Сватба 2018 година - Варна

  • 97 082
  • 706
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 583
По стечение на обстоятелствата познавам 3 булки с рокли от там - и трите бяха много доволни Simple Smile Казаха, че обслужването е било супер, както и материите били много нежни Simple Smile Те и на снимки изглеждат някак мекички Simple Smile Но най-добре да видиш на място, защото на теб може да не ти допадне, много зависи какво точно искаш Simple Smile

# 616
  • Мнения: 293
По стечение на обстоятелствата познавам 3 булки с рокли от там - и трите бяха много доволни Simple Smile Казаха, че обслужването е било супер, както и материите били много нежни Simple Smile Те и на снимки изглеждат някак мекички Simple Smile Но най-добре да видиш на място, защото на теб може да не ти допадне, много зависи какво точно искаш Simple Smile

Аз ходих до магазина, даже пробвах 3 модела. Simple Smile  Харесаха ми, много леки материите и дантелите бяха много красиви. Ценово също са ок. Почти се разбрахме с момичето, но май са ми много бежави, макар че на снимки са си бели. А и нещо тюла на полата ми падаше твърдо. Намерих едно друго магазинче - Зорница - там роклите бяха много красиви, но ценово бяха по две от Анабел, та затова събирам мнения. Simple Smile

# 617
  • Мнения: 272
Здравейте дами, може ли да споделите къде си снимахте или къде ще снимате фотосесията си на сватбения ден?

# 618
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз се снимах във вила Буров и в градината им, там ни беше сватбата. Исках фотосесия с кумовете и шаферките. Ако ще се снимате само двамата, препоръчвам да си направите следсватбена фотосесия в друг ден, за да ви е по-спокойно.

# 619
  • Мнения: 45
Здравейте! Някоя от вас ползвала ли е услугите на агенция "Нещо синьо"? Изпратих им запитване по имейл и по фейсбук миналата седмица. Видяха ми съобщението, но никой нищо не ми отговори.

# 620
  • Мнения: 293
Същата работа и при мен. Само че на мен на мейла ми отговориха, насрочихме среща. Срещнахме се и от месец чакам оферта.. На моя позната дори и на се отговорили, а тя няколко пъти им е писала.

# 621
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз имам тяхна оферта от април 2018. Чувала съм хубави неща за работата им. После си намерих агенция с по-изгодни цени, но ако някой има интерес, мога да му пратя офертата на лични.

# 622
  • Мнения: 45
Прати я на мен, моля те.

# 623
  • Мнения: 210
И аз писах няколко пъти на Нещо Синьо, но отговор така и не получих. Реших да не пиша повече, тъй като последното, от което имам нужда в сватбения ден, е несериозна агенция.

# 624
  • Мнения: 993
Аз пък много се ядосах на тия от прословутите торти "L'Amore", на които писах, видяха ми въпроса и така и не ми върнаха. В крайна сметка поръчахме от "Амбелино" и беше много хубава тортата.

# 625
  • Мнения: 293
Аз пък много се ядосах на тия от прословутите торти "L'Amore", на които писах, видяха ми въпроса и така и не ми върнаха. В крайна сметка поръчахме от "Амбелино" и беше много хубава тортата.
Може ли да споделиш цена на парче от Амбелино и ако е с фондан дали допълнително се заплащат декорациите по тортата? 😊

# 626
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Странно, на мен и агенция "Нещо синьо", и Ламур ми направиха оферти. И двете се справят отлично, не ги отписвайте. Възможно е да почиват. Освен това специално за Ламур знам, че е добре да се обадите по телефона. Имат сайт, поръчвате торта за проба /плаща се около 3 лева/ и отивате да си я вземете от цеха в "Галата". Тортите им бяха много вкусни /ние взехме 3 мънички за вкъщи/, но в крайна сметка се спряхме на друга сладкарница.

Последна редакция: ср, 07 ное 2018, 10:50 от gpym4e

# 627
  • Мнения: 993
Аз пък много се ядосах на тия от прословутите торти "L'Amore", на които писах, видяха ми въпроса и така и не ми върнаха. В крайна сметка поръчахме от "Амбелино" и беше много хубава тортата.
Може ли да споделиш цена на парче от Амбелино и ако е с фондан дали допълнително се заплащат декорациите по тортата? 😊
Различни са цените, най-добре им вижте сайта, там са посочени. Simple Smile

# 628
  • Варна
  • Мнения: 11
Здравейте момичета , видях че на 17-18 ноември 2018г ще има сватбено изложение в х-л Черно Море.
Някоя от вас ходила ли е ,защото посетихме изложението на Black Sea Rama и останахме разочаровани .. та се чудя има ли смисъл да опитваме пак.

# 629
  • Мнения: 293
Здравейте момичета , видях че на 17-18 ноември 2018г ще има сватбено изложение в х-л Черно Море.
Някоя от вас ходила ли е ,защото посетихме изложението на Black Sea Rama и останахме разочаровани .. та се чудя има ли смисъл да опитваме пак.

Аз ходих февруари на това е Черно море и беше много по-богато сравнение с това в Black Sea. Сега мисля пак да отида в Черно море. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт