Сватба 2018 година - Варна

  • 96 904
  • 706
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 109
ние ще сме с Ганчо Ганев, още не ни е минала сватбата и затова не мога да дам отзиви, но цените му са приемливи, а това което видяхме също ни допадна Simple Smile

# 601
  • Мнения: 210
Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча грим и прическа, но да дойдат на място в Лайтхаус голф и спа? Изглежда, че не искат да идват, освен ако грима не е за поне няколко души (4-5). Първоначално ми се искаше да гримират и фризират и мен, и шаферките, и майките, но цени от 40-50лв. за грим на човек (без моя, моя е повече) ми се струва много голям разход. Сега ми се иска поне моят, на кумата и на майка ми, но не знам дали някой изобщо ще дойде до там само за нас трите.

# 602
  • Мнения: 371
Кина Кудева - фризьорка - всяка събота се отбелязва там, че работи по булки Simple Smile)) А Кристина от студио Маскара-  доста често работят в комбина. Моят грим беше 50 лв, а на кумата 30 лв ( по спомени)  и всичко беше на високо ниво. Мисля, че и за останалите за грим и прически цените ще са много резонни.

# 603
  • Мнения: 45
И ние се бяхме насочили към Ганчо Ганчев, но е зает за нашата дата. Имате ли други предложения?

# 604
  • Мнения: 1 165
Здравейте.
За видео ние се колебаем между Provideoz и Art creation. Някой има ли отзиви за тях?

# 605
  • Мнения: 2
Здравейте, булки! Simple Smile Нашата сватба ще бъде през май в р-т Хоризонт. Имате ли мнения за тяхната агенция? Могат ли да изпратят оферта по имейл, или трябва да си направим среща с тях? Според вас колко време преди сватбата трябва да организираме украсата?
Много благодаря за отговора и желая на всички успех с подготовката Simple Smile

# 606
  • Мнения: 293
Здравейте, булки! Simple Smile Нашата сватба ще бъде през май в р-т Хоризонт. Имате ли мнения за тяхната агенция? Могат ли да изпратят оферта по имейл, или трябва да си направим среща с тях? Според вас колко време преди сватбата трябва да организираме украсата?
Много благодаря за отговора и желая на всички успех с подготовката Simple Smile

Здравей, и нашата сватба ще е догодина там. Simple Smile Конкретно за агенцията им нямам мнение, но знам че ако се ползва тя, се спестяват много други такси, Бяха ми дали оферта за декорацията, но на хартия и като ги сравнявах с друга агенция нямаше кой знае каква разлика.

# 607
  • Мнения: 27
Момичета, може ли мнение за водещия Паскал Паскалев, както и за ресторант Капитан Кук Simple Smile

# 608
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте момичета.
Ще се омъжвам и се нуждая от сайт или нещо подобно, за да се ориентирам какво и как да започна. Някакво онлайн приложение или ? Моля ви , помогнете !

# 609
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Честито, Силвия. Ето един сайт: https://www.weddingday.bg/
Има доста статии, полезни неща, дори демо версия на сватбен сайт можеш да си направиш безплатно.

# 610
  • Мнения: 45
От къде си поръчвахте питките за сватбата? Много съм си харесала една, но нещо не успявам да я прикача. Искам погача на 2 етажа. Някой от вас имал ли е такава и знае ли дали някъде във Варна правят такива.

# 611
  • Мнения: 1 196
Здравейте, булки! Simple Smile Нашата сватба ще бъде през май в р-т Хоризонт. Имате ли мнения за тяхната агенция? Могат ли да изпратят оферта по имейл, или трябва да си направим среща с тях? Според вас колко време преди сватбата трябва да организираме украсата?
Много благодаря за отговора и желая на всички успех с подготовката Simple Smile
Нашата беше сега на 16.09 пак там. Работихме с тяхната агенция и с Д. Тончев като управител, с него уточнявахме подробностите свързани с менюта, алкохол, маси и т.н. Беше наистина разбран и поне според мен е доста по- гъвкав от другия им управител. Ние бяхме предложили на гостите си да избират между 4 вида основно, тъй като не успяхме да се спрем на конкретно, мислех, че ще е тегава организацията после с правилното разпределение на съответните менюта, но се справиха чудесно с обслужването и не сме имали никакви гафове. Това е едно от нещата, с които може би са най- добри "Хоризонт"- обслужването, а за нас беше важно да е на ниво. За украсата, аз се срещнах два пъти с декораторката, после сме общували основно по мейл и месинджър, макар че "общували" е много силно казано, пратили сме си 2-3 съобщения, основно със снимки от моя страна на това, което исках. Като цяло съм доволна от това, което направи. Цветните й декорации бяха красиви, гърба, който ми направи за булчинската маса беше малко семпъл, но така или иначе ние си носихме монограм, така че се позапълни и принципно не исках тишу топки, в момента, в който влязох в ресторанта се оказа, че ги има все пак (явно останали от сватбата предния ден), но не ми е било драма. Забавила се е и с издаването на бутониерите и украсата за колата, бях казала на братовчед ми да иде да ги вземе в 9 сутринта, в 10 още не беше тръгнал от там, но пак не е било голям проблем. Като цяло останахме доволни.

# 612
  • Мнения: 293
Скрит текст:
    Здравейте, булки! Simple Smile Нашата сватба ще бъде през май в р-т Хоризонт. Имате ли мнения за тяхната агенция? Могат ли да изпратят оферта по имейл, или трябва да си направим среща с тях? Според вас колко време преди сватбата трябва да организираме украсата?
    Много благодаря за отговора и желая на всички успех с подготовката Simple Smile
    Нашата беше сега на 16.09 пак там. Работихме с тяхната агенция и с Д. Тончев като управител, с него уточнявахме подробностите свързани с менюта, алкохол, маси и т.н. Беше наистина разбран и поне според мен е доста по- гъвкав от другия им управител. Ние бяхме предложили на гостите си да избират между 4 вида основно, тъй като не успяхме да се спрем на конкретно, мислех, че ще е тегава организацията после с правилното разпределение на съответните менюта, но се справиха чудесно с обслужването и не сме имали никакви гафове. Това е едно от нещата, с които може би са най- добри "Хоризонт"- обслужването, а за нас беше важно да е на ниво. За украсата, аз се срещнах два пъти с декораторката, после сме общували основно по мейл и месинджър, макар че "общували" е много силно казано, пратили сме си 2-3 съобщения, основно със снимки от моя страна на това, което исках. Като цяло съм доволна от това, което направи. Цветните й декорации бяха красиви, гърба, който ми направи за булчинската маса беше малко семпъл, но така или иначе ние си носихме монограм, така че се позапълни и принципно не исках тишу топки, в момента, в който влязох в ресторанта се оказа, че ги има все пак (явно останали от сватбата предния ден), но не ми е било драма. Забавила се е и с издаването на бутониерите и украсата за колата, бях казала на братовчед ми да иде да ги вземе в 9 сутринта, в 10 още не беше тръгнал от там, но пак не е било голям проблем. Като цяло останахме доволни.

    Благодаря за информацията. Мен също ме интересува дали си доволна от агенцията, тъй като се чудим дали да ползваме тяхната или да си наемем друга. Реално ценово много по-скъпо ли излиза с тяхната и цветята от тяхната агенция ли бяха или вие си ги вкарахте? А за виното и ракията имаха ли достатъчно декантери или трябваше да си подсигурите бутилки? И ако нещо примерно сами си бяхте направили имаха ли порблем да го наредят по масите или си държаха всичко да е от тяхната агенция?[/list]

    # 613
    • Мнения: 1 196
    Скрит текст:
      Здравейте, булки! Simple Smile Нашата сватба ще бъде през май в р-т Хоризонт. Имате ли мнения за тяхната агенция? Могат ли да изпратят оферта по имейл, или трябва да си направим среща с тях? Според вас колко време преди сватбата трябва да организираме украсата?
      Много благодаря за отговора и желая на всички успех с подготовката Simple Smile
      Нашата беше сега на 16.09 пак там. Работихме с тяхната агенция и с Д. Тончев като управител, с него уточнявахме подробностите свързани с менюта, алкохол, маси и т.н. Беше наистина разбран и поне според мен е доста по- гъвкав от другия им управител. Ние бяхме предложили на гостите си да избират между 4 вида основно, тъй като не успяхме да се спрем на конкретно, мислех, че ще е тегава организацията после с правилното разпределение на съответните менюта, но се справиха чудесно с обслужването и не сме имали никакви гафове. Това е едно от нещата, с които може би са най- добри "Хоризонт"- обслужването, а за нас беше важно да е на ниво. За украсата, аз се срещнах два пъти с декораторката, после сме общували основно по мейл и месинджър, макар че "общували" е много силно казано, пратили сме си 2-3 съобщения, основно със снимки от моя страна на това, което исках. Като цяло съм доволна от това, което направи. Цветните й декорации бяха красиви, гърба, който ми направи за булчинската маса беше малко семпъл, но така или иначе ние си носихме монограм, така че се позапълни и принципно не исках тишу топки, в момента, в който влязох в ресторанта се оказа, че ги има все пак (явно останали от сватбата предния ден), но не ми е било драма. Забавила се е и с издаването на бутониерите и украсата за колата, бях казала на братовчед ми да иде да ги вземе в 9 сутринта, в 10 още не беше тръгнал от там, но пак не е било голям проблем. Като цяло останахме доволни.

      Благодаря за информацията. Мен също ме интересува дали си доволна от агенцията, тъй като се чудим дали да ползваме тяхната или да си наемем друга. Реално ценово много по-скъпо ли излиза с тяхната и цветята от тяхната агенция ли бяха или вие си ги вкарахте? А за виното и ракията имаха ли достатъчно декантери или трябваше да си подсигурите бутилки? И ако нещо примерно сами си бяхте направили имаха ли порблем да го наредят по масите или си държаха всичко да е от тяхната агенция?[/list]
      Ами ако няма да имаш изнесен ритуал или welcome drink в градината им и не държиш на кръгли маси, може да работиш и с външна агенция и да си спестиш пари. Аз държах на кръгли маси (които щяха да ни струват по 25лв на плот, ако не бяхме с тяхната агенция) и имахме коктейл в градината, за която освен за украсата и напитките щеше да се наложи да платим и допълнителен наем ако не бяхме с тях, така че в нашия случай тяхната агенция беше по- изгодната опция. А и аз не съм държала да работя с някоя конкретна. Агентката сама си пазарува цветята и прави аранжировките, при нас цветните декорации за масите излязоха по 35лв, булчинската маса около 100, за автомобила цветята 70лв. Аз исках хортензии и рози, беше се справила много добре. Гъвкава е като цяло, в началото за декорация на масите за гостите ми беше калкулирала по 39лв, но й казах, че според мен е прекалено и смъкнахме на 35, можеше да смъкне и още ако искахме. Не държи да прави всичко, таблото с разпределението на гостите по маси беше от мен, монограмите ни за гърба на булчинската маса също, тейбъл картичките и някой други дребни аксесоари си бях взела тя ми ги подреди и намести в ресторанта и градината, така че не държи всичко да е от нея.

      # 614
      • Мнения: 293
      Момичета, може ли да споделите мнение за роклите от Анабел брайдъл? Simple Smile

      Общи условия

      Активация на акаунт