STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 163
  • 723
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25 732
Мерси. Всякакъв сет за xplory ли мога да му купя и “претапицирам”?
Кошът за новородено трябва ли да е специален модел за stokke и има ли нужда от допълнителни адаптери или се захваща директно, като седалката? Simple Smile
Коша за новородено не е с адаптери, монтира се като коша за 6+

# 91
  • София
  • Мнения: 1 675
Благодаря отново Simple Smile
Свалих целия текстил на седалката 6+, както и меката част на която се сяда.
Сега се готвя да ги пера, но отново не намирам много инфо в интернет и не виждам да пише.
На 40 градуса в пералнята дали е ок? След това сушилня (с термопомпа) или да ги оставя да съхнат сами?

# 92
  • Мнения: 267
Благодаря отново Simple Smile
Свалих целия текстил на седалката 6+, както и меката част на която се сяда.
Сега се готвя да ги пера, но отново не намирам много инфо в интернет и не виждам да пише.
На 40 градуса в пералнята дали е ок? След това сушилня (с термопомпа) или да ги оставя да съхнат сами?

Защо не ги откарате на химическо?

# 93
  • София
  • Мнения: 1 675
Амиии, защото предположих, че щом всичко се сваля, значи може да се пере многократно.
Както и да е, свалих всичко - седалка, сенници, текстила на борда, гръбчето, комарника и чантата, както писах горе, пуснах ги на 40 градуса с 800 центрофуга, всичко се изпра идеално, няма намачкване, всички букви и надписи са непокътнати.
За всеки случай ги суша в стаята, но не мисля, че от сушилнята ще има проблем, но ще пробвам друг път Grinning
Почти всичко изсъхна вече, само на седалката и трябва повече време, защото има дунапренче вътре.
Ако някой друг реши да се пробва да я "пере", ето клипчето, което следвах за свалянето на текстила. Ако имам затруднения с обратното поставяне ще пиша.
https://www.youtube.com/watch?v=5wUXceyK9NU

edit: ето и поставянето
https://www.youtube.com/watch?v=Ty2LhvRCbzs

Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 17:03 от sweetvit

# 94
  • Мнения: 25 732
Благодаря отново Simple Smile
Свалих целия текстил на седалката 6+, както и меката част на която се сяда.
Сега се готвя да ги пера, но отново не намирам много инфо в интернет и не виждам да пише.
На 40 градуса в пералнята дали е ок? След това сушилня (с термопомпа) или да ги оставя да съхнат сами?
Аз прах каквото можах да сваля. На 30C, и оставих да съхне на сушилник, за нула време изсъхна.
Внимавай с козирката, че от пране съм виждала много избелели сенници.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Сенниците избеляват от слънцето, най-вече тъмно синьото.

# 96
  • София
  • Мнения: 1 675
Момичета, ако на някой му трябва още една чантичка за дребни принадлежности, току що попаднах на тази и ще си поръчам, мисля, че ще е по-удобно от стандартната втора чанта Simple Smile
Давам линк в Алиекспрес.


# 97
  • Мнения: 2
Здравейте бъдещи майки искам да кажа,че в пловдив има магазин на stokke всяка която се е ориентирала да има количка на stokke може да отиде и на място да се разгледа. Има и най-новата на xplory v6 аз скоро бях и много ми хареса самата визия на количката Simple Smile

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Знаем, май е от миналата година, не си спомням добре..

# 99
  • Варна
  • Мнения: 298
V6 е от тази година. Визията е сменена, както на Xplory така и на Trailz - вчера бях до магазина и колкото и да бях решена , че този път ще заложа на trailz леко се отказах. Не ми допада новата визия на летния кош.

Мнения за Scoot ? 

# 100
  • Мнения: 267
V6 е от тази година. Визията е сменена, както на Xplory така и на Trailz - вчера бях до магазина и колкото и да бях решена , че този път ще заложа на trailz леко се отказах. Не ми допада новата визия на летния кош.

Мнения за Scoot ? 

Как ти се видя експлори в6? Смятам нея да си купя, но на живо все още не съм я виждала.

# 101
  • Мнения: 25 732
Сенниците избеляват от слънцето, най-вече тъмно синьото.
Моя е лилав и е като чисто нов, но и количката е ми е от Англия, много малко ползвана...то там и слънце няма много...Тук съм виждала много избелели сенници, наистина стои зле, самата козирка по светла от останалата част на количката.
Аз съм все още с коша 0+, бебето скоро става на 4 месеца, чудя се кога да сложа другия кош... Thinking Удобно ми е, че заспива много спокойно, а ако е в другия ще гледа и ще се разсейва много...

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Имаш време за другия кош, аз прехвърлих дъщеря си на 6м и 5 дни...боже какви неща помня...😊

# 103
  • Мнения: 25 732
Имаш време за другия кош, аз прехвърлих дъщеря си на 6м и 5 дни...боже какви неща помня...😊
А до каква възраст се возихте на Стокето? На мен познати ми твърдят, че дори и до годинка няма да стои в количка и трябвало да купувам друга, тип чадър ли беше... Thinking

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Спеше в нея до 3г, купих на 2.5 една йо-йо която е мега лека и супер малка като се сгъне защото много пътуваме. Но не я научих да спи в нея. Признаваше само крусито и спеше с часове 😊

Общи условия

Активация на акаунт