Модни консултации -31

  • 101 811
  • 753
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 519
По въпроса с туту полата. От всички жени, които познавам ( над 40 години) , мога да си представя само две облечени с такава пола. Едната е от форума (Екс), а другата е моя приятелка, но и двете са със страхотни тела и имат младежко излъчване и се носят с много стил. Такава пола изисква перфектно тяло, дълги крака и по- младежко излъчване. При друг тоалет, дори да имаш някакви несъвършенства, сякаш не се забелязват толкова, но с такава пола всичко ще се набива на око. Полата е малко екстравагантна и младежка, което предполага че ще те оглеждат под лупа и ако нямаш нужните форми и лицето не кореспондира на младежкия стил, просто ще изглежда като “ mutton dressed as lamb”.

# 571
  • Мнения: 24 467
Джуди, благодаря за коментара! Наистина това ,което си взела е умерено и в същото време стилно и елегантно ..като за мама на абитуриент. Аз в бална рокля няма да се намъкна . Твоят силует е издължен и роклята ти е точно за такъв тип( не че съм те виждала ,но си писала за ръста си)  Sunglasses  . Аз съм леко тапичка (1.65) и мисля за такъв модел ,но може би не черно .  Simple Smile
Скрит текст:
А тази най ме грабна ,но за съжаление няма моя размер ,иначе съм я поръчала .  Twisted Evil
Скрит текст:

А, що да си тапичка - този ръст си е напълно нормален.
Виж, за черното съм съгласна - аз не го много-много харесвам. Независимо от повода. Освен за един конкретен, за останалите не го ползвам за обличане отгоре до долу.
Иначе първото рокле е много сладко. Второ пък е по-стилно и елегантно.
В бална рокля да се намъкват абитуриентките и то тези, дето им се харесва. Smile
А каква рокля си поръчала, като няма в твоя размер? Да не би нещо по поръчка да изработват?

# 572
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Никаква. Не се разбира , трябваше да е : Иначе ДА съм я поръчала!. Simple Smile) Рокли от интернет не съм вземала досега, но тази специално ако имаше размер , щях да рискувам !

# 573
  • Мнения: 133
Аз харесвам туту, миналата година мерих доста, но така и не купих, защото изискват висока фигура със слаб ханш, тъй като създават много допълнителен обем. И разбира се, материята е важна, има туту, които на живо изглеждат отчайващо евтино. Относно възрастта, виждала съм Каролина Херера с дълго туту и риза, изглеждаше много стилно, за съжаление не намирам снимка. Така и не разбрахме, каква ще е стилистиката на сватбата. Аз съм била на рокерска пикник сватба и напълно си представям свекървата с туту, татуси, кубинки и дънково или кожено яке. По-скоро бих се съобразила с роклята на булката, за да не се бият двата тоалета оптически. Сега се сещам, че Карл Лагерфелд обличаше Бет Дито с туту, но разбира се, за това трябва доста смелост и самочувствие. Животът е шарен, има място за всякакви хора и визии Bowtie

# 574
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Аз много харесвам туту, но никога не съм обличала. Трябва да си сменя целият гардероб 😀Последните години се обличам спортно елегантно, а е време да се върна към токчетата и роклите.😊

# 575
  • Мнения: 892
Относно туту полата - мен повече ме притесни намерението на дамата, да я съчетае с ниски обувки - това, прибавено към не съвсем съвършена фигура (15 кила отгоре, ако съм разбрала правилно) предизвиква у мен доста съмнения относно съчетанието. Защото туту полата не е по тялото, но наистина изисква перфектна фигура, много тънка талия и т.н. Виждала съм и много млади момиченца, но ниски, с къси крака, на които не седеше хич добре такава пола. Така че всичко зависи от зависи... На мен лично не ми е идвало наум да се купя такава, може би трябва да побързам Smile

За сватба, аз лично, не знам защо, си я представям съчетана с красива тясна блуза с якичка и кокетна жилетка отгоре, но качествена и много красива пухкава жилетка. Също и с красиво кадифено сако си я представям

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 01:18 от Eva111

# 576
  • Мнения: 5 001
Аз си купих преди 2-3 години туту, пробвах с ботуши, боти, кецове, сандали, така и не го облякох! Тогава една приятелка ми каза, че само за Хелоуин ще става, но не и повярвах.

# 577
  • Мнения: 24 467
Аз си купих преди 2-3 години туту, пробвах с ботуши, боти, кецове, сандали, така и не го облякох! Тогава една приятелка ми каза, че само за Хелоуин ще става, но не и повярвах.
Виж, за Хелоуин или за друго карнавално събитие си е баш на място това.

# 578
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 382
За мен туту полите са си едно недоразумение. Наистина биха подхождали само на някоя слаба / фина жена. Допълнителен обем при повечко килограми не е добра идея.
Виждам, че моите примери от Дафне са приети като твърде, как да кажа - лелченски, консервативни. Моделите бяха само за онагледяване на идеята ми. Все пак сватбата не си я представях като карнавал, но всеки има различно светоусещане.
От Дафне имам една ежедневна рокля и нямам забележки.
Обаче сайтът на Orsay ми хареса повече, наистина. Има много хубави и приятно разчупени модели. Hands V

# 579
  • Мнения: 3 067
Кали, забивам и аз един пирон в ковчега на темата и спирам.





Ще си имаш хем за сватба, хем за хелоуин и карнавал. Satisfied

# 580
  • София
  • Мнения: 1 902


Ще си имаш хем за сватба, хем за хелоуин и карнавал. Satisfied

 rotfImao rotfImao
универсална работа Mr. Green

# 581
  • Мнения: 3 632
Скрит текст:
Кали, забивам и аз един пирон в ковчега на темата и спирам.





Ще си имаш хем за сватба, хем за хелоуин и карнавал. Satisfied

 
Тези девойки нито са 40+, нито са тръгнали да стават свекърви...

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 13:04 от The ant is...

# 582
  • Мнения: 7 847
А! ето и свекърви:
Но не е туту, а солей:




 И една, която едва ли е свекърва, но талията е по- малка от педя!




# 583
  • Мнения: 24 467
Тази с карето и многото бесилки по врата е супер! Става и за работа на полето, и за яздене на кон, за бал, за опера и театър.
Скрит текст:

Особено ако и обувките са от тия, на които им се развинтват токовете... Мечта...
Докато публикувам още какви циркове сте постнали.
Благодаря.
Приказка
Скрит текст:
от страшните... Sick

А тази има и изключително подходящо име - Сирена...  Heart Eyes Blush Embarassed


http://sirena-plus.com/poli/tutu-pola-sirena-plus-moderna-maksi-moda

То по-скоро трябва да е самодива - сред тия дървеса.
Но те могат да са и просто едно пожелание от типа на "Каква хубава горичка, дъще, да тръгнеш, та да се не върнеш...".

А по отношение на свекървите полата е без каквото и да било значение.
Важни са устата:


Поздрави от бъдеща два пъти свекърва:

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 13:45 от Judy

# 584
  • sofia
  • Мнения: 8 936
k@li, ти пробвала си такава пола как ти седи като я облечеш?
Аз съм със същия ръст като твоя и също 15 кг отгоре. Като бях 15 кила надолу много ми стояха подобен тип поли (разкроени, набрани или пък с плохи), защото имах слаба талия, голям бюст и прасеца и глезена ми изглеждат добре (за разлика от бедрата).
В момента талията ми пак е приемлива (визуално бюста компенсира), но такива поли не ми стоят добре, определено.
Дебеланите от поста на Биляна не ми харесват в това облекло. Отделно, че като туту може да се определи само последната (синята) пола и никоя от тези не изглежда като тръгнала на сватба.

Общи условия

Активация на акаунт