STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 167
  • 723
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 25 732
Добра цена. Има ли  аксесоари към нея.

# 301
  • Мнения: 728
Нещо в сайта са им коренно различни цените... v6 black melange с 2-та коша излиза 2546.00 лв..... страннно.. да не би да сте били в магазина на място? И чисто черна също не виждам в сайта им.

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 620
Няма аксесоари никакви...
Обадих се и имаха една бройка от цвета .
Правят ми отстъпка, защото вече купувам втора количка от там

# 303
  • Мнения: 25 732
Няма аксесоари никакви...
Обадих се и имаха една бройка от цвета .
Правят ми отстъпка, защото вече купувам втора количка от там
Не вървят ли с дъждобран и комарник? Багажната чанта е включена поне, нали...

Със всичко необходимо, цената ще набъбне. Rolling Eyes

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 620
Цвета е черен не Black melange , защото има разлика в  цената и за цветовете
Да чантата е включена в цената на кашоните пише 3 години гаранция нещо трябваше да я регистрирам ли нямам спомен .....

# 305
  • София
  • Мнения: 2 734
При V6 дъждобранът и комарникът се купуват отделно.
За 3 годишната гаранция трябва да регистрирате номера на рамата в сайта на Стоке.

# 306
  • Мнения: 25 732
Цвета е черен не Black melange , защото има разлика в  цената и за цветовете
Да чантата е включена в цената на кашоните пише 3 години гаранция нещо трябваше да я регистрирам ли нямам спомен .....
Не знам как е при В6, аз съм с по стар модел. Преди беше 2 ггаранция, а ако регистрираш на сайта със серийния номер на количката, срока се удължава с 1 година, така общо стават 3. Може вече да е 3 години гаранцията, това ще каже продавача.
Дъждобран е нужен, аз поне си го ползвам. Комарник имам и не съм слагала нито веднъж (включени бяха, не бих ги купила отделно).

# 307
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз се чудя дали да не си продам Стокке Траилз. До преди 2 месеца я ползвах, купувана е 21 ноември 2016 г от Долче Густо. Много ми е удобна, обичам си я, та затова се чудя. Но както казах от два месеца не съм я ползвала, защото си взех Армадильо на Мамас енд Папас за лятна количка. Направо абсурдно удобна е и от Англия ми дойде за 230 паунда + 20 лева доставка, а в Малечко (предната версия даже) е към 800 лева.  Магдалина много спи в количкаи седи, и се вози също, та Стокке си я използвах страхотно. Много проходима, абе страхотна е, знаете 😄
Та още не съм твърдо решила, че имам сантимент, иначе е два цвята. Зимния кош и столчето за кола с едната чанта са червени. Летния кош с другата чанта са бежови. Има към комплекта и Изофикс системата, както и зимния пълен чувал в бяло, комарник и дъждобран. Само чадър не съм купувала.
И за другото дете, живи и здрави ако имаме пак бих купила Стоке.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Има към комплекта и Изофикс системата....

Ако системата е iZi Modular, базата може да бъде ползвана за следващото столче до 18 кг.

# 309
  • София
  • Мнения: 2 734
Моя много близка приятелка ще си купува Trailz, от предния модел, че в 9+ са с 20% намаление. Аз я подкокоросах, защото съм с Crusi и съм страшно доволна от количката си, просто съм влюбена в нея. Това са цветовете, които са им останали, от ваш опит кой е най- лесен за поддръжка? Моята е черна и нямам опит с останалите цветове.
http://9plus.bg/products/Kombinirani-kolichki/15/0/10/0/0/0/

# 310
  • Варна
  • Мнения: 244
Моя много близка приятелка ще си купува Trailz, от предния модел, че в 9+ са с 20% намаление. Аз я подкокоросах, защото съм с Crusi и съм страшно доволна от количката си, просто съм влюбена в нея. Това са цветовете, които са им останали, от ваш опит кой е най- лесен за поддръжка? Моята е черна и нямам опит с останалите цветове.
http://9plus.bg/products/Kombinirani-kolichki/15/0/10/0/0/0/
Black Melange е мноого лесна за поддръжка!

# 311
  • София
  • Мнения: 3 271
Всички са лесни за поддръжка - имам бежав меланж и червена. Бежавия меланж е седалката за след 6 месец - много използвана, лесна за почистване  и все едно е нова. Така че каквото и да избере ще е ок. Под стария модел предполагам има предвид тази която не може да си сленя гумите и е само с помпащи. Не  виждам проблем, а цената е супер. Аз мокар че съм с новия модел не поисках да сменя гумите и съм само с помпащи.

# 312
  • София
  • Мнения: 2 734
Благодаря за отговорите, в края на крайщата се спря на Black Melange.
А разликата в рамите е само цветът. От тази година рамите вече са изцяло черни и има избор в цвета на кожата на дръжката и борда. Иначе гумите може да се сменят по желание и при двата модела.

# 313
  • Мнения: X
Знаете ли дали в официалния сайт правят ли намаление за черния петък?

# 314
  • София
  • Мнения: 2 734
Знаете ли дали в официалния сайт правят ли намаление за черния петък?

До сега не са правили никога.

Общи условия

Активация на акаунт