. Стаж. , Включително и Станимир Бацов.  Няма смисъл да се срещаш с тях отделно, те са една компания, работят заедно. Приятелката ме поздрави - Поздрав за бъдещата булка! Коя е тя, бе? До 10сек. Да се яви при дж-я... Много го харесах, казах му датата, но беше зает, сметнете колко по-рано... За мой късмет се оказа страшно отзивчив, вика ей сега ще ти намеря, започна да върти телефони, всички заети, накрая говори с Dj Toli, който имал отменена сватба за моята дата. И общо-взето по една случайност и аз се уредих с добър диджей Grinning Та съвета ми е, ако искаш някой от тяхната агенция, звъни веднага!

и аз се свързах първо с DJ Dido, а той след като видя, че датата не му е свободна, веднага ме препрати към DJ Toli. Много бяхме очаровани. Всички в Party DJ's са много добри!

# 222
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета! С това хубаво време навън, настроението ми е едно сватбеноооо! Grinning Напредвам лека-полека. Ходих до сватбена агенция, избрах покани, чаши,  подаръчета за гости (медчета, заради символиката, че медът никога не се разваля), бутониери, свещи, кошнички, кутия за пари и книга за пожелания. Всичко ще е в един стил с лилави лентички и бели рози.
Сега съм се хванала да пиша текстове за поканите. За гостите, за кума и кумата отделно (не са двойка), за нашите, но на родителите на младоженеца зациклих, тъй като майка му почина. Sad
Някакви идеи как да оформя поканата само за баща му?

# 223
  • Мнения: 1 196
Здравейте, момичета. Честито на всички бъдещи булки, желая ви спорна организация, приказни сватби и много щастлив семеен живот. Ние по стечение на обстоятелствата решихме, преди половин месец, че в крайна сметка ще си направим сватбата тази година септември. Просто годеника ми плава, и кума ни плава, та до последно не се знаеше ще стане ли тази година или по- скоро следващата пролет. С оглед на факта, че цялата организация се стартира късно никакви претенции не съм имала за точна дата, но някак така се наредиха нещата, че май ще сме на 16.09, може би защото е неделя не е така заета дата, а и на мен ми допада. Иначе първият избор на годеника ми беше Хоризонт, заради удобната локация, но честно казано освен локацията, лично аз нищо положително не намерих в него, за това започнах да търся и други варианти. Препоръчаха ми от агенцията, с която ще работим Арена Мар- управител страхотен, разбран и много точен, цени- без аналог. Но, просто не е моя ресторант това, за мен важно и основно изискване е залата да е максимално отворена и просторна, а там има поне 5 колони и то големи и масивни. Не един и двама ще са прецаканите, да не виждат нищо от мястото си. А и много затварят дансинга. Ние ще сме поне стотина души и ще се танцуват много хора, а на тази площ не знам хоро със 70-80 души на къде ще се завърти. Но ако сватбата ви няма да е много голяма и колоните не ви пречат с две ръце ви препоръчвам мястото, просто наистина отношението на управителя е страхотно, толкова приятелско, имах чувството, че разговарям с човек, с когото се познавам от години. Евтини куверти, няма такса овъртайм, няма такса за внос на алкохол, водата е на смешно ниска и адекватна цена (много важно, да си изкоментирате цената на водата в заведението, за да не ви изненадат неприятно в последния момент). За сега аз най- силно клоня към хотел Елена на Златните, залата им е приказна, другата седмица ще се срещнем, за да обсъдим малко по- подробно условията им, и ще се надявам годеника ми да преглътне това да сме извън града. Видях, че няколко момичета са споменали Рапонги, бихте ли споделили малко повече информация за условията им?
За Църква, много харесвам Малката Богородица, но не знам дали ще има нужния капацитет. Катедралата- красива отвътре, малко кофти фасада, локация, предполагаща много външни хора наоколо. Св. Атанасий- грозна дограма, и доста зелен интериор, но ми допада. Св. Николай, отново много ключовата локация в близост до една от най- натоварените пешеходни зони не ми допада, към Св. Петка отново съм със смесени чувства, т.е там тепърва ще се мисли.
Ритуална зала е нацяло свободна, но се мъча да се преборя със свекърва ми за изнесен ритуал Laughing
За фотограф и ние сме се насочили към Лили. Прекрасен, лъчезарен човек, невероятен професионалист. Миналата година беше фотограф на кумците ни, направи разкошни снимки.
Видео- Цанислав Байчев
Халки- Злато Варна. Много добра и качествена изработка, освен това работят бързо и изгодно. Годеникът ми е отишъл с камъка за годежния ми при тях и там са го изработили. На поне две приятелски двойки и кумците ни, те изработиха халките.
За торта, ще се обърнем най- вероятно към Мери от Archicaketure.
Агенция- VS Decor
Флористи- Флореста или Гранде Фиоре
Рокля- ще гледам в Ла Споса и Брайдъл Хаус, ако не успея да си харесам нищо, което е малко вероятно, съм харесала и салон Арети в София.
Водещ и Дж- на първо четене ще проверя Горчев и Пацони.
Грим- Вики, Make Up Pro
За косата ще съм във Fringe, където ходя от години, и за подстрижки и боя, правили са ми много пъти прически и по- официални и по- небрежни и знам, че няма да ме разочароват.
Ами за сега е това от мен, само да си официализираме ресторанта. Laughing
Ще ви следя с интерес и ще споделям информация. Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 13 апр 2018, 11:38 от Lys Bleu

# 224
  • Мнения: 266
Здравей, пожелавам ви приятна организация. За Рапонги исках да ти кажа, че през декември 2017 питахме за нашата сватба, защото ще я правим и ние този септември, само че на 15, и ще имаме към 140 човека гости. От Рапонги като цяло по срещата разбрах, че много не желаят да правят сватби там, особено големи. А относно Archicaketure- ако все още не си я запазила, да знаеш, че в следващите около 5 месеца не приема поръчки... Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт