STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 226
  • 723
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 677
  Мами , да знаете от къде да си закупя , това одеяло? Много е свежичко.Питах в 9+ , но ми предложиха други цветове , с поръчка, която ще пускат началото на Февруари...Rolling Eyes

Същото ли е?
https://www.stokke.com/EUR/en-bg/accessories/1778.html?dwvar_1778_color=303

# 406
  • Мнения: 38
  Мами , да знаете от къде да си закупя , това одеяло? Много е свежичко.Питах в 9+ , но ми предложиха други цветове , с поръчка, която ще пускат началото на Февруари...Rolling Eyes

Същото ли е?
https://www.stokke.com/EUR/en-bg/accessories/1778.html?dwvar_1778_color=303

Същото ми го предложиха от 9+. Blush

# 407
  • Мнения: 10
Здравейте мами,търся да закупя зимно чувалче цвят grey melange,ако някоя мама продава моля да ми пише Simple Smile

# 408
  • Мнения: 63
Здравейте, съжалявам ако е коментирано, но искам да попитам кога преместихте бебчовците в седалките, защото на нас коша почтинни имала а е на 3месеца. Ползвали сме го точно два пъти. Като излизаме набързо ми е по удобна кошницата за кола

# 409
  • Мнения: X
Здравейте, съжалявам ако е коментирано, но искам да попитам кога преместихте бебчовците в седалките, защото на нас коша почтинни имала а е на 3месеца. Ползвали сме го точно два пъти. Като излизаме набързо ми е по удобна кошницата за кола
На 3 месеца с подложката за новородено.

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
На 6м

# 411
  • София
  • Мнения: 2 734
  Мами , да знаете от къде да си закупя , това одеяло? Много е свежичко.Питах в 9+ , но ми предложиха други цветове , с поръчка, която ще пускат началото на Февруари...Rolling Eyes

Същото ли е?
https://www.stokke.com/EUR/en-bg/accessories/1778.html?dwvar_1778_color=303

Същото ми го предложиха от 9+. Blush

Доста стар цвят одеало е това. Евентуално може да успеете да го откриете ползвано в olx или ebay.

# 412
  • Мнения: 25 737
Здравейте, съжалявам ако е коментирано, но искам да попитам кога преместихте бебчовците в седалките, защото на нас коша почтинни имала а е на 3месеца. Ползвали сме го точно два пъти. Като излизаме набързо ми е по удобна кошницата за кола
Коментирано е, около 4м.

# 413
  • Мнения: 132
Здравейте,имам един въпрос. Аз съм с количка Stokke V6 и столчето за кола е Stokke Izi go Modular,а една приятелка ми даде нейния isofix Kiddy Evoluna. Мога ли чрез някакви адаптери да ги свържа и да не купувам специално за Stokke изофикса? Благодаря ви

# 414
  • Мнения: X
Здравейте,имам един въпрос. Аз съм с количка Stokke V6 и столчето за кола е Stokke Izi go Modular,а една приятелка ми даде нейния isofix Kiddy Evoluna. Мога ли чрез някакви адаптери да ги свържа и да не купувам специално за Stokke изофикса? Благодаря ви

Не

# 415
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравейте,имам един въпрос. Аз съм с количка Stokke V6 и столчето за кола е Stokke Izi go Modular,а една приятелка ми даде нейния isofix Kiddy Evoluna. Мога ли чрез някакви адаптери да ги свържа и да не купувам специално за Stokke изофикса? Благодаря ви

Никакъв шанс Simple Smile Но пък на изофикс базата на Izi Go след това може да сложите стол 0-18 кг на Be Safe.

# 416
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Здравейте,имам един въпрос. Аз съм с количка Stokke V6 и столчето за кола е Stokke Izi go Modular,а една приятелка ми даде нейния isofix Kiddy Evoluna. Мога ли чрез някакви адаптери да ги свържа и да не купувам специално за Stokke изофикса? Благодаря ви

Не.
За Stokke Izi go Modular е предвидена Isofix база BeSafe iZI Modular
За базата isofix Kiddy Evoluna е предвидено столче за кола Kiddy

За всяко столче е предвидена съответната база, няма универсалност и взаимозаменяемост между марките, често и между различните модели на марките.

Isofix база BeSafe iZI Modular може да бъде ползвана, както за Stokke iZi Go MOdular и BeSafe iZI Go Modular, така и за следващото столче за кола BeSafe iZI Modular, което е предвидено до 18 кг. с възможост за монтаж и в двете посоки до приблизително 4 год. или 105 см..

# 417
  • Мнения: 25 737
Помощ!
Изцапахе чувалчето с моторно масло, не знам как  стана от багажника на колата. Sad
Пише че не може химическо чистене. Дадохме го на специална пералня но не излезе.
Според вас ако рискуваме и го пуснем н а химическо дали ще се скапе. Много ме яд, ново чувалче беше...

# 418
  • Мнения: 728
Помощ!
Изцапахе чувалчето с моторно масло, не знам как  стана от багажника на колата. Sad
Пише че не може химическо чистене. Дадохме го на специална пералня но не излезе.
Според вас ако рискуваме и го пуснем н а химическо дали ще се скапе. Много ме яд, ново чувалче беше...

Накисни го с обезмаслител мелиопосле с топла вода и четката търкай...дано да излезне петното. Ако и тогава не стане, на химическо.

# 419
  • Мнения: 25 737
От химическото няма ли да се прецака материята?

Общи условия

Активация на акаунт