Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №45

  • 78 607
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 541
Уф, тоя Джунейт е отврат Mr. Green Първо действа, после мисли....на мен ми е жал за сестрата на Ферхат, млада, неопитна, подтискана от майка си Mr. Green
Хубав колаж, отдавна не ми е действала целувка така......

Въпроса е как ще въздейства на Докторката и Злодея  Joy Joy Joy Joy

Злодеят, змеят, както ви се харесва hahaha , ще се превърне в принц след целувката Joy, но постепенно, може да трябват и 10 целувки...и докато не му светят маслото прокурорът и абито Mr. Green

# 46
  • Мнения: 33 392

Злодеят, змеят, както ви се харесва hahaha , ще се превърне в принц след целувката Joy, но постепенно, може да трябват и 10 целувки...и докато не му светят маслото прокурорът и абито Mr. Green
Не е сигурно, че ще го убият  Peace Нито Абито е убиец, още по-малко Иийт  Mr. Green Виж в затвора може и да се разходи  Mr. Green Joy
Плюс това аз съм сигурна, че Абито ще се откаже да го гони като види, че Аслъ наистина го обича  Whistling А за Иийт па просто съм убедена  hahaha

# 47
  • София
  • Мнения: 1 261
Майка й ще я измъкне тихомълком в болницата и после ще измислят нещо, че я няма  Stop Кой знае къде ще е бебето  Stop Фери ако разбере ще му се стъжни на Джунейт  #2gunfire Mr. Green Joy

Татуто у подписа ти  Joy Дано не я виждаме повече в сериала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Аааа, не бъркай, не е татуто. Седналия на стола е Stuck Out Tongue

# 48
  • Мнения: 9 541
Тери Hug, дано, дано е само затвор и като излезе след 50 години, заживели щастливо до края на дните си ooooh!



Алекс, Тери Hug Hug,  по какъв начин се вижда подписът? Аз подписи не виждам smile3518

# 49
  • Мнения: 21 201
Абе няма да умре Ферхат на финала бееее, не искам да умира.
Плюс това аз имам надежда, че това няма да се случи предвид заглавието на сериала.

# 50
  • Мнения: 9 541
Абе няма да умре Ферхат на финала бееее, не искам да умира.
Плюс това аз имам надежда, че това няма да се случи предвид заглавието на сериала.

И аз, и аз!!!!!!! newsm17

# 51
  • Мнения: 33 392
Като Мерт от Ичерде- малко в затвора и ще излезе  Mr. Green
А Мето от КПА даже и от затвора се отърва  hahaha hahaha hahaha
Сетих се и за Али от Езел..  Laughing

# 52
# 53
  • Мнения: 9 541
 Joy Joy Joy
Тери Hug ....и.....Кумчо Вълчо hahaha

# 54
  • Мнения: 9 388
Момичета, привет! Hug

И аз съм в плен на черно-бялата любов и на Ферхат. Горкият човек, единственото хубаво нещо в живота му е чуждият мъж, който го е обичал като роден син, и жена му, която го наръга с нож. Разбира Ферхат от хубаво, защото като видя госпожа докторката, веднага разбра, че е силна, смела, благородна, добра жена и се влюби от раз. Сега и докторката трябва да види бялото в него и ни чака хубава и силна любов. Само дано да не развалят сюжета в името на много серии.

Някой каза, че Аслъ е много ревлива. На мен засега сълзите ѝ са ми по мярка, защото в тях виждам безсилието на една силна жена. Тя плаче от безсилие, защото винаги е била в контрол на живота си, отзоваваща се там, където имат нужда от нея, а сега трябва да прави всичко по команда, за да не пострада брат ѝ. Ако оставаше до нея, щеше да извърши смелост, но не бива - затова плаче, защото е силна, а не може да направи нищо.

# 55
# 56
# 57
  • Мнения: 33 392
Аслъто веднага съсипа момента Rage

# 58
  • Мнения: 4 706
Disappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed Relieved
Как можа така да постъпи Disappointed Relieved

# 59
  • Мнения: 21 201
Не ме изненадва реакцията на Аслъ, очаквана е за мен.
Пак добре, че не му зашлеви един. Laughing
Фрагмана с вградени руски субтитри.
https://vk.com/forumms?z=video-111132277_456239573%2F810ee1b291b … -111132277_118876

Общи условия

Активация на акаунт