AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 75 409
  • 763
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 13 798
Това в фактурата не е каталожния код. Каталожния код може да се види в Преглед на поръчката.

# 526
  • Мнения: 25
06858 е номер с който съм поръчала, и във фактурата изпсва пила 5 в 1, тази е с 3 меки пили, а тази която искам е с метални.

# 527
  • Мнения: 1 472
Сега прегледах съобщенията за кампанията, няма информация за грешен код, или заменен продукт.
С кол центъра дали сте разговаряли? Много често не ни информират за заменени продукти и липси и грешки

# 528
  • Мнения: 13 798
Както казах процедурата през зонален или координатор. Случват се грешки.

# 529
  • Мнения: 1 472
Надявам се да дойде каквото е показано. Аз зная каква е процедурата, изключително тромава. Клиентът си очаква поръчката навреме, никой не иска да чака с месеци, щото магазините са заляти.

# 530
  • София
  • Мнения: 4 177
Като вляза в проследяване на поръчката ми изписва грешка и всичко е на маймуници. Дали и при вас е така?

# 531
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Случва ми се редовно. В някакъв момент се оправя, но честно - не мога да го схвана с какво е свързано.

# 532
  • Мнения: 75
Хм, да ви попитам дами, вие имате ли отстъпка за комплект брошури ? Аз досега имах, но в тази фактура - не .

# 533
  • Мнения: 68
Хм, да ви попитам дами, вие имате ли отстъпка за комплект брошури ? Аз досега имах, но в тази фактура - не .
И при мен не е начислена отстъпка. Не им е за първи път. В следващата фактура автоматично си я сторнират. Поне предишния път беше така.

# 534
  • София
  • Мнения: 4 177
Хм, да ви попитам дами, вие имате ли отстъпка за комплект брошури ? Аз досега имах, но в тази фактура - не .
И при мен не е начислена отстъпка. Не им е за първи път. В следващата фактура автоматично си я сторнират. Поне предишния път беше така.

Май няма да има отстъпки.

Има много изброени технически грешки с кодовете, така че си прочетете внимателно съобщенията за кампанията.

# 535
  • Мнения: 169
Здравейте, искам да попитам за портмонетата, които са на 128стр. Обявените цени са само, ако има поръчан продукт от другата малка черна брошура или мога да поръчам на тази цена без ограничения за тази кампания?

# 536
  • Мнения: 68
Здравейте, искам да попитам за портмонетата, които са на 128стр. Обявените цени са само, ако има поръчан продукт от другата малка черна брошура или мога да поръчам на тази цена без ограничения за тази кампания?
Само с продукт от листовка к 05.

# 537
  • Мнения: 1 472
Някой може ли да даде мнение за шприца за сладки от нетната оферта?

# 538
  • Мнения: 169
Здравейте, искам да попитам за портмонетата, които са на 128стр. Обявените цени са само, ако има поръчан продукт от другата малка черна брошура или мога да поръчам на тази цена без ограничения за тази кампания?

Само с продукт от листовка к 05.
А офертата важи за 1 портмоне  при 1 закупен продукт или?

Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 18:49 от Pugslove

# 539
  • Мнения: 68
Здравейте, искам да попитам за портмонетата, които са на 128стр. Обявените цени са само, ако има поръчан продукт от другата малка черна брошура или мога да поръчам на тази цена без ограничения за тази кампания?

Само с продукт от листовка к 05.
А офертата важи за 1 портмоне  при 1 закупен продукт или?
1 продукт, едно портмоне

Общи условия

Активация на акаунт