Антицелулитен лосион на Galenic

  • 4 145
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте красиви майчета! Една моя позната ми каза, че антицелулитния крем на тази фирма /не съм сигурна дали изписвам правилно името, сори/ е най-добър за момента от всички на пазара - наистина имал ефект. Аз четох във форума за други кремчета, но според нея това е най - ефикасно срещу омразния целулит. Малко е скъпичък, та затова искам да Ви питам дали някой го е ползвал и дали е доволен от резултата, та да знам да си го купувам. Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 593
Ползвам го десетина дни-не съм очарована, но продължавам да мажа. дори не ми заглажда кожата, а се мажа не веднъж /както е в указанията, а два пъти на ден. Ще мажа още, но засега ефекта не  е поразителен.  Thinking
Иначе миризмата му е разкош.

# 2
  • Мнения: 83
Доколкото знам се маже веднъж на ден и след около три седмици вече има видим резултат.

# 3
  • Мнения: 1 547
Ползвала съм ампулите и съм много доволна. Бих повторила, но в момента не ми се дават 50 лв. Миризмата е божествена, а кожата става много гладка. Но не си мисли, че ще ти премахне целулита. Масаж + диета + много течности + хубава антицелулитна козметика дава резултат. Борбата обаче е продължителна и упорита.  ooooh!

# 4
  • Мнения: 311
Здравейте на всички мразещи в червата целулита! Преди две - три години ползвах антицелулитен продукт на същата фирма - гел във флакон /изобщо не помня имена/. Ефектът беше страхотен. Верно, че заедно с него тренирах и не се скъсвах от ядене, но след месец-два панталоните ми падаха, а от гадния целулит имаше съвсем бегли следи. Препоръчвам го! Ама ако пък на някой не му действа като на мен, не ме убивайте после с камъни! 

# 5
  • Мнения: 5 593
Онче-бонче, никой няма да те убива. Всеки има "своят" антицелулитен продукт. Т.е. - на всеки различните продукти действат различно. За мен напр. това беше стария на Виши, но много хора се оплакваха, че на тях не действа. Оттогава пробвам най-различни продукти-Леокрема, Клиниънс, Дева, Ейвън, но не може да се сравни с Виши-то. Все пак аз продължавам да се мажа с Галеник-може да подейства, кой знае.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 311
"Борбата е безмилостно жестока..." Казват, че и на ROC антицелулитния бил добър, но само опитът ще покаже...Подарих на майка ми кремове на Виши за рожденния й ден - дневен и за около очите...След месец мазане трябваше да и правят операция на долния клепач...според доктора било от кремовете... Та kati_v ти си права - всеки сам открива кое му понася и кое не.

# 7
  • Мнения: 99
Миналата година изразходих два антицелулитни концентрата на Галеник /представлява зелен концентрат в пластмасово шишенце,наподобяващо епруветка/. Хубавото при него е, че действа 24ч и не е необходимо да се нанася два пъти на ден /както повечето антицелулитни продукти/. Ефект имаше още от първото шишенце, което ме подтикна да си взема веднага след това и второ/ тогава,края на лятото бяха на промоция Sunglasses/. Няма да сгршиш, ако опиташ, но незабравяй, че трябва да си постоянна и упорита в борбата с целулита , т.е започнеш ли веднъж няма спиране  Hug

# 8
  • Мнения: 76
Крема е страхотен, действа много добре, мисля че ампулите бяха по-добри, но за съжаление ги спряха. Ползвай го смело, ефекта ще ти хареса

# 9
  • Мнения: 5 593
Крема е страхотен, действа много добре, мисля че ампулите бяха по-добри, но за съжаление ги спряха.

Защ да са ги спряли? Аз ги видях в няколко аптеки.  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 986
  Може ли да се ползва от бременни Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 564
Бихте ли казали някакви  ориентировъчни цени на лосиона?  bouquet

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 11:26 от ninka

# 12
  • Мнения: 5 593
Бихте ли казали някакви  ориентировъчни цени на лосиона?  bouquet
Аз го взех за 38, но го видях на 43 и 45 лв.

# 13
  • Мнения: 83
Бихте ли казали някакви  ориентировъчни цени на лосиона?  bouquet
Една опаковка струва около 45 лева, но сега са в промоция и два флакона струват 70 лева - спестяваш около 20 лева, което хич не е малко. Аз ще се комбинирам с една приятелка и ще си го купим двете и ще ми излезне 35 лева.

# 14
  • Мнения: 13 512
Много е добър продукта, миналата година изразходвах няколко флакона ,съчетани с антицелулитен масаж и имаше видим ефект. Препоръчвам го.

Общи условия

Активация на акаунт