Сватба 2018 година - Варна

  • 97 031
  • 706
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 538
Можете ли да ми препоръчате магазин за тешлайфер и салтефки текстилни. Ходих в няколко магазина за платове, но не намерих това, което търся. Айко, юск, икеа също съм проверила. Поръчка от чужбина също не ми е опция, трябват ми за след седмица.

http://polisunduni.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/

В този сайт има всичко и мисля, че повечето агенции работят с тях. Аз ще отида директно до склада им във  Варна, за да си избера салфетки и тишлайфери

# 241
  • Мнения: 1 196
dchalova и аз съм чувала, че май масово от този магазин се вземат такива неща.
Иначе последно, следващата седмица капарираме Хоризонт.
За църква, годеника ми за сега клони най- силно към Катедралата, аз се колебая основно между нея и Св. Петка, като че ли.
ДЖ и водещ ще е Дидо. Много ми допадна човека, когато се срещнахме, готин е, забавен, но по приятен, а не досаден и дразнещ начин. Мисля, че ще се справи супер и ще сме доволни от избора си.
За фото, годеника ми помоли да се срещна и с още едно момче, може би защото са познати. Димитър Новков се казва. Аз харесвам работата на Лили, но ще се видя все пак и с него да видим какво предлага и той.
Допадна ми идеята от авторката на темата със сватбения #таг и бих се възползвала от нея, ако измислим някакъв добър вариант за сватбен таг.
Имате ли идеи за подаръци за гостите момичета? Аз днес попаднах в Pinterest на една идея и доста ми допада. Ако и на годеника ми му хареса, мисля да се спрем на нея. Ако не за всички гости, то поне за дамите, мисля че ще бъде готино. Ето за тези става въпрос:
Скрит текст:
Ще се зарадвам и на всякакви други интересни идеи, че ми се иска да избягаме от най- често срещаните магнитчета и медчета.

# 242
  • Мнения: 538
За фотографката Лилия Николова ли става въпрос? И ние сме ангажирали нея и колежката й Дени. Много са сладки и мили. Не съм виждала много техни работи и малко ми е притеснено, но много ни допаднаха.

# 243
  • Мнения: 1 196
Да, за тях става дума. Бяха фотографи на кумците ни миналата есен, няма защо да се притесняваш. Много добри кадри и от фотосесията и от самата сватба им направиха. Наистина са страхотни, на мен за това те са ми избора, но ще се видя днес и с въпросното момче и ще решим окончателно.  Иначе приятели ми предлагаха и още един фотограф- Ивайло Костадинов, но за сега не смята да се срещам и с него.

# 244
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Имате ли идеи за подаръци за гостите момичета?
Ще се зарадвам и на всякакви други интересни идеи, че ми се иска да избягаме от най- често срещаните магнитчета и медчета.

Това е мен много ме тормози. Отхвърлих вече всякакви гълъбчета, обувчици и ангелчета - само ще берат прах, забравени на някой рафт. Това с цветята е много добра идея, но може би наистина за децата и мъжете може да се измисли нещо друго.
Аз много харесах едни дървени книгоразделители от Сватбения център, но може би само по-възрастните ще им се зарадват. На тях се изписва послание, имената и датата и се слага красива панделка. Ходих и до Джъмбо. Има прекрасни малки нещица на цени от 0,70 до 1,50 - ароматни свещички с бели розички, интересни шишенца и т.н. Едни дървени моливници със сърце ще са много подходящи като саксийки за тези цветенца, които си снимала.

# 245
  • Мнения: 1 196
Grymche, и аз за саксийки мислех точно Джъмбо да проверя. Това с книгоразделителите е готина идея също, аз мисля обаче, поканите ни да са тип книгоразделител, за да може и тях някой ако желае да ги ползва с това предназначение. Обичам нещата да имат и практическо приложение, именно защото, както и ти каза, иначе обичайно събират прах някъде или са бутнати в някой шкаф. При нас поне няма да има много деца, да не ги мисля и тях, макар че мисля, че книжките винаги са добър вариант за най- малките ни гости.

# 246
  • Мнения: 538
момичета, тези от вас които вече са купили мъжките костюми може ли да споделите от къде и ориантировъчно как вървят цените. Вчера ходих в сватбения център да си купя гребенче за булото и приятеля ми реши ей така на майтап да пробва един костюм. Той пък все, че му заспа... Струва ми се малко скъп обаче... 750 лева беше целия костюм с риза, папионка и обувки. Вие как мислите?

# 247
  • Мнения: 993
момичета, тези от вас които вече са купили мъжките костюми може ли да споделите от къде и ориантировъчно как вървят цените. Вчера ходих в сватбения център да си купя гребенче за булото и приятеля ми реши ей така на майтап да пробва един костюм. Той пък все, че му заспа... Струва ми се малко скъп обаче... 750 лева беше целия костюм с риза, папионка и обувки. Вие как мислите?
На моя мъж е от "Адели". Излезе 625 лв някъде (риза, сако, панталон и вратовръзка). Само сакото и панталонът бяха 520. Имаше намалени чудесни костюми и за почти двойно по-малко, но не бяха неговия размер. Препоръчвам да видите там. Wink

# 248
  • Варна
  • Мнения: 1 885
На мен също ми харесаха костюмите в Сватбения център, но искам годеникът ми да пробва и някой костюм в "Крис" до Адвокатската градинка. Там цените са около 300-500 лева. Видях и подобен магазин на бул. "Мария Луиза", така че ще го водя на тези две места първо.

# 249
  • Мнения: 1 196
Когато миналата година кумувахме и годеника ми, и младоженеца в крайна сметка си взеха костюмите от Крис. На годеника ми сакото с панталона, плюс две ризи и вратовръзка Бяха около 600 лева. На младоженеца не помня, но навярно се е въртяло също около тази сума. В Теодор имаха също доста приятни костюми, аз там дори много харесах един, беше пак около 500 сако с панталон, но мъжете в крайна сметка се спряха на тези в Крис. В Пиер Карден също мисля може да проверите. Колкото до сумата за мъжки костюм, в моите очи до някъде дори е по- оправдано да дадат повече за костюма си, техния тоалет поне е по- практичен и най- вероятно ще имат поводите и възможността да ги облекат отново и да ги поизносят, така да се каже. Laughing За разлика от жените, които тръшват хиляди и няма да облекат роклята си отново, освен ако не решат да се омъжват повторно, ама и така да е, надали ще се спрат на същата рокля. Laughing

# 250
  • Мнения: 370
Ще ви споделя ние от къде взехме за 200 лв костюм ( доооста приличен, стилен, модерен)  - в Спортна зала. На етажа с магазини вътре, след като се влезе през централния вход и се върви надясно по редицата с магазини, към края на редицата има магазин за мъжка мода. Собственичката се казва Мария,руса жена, на около 60+, но изключителна дама със стил!  Вътре дори има и шевна машина, за преправки... Аз бях очарована!  Облякохме поне още 3- ма от нашите сватбари там. Костюмите са от разни фирми шиещи за Масимо Дути и други.... Ето го и моят мъж с такъв костюм - нашите претенции бяха за костюм, по- младежки и не строго официален. Жената е много запозната с тенденции и има вкус да подбира стоката си. Тук беше на проба

# 251
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Така е. Доста познати си взимат рокли под наем.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 563
Моят приятел беше категоричен, че не иска да дава много пари за костюм. Купи си неговия за 260 лв от някакъв магазин на Владислав. Заедно с обувките, 3 ризи, вратовръзка, всичко му излезе към 500 лв.

# 253
  • Мнения: 1 196
Дами, искам да ви споделя за още един магазин, от който можете да си закупите салфетки, т- шлайфери и сватбени чаши, даже на по- ниски цени мисля, от Дюни. Магазинчето се пада косо срещу БНБ долу до ЖП гара. Ако сте с гръб към банката се пада в дясно магазина. Кристал Трейд се казва. Доста е мъничко, но има доста неща, може и по каталог да харесате. Чашите им са на доста добри цени, онзи ден като минах и разгледах имат точно от типа, който аз искам, изчистени, с много малко орнаментика и няколко кристалчета по тях. Можело и ако харесам даден модел чаша и украса на друга такава, да се комбинират двете, правят и гравиране. Даже си забърсах един каталог, да си го разглеждаме в къщи.

# 254
  • Мнения: 538
имат салфетки и тишлайфери ли?

Общи условия

Активация на акаунт