Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ноем. 2017, 16:46 ч.

Квартира и куче

• 1 483
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте,дали има квартири в София с позволение и за куче.В сайтове за наеми не откривам подобна. Кучето е дребна порода и с хигиенни навици.

# 1
Принципно не е невъзможно, но ще ти е доста трудно да намериш. Евентуално нещо на по-висока цена... Peace

# 2
  • София
Даа,но засега без успех 🤔

# 3
Има, питайте допълнително. Мои квартиранти имаха, но много зависи от хазяите. Просто ще отнеме малко повече време.

# 4
И ние търсим,но за Пловдив.

# 5
Собственик съм на апартамент, който се опитвам да дам под наем от един месец на хора с домашни любимци, имам животни и знам какво е да се грижиш за тях, но незнам защо всички брокери с който говоря само те лъжат и ти обещават чудеса, може би само заради комисионната. Знам че има хора,който търсят апартаменти под наем с животни, но брокерите се опитват да ти свалят кожата от гърба за да ти предложат нещо. Това че имаш домашни любимци не означава, че си лош човек точно обратно, грижиш се като за дете. Ужасно е да разчиташ на брокерите,които няма да свършат работа, но ще си искат комисионната.

Общи условия

Активация на акаунт