Забременели след ин витро - Тема 41

  • 74 865
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 050
Василенче, Hug
Аз вчера бях на тонове и имаше един момент с подобен пулс, ама докторката не каза нищо. Много добре се движите като кг. Гледам, че ти си само три дни преди мен като термин и вече започва да ми изглежда реално, че и на моменти малко страшно. Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 234
Василенче, супер размери е достигнала госпожицата. Малко остава да си я гушкаш, моят термин е точно седмица преди твоя и аз вече нямам търпение да гушна малките Grinning

# 242
  • София
  • Мнения: 10 642
Привет и от мен. Току що бях при д-р Георгиев.
Бебо е добре и вече е около 830-840 грама. Околоплодните води били на горна граница и иска да пусна вирусология, но тя изобщо не ме притеснява Simple Smile
Според него и ОГТТ е в нормите за бременни, та не знам вече... сега чакам д-р Хедер да си каже думата

# 243
  • София
  • Мнения: 3 050
Нандин, Hug

Много добре растете.
Околоплодните води не са ли свързани с захарта?

# 244
  • София
  • Мнения: 10 642
Не само

# 245
  • Мнения: 852
Малко разяснения за този доплер от ФМ.
За кръвотока към беба ли се отнася или не само?

# 246
  • Мнения: 2 357
Еха, Нандин, голям мъж си имаш, браво.
Моят върви дребничък. Като отида на преглед в Надежда, но не ЖК и всеки път ме питат дали съм бременна. Започнах да се изнервям вече. От няколко дни ме тресат някакви нови хормони, като прочета нещо по-сантиментално, преди ми ставаше смешно, сега рева като магаре. Тотално съм изперкала.

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 18:12 от ~Mystic~

# 247
  • София
  • Мнения: 10 642
Малко разяснения за този доплер от ФМ.
За кръвотока към беба ли се отнася или не само?

Не само. И към бебето и към матката и към мозъка на бебето

# 248
  • Мнения: 852
Малко разяснения за този доплер от ФМ.
За кръвотока към беба ли се отнася или не само?

Не само. И към бебето и към матката и към мозъка на бебето
Нандин тези завишените стойности към бебето ли са и какво значат.
Доктора нищо съществено не ми обясни.

# 249
  • Мнения: 2 357
Кети, на мен Михова ми беше обяснила, че при мен примерно плацентата е отдясно, затова кръвоснабдяването там е по-голямо за сметка на това отляво. Организмът е умна машина. Важното е средната стойност да е нормална, както виждам е и при теб. Така че не се притеснявай изобщо, всичко е наред.

# 250
  • Мнения: 852
Благодаря ти Мистик,а кое какво значи знаеш ли?

# 251
  • Мнения: 2 357
Благодаря ти Мистик,а кое какво значи знаеш ли?

Нямам си идея, но щом Михова е спокойна, и аз съм спокойна.

# 252
  • Мнения: 882
Василенче, браво, госпожицата е със супер мерки. Peace

Нандинче, и твоя момък добре го гледаш!  Heart Eyes

Аз съм в понеделник на преглед и тонове, нямам търпение вече да видим дали и моята бебка наближава 3 кг.  Heart Eyes Надявам се да говорим и за раждането вече. Не знам дали ви казах, че се очертава секцио, ама каквото такова. Важното е всичко с бебка и мен да е наред накрая.   Praynig

Кети, според мен ако имаше нещо притеснително док щеше да ти каже.  Peace На всички ФМ аз само слушах какво ми говорят и си задавах въпросите. После не съм се зачитала да гледам показател по показател кое какво е, важното за мен е, че след всеки преглед ми казваха, че всичко е наред и нямат притеснения. Мисли позитивно, всичко с бебчето ти е наред, ако не беше, щяха да ти обърнат внимание.   Peace

# 253
  • Мнения: 2 999
Ехеее, какви  прекрасни новини в темата чета.

Василенче, прекрасни мерки и скоро живи и здрави ще се гушкате.

Нандин, твоят младеж също се движи доста добре.

Като гледам как сте се подредили ще има скоро пак бебевалеж, което е прекрасно. И аз в понеделник на тонове и на преглед при Михова. Имам вече дата за секциото и сега остава да стискам кълки до тогава.

# 254
  • София
  • Мнения: 10 642
Кети, бъде сигурна, че ако има нещо притеснително, няма да ти го спестят.

Общи условия

Активация на акаунт