Забременели след ин витро - Тема 41

  • 74 832
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 852
Хахаа,разсмяхте ме момичета JoyJoyJoy

# 436
  • Мнения: 465
Момичета,
от известно време се чудя за нещо, и колкото и странно да звучи: кога “прочухте”, усетихте своите бебчета ? Rolling Eyes
Аз лично досега освен силно къркорене в стомаха от време на време все още не съм усетила друго. Да уточня- карам 19г.с.

# 437
  • Мнения: 2 999
Фортуна, всеки различно усеща бебето, а си имаме и Кристи която не усети бебо до раждането.😜

# 438
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз в началото на 22 седмица го усетих за първи път. С предна плацента съм, а и си имам доста сланинки.
И да Кристи....  Joy

# 439
  • Мнения: 19 687
И да...Кристи Mr. Green

# 440
  • София
  • Мнения: 692
Охх, съвсем ви изпуснах...  ooooh!
Честито на всички нови попълнения. Да са много здрави и много много щастливи и усмихнати бебчовците. Да радват всички в къщи!

И аз като Нандин усетих бебка в 22 седмица. Някои дни е много активна, други не чак толкова. Имало е и моменти в които не съм я усещала няколко дни и тъкмо да почна с притеснението и тя се активизира  Joy

Мога ли да помоля да ме запишете на 1-ва стр. с термин 23.02.2018 г. и розов щъркел или трябва да пиша на някой лично съобщение?

# 441
  • Мнения: 213
Здравейте на всички! Бих искала да се включа официално във вашата групичка. Вече съм в 13-та г.с. след ЗЕТ на 15 септември. Терминът ми е 4 юни 2018, но още не знаем пола на бебето. Безпроблемна бременност, леко раждане и прекрасни бебета накрая! И честито на тези, които вече гушкат бебетата си  Heart Eyes

# 442
  • Мнения: 465
Здравейте на всички! Бих искала да се включа официално във вашата групичка. Вече съм в 13-та г.с. след ЗЕТ на 15 септември. Терминът ми е 4 юни 2018, но още не знаем пола на бебето. Безпроблемна бременност, леко раждане и прекрасни бебета накрая! И честито на тези, които вече гушкат бебетата си  Heart Eyes
Добре дошла сред нас, Сиена !
Много се радвам за теб, от сърце ти желая лека и безпроблемна бременност ! Hug

# 443
  • Мнения: 882
Сиена, добре дошла! Лека и безпроблемна Б ти пожелавам!  Praynig

Фортуна, аз усетих бебка в 19 седмица за първи път. След това в 20-та имаше още 1-2 ритничета и след 22 започнах да я усещам почти всеки ден. Имай още малко търпение.  Peace

Рени, най-после се престраши! То не остана почти.  Hug

# 444
  • Мнения: 852
Колко е нормата за бременни на кръвната захар?
Какво значи кетони в урината 2+

# 445
  • София
  • Мнения: 3 050
Добре дошли на Рени и Сиена! Flowers Bouquet

И аз някъде 21-22 г.с. започнах да я усещам по - честичко бебка.

Кети, като имах кетони в урината ми казаха, че съм пила малко вода, да пия повече и следващия път нямаше проблем. А захарта мисля, че трябва да е в референтните за небременни, но май над 5 се прави и обременяване с глюкоза за да не се пропусне евентуален гестационен диабет.

# 446
  • Мнения: 213
Благодаря ви, момичета Simple Smile Много ми е приятно да ви чета и чакам моментите за които пишете - да усетя бебето, т.н.

# 447
  • Мнения: 1 960
Сиена, добре дошла. Много се радвам, че се пръсъединяваш!
Рени, добре дошла и ти!

# 448
  • Мнения: 2 999
Сиена, Рени, добре дошли момичета и лека до успешен финал. ♥

# 449
  • Мнения: 852
Днес си взех епикризата от преди 1 месец когато бях в болницата и в резултатите забелязах че кръвната ми захар е била 6.13mmol/l
На прегледа днес на ЖК питах лекаря, каза че не е проблем защото бебето не било едро/1940гр -32 г.с/.Не ми пусна ново изследване за кр.захар.Какво ще ме  посъветвате момичета?

Общи условия

Активация на акаунт