STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 141
  • 723
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 25 732
Закъсани сетове имаш от ползване , не от запазена количка.
Аз нямам сетове.  Rolling Eyes

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Българина е жив дявол...за съжаление.

# 467
  • Мнения: 266
Аз имам V6 Розова с черен багажник. Вече 6 месеца хората ме спират да ми кажат колко красива ми е количката. И това е самата истина. Количката е уникална, багажната чанта е супер удобна. Побира адски много неща. Simple Smile

# 468
  • Мнения: X
Аз имам V6 Розова с черен багажник. Вече 6 месеца хората ме спират да ми кажат колко красива ми е количката. И това е самата истина. Количката е уникална, багажната чанта е супер удобна. Побира адски много неща. Simple Smile
Много ме усмихна коментара ти. 🤗
Припомни ми, като бях ученичка, седнала на една пейка в Морската градина, виждам една хубава мама, с една още по-хубава количка. Очите ми останаха в количката. Беше Експлори, едно от първите с кошче за кола на шасито.
Направо се влюбих в количката и когато 2016 я разопаковах от кашоните, този спомен ми изскочи в съзнанието и така мило ми стана.
Сигурно ще ме помислите за куку.😁
Иначе и аз имам подобни преживявания с количката. Лятото с летния сет, няколко пъти ме спираха да ме питат от къде е купена количката. Отделно във фейсбук ми пишат непознати, да ме питат. Хихи.
Тук пък в Норгето за зимния сет са ме подпитвали в магазините, под предтекст, че на малката се радват.
Момичета, няма спор. Количката си хваща окото.
Щом на моя мъж, според който количката изобщо няма значение, каква е, му прави впечатление, че хората я заглеждат...
Един ден бутам количката, а той върви, но изостава зад нас. Настигайки ни,  го чувм да ме пита.
Еййй, тази видя ли я?  щеше  да си чупи врата, да оглежда количката. 😁
Иначе, според майките в групите, Експлори е най-грозната и неудобна количка. Пък колко е тежка?! Нищо, че тежи не повече от всяка друга комбинирана количка, ама...🤷🏻♀



# 469
  • Мнения: 25 732
Аз също получавам комплименти за количката си. Чувала съм и зад гърба ми "Стоке си е Стоке."

# 470
  • Мнения: 697
Аз имам V6 Розова с черен багажник. Вече 6 месеца хората ме спират да ми кажат колко красива ми е количката. И това е самата истина. Количката е уникална, багажната чанта е супер удобна. Побира адски много неща. Simple Smile

Много е красива нали Simple Smile , бебешко бонбонено розаво и на живо е много по - хубав цвета.Не само е модерен цвета , но е и нов и нямат много хора такива. За удобствата вече казах . Погледнах и кашоните , но нещо не намерих да пише колко тежи .

# 471
  • Мнения: X
Днес се разделих с моето Експлори.
Не съм ѝ предполагала, че ще я вземат толкова бързо тук, предвид условията и това, че е трудно да се бута на много сняг.
Сутринта я пуснах и преди малко я взеха, без пазърлъци.
Ако някой ден имам друго дете, Stokke отново ще е моят избор, защото за мен няма по-хубава, удобна и функционална количка. ❤
Но...ще се спра на Трейлз.

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 620
С каката имах v4 сега съм с v6 all black
 Доволна съм

# 473
  • Варна
  • Мнения: 298
За мен Scoot модела е най-лек и удобен за нашите улици тук.
Ползвала съм и другите два модела на Stokke. 😊

# 474
  • София
  • Мнения: 3 271
Днес се разделих с моето Експлори.
Не съм ѝ предполагала, че ще я вземат толкова бързо тук, предвид условията и това, че е трудно да се бута на много сняг.
Сутринта я пуснах и преди малко я взеха, без пазърлъци.
Ако някой ден имам друго дете, Stokke отново ще е моят избор, защото за мен няма по-хубава, удобна и функционална количка. ❤
Но...ще се спра на Трейлз.



Треилз е уникална количка. Моята е ноември 2016 и 2 години дъщеря ми си живееше в нея. Сега новороденото ми племенниче ще я ползва. За мен е номер едно. Тежичка е малко, но е вседеход и танк в едно. Никакъв терен не може да й се опре. А багажника е огромен, удобен, издръжлив. Не мога да коментирам другите модели на Стокке, но е факт, че Стокке си е Стокке. Това е Мерцедеса на всички колички. Не е въпрос на престиж или нещо такова, а на удобство, функционалност, красота и много издръжливост.
Но ми прави впечатление, че си мерите количките. Струва ми се детинско. Майки сте, не малки момичета. Не всеки може да си позволи нов модел. Аз бях решила да продам моята като спра да я ползвам, но сестра ми иска същата, а моята е много запазена и ѝ я подарих, но ако я бях продала преди да забременее тя щеше да си купи същата.

# 475
  • Мнения: X
Magnollia, може ли да ми напишеш, колко килограма е Трейлз?
Аз я видях в един магазин, и моето експлори до нея ми се стори, като мравчица. Беше с помпащите гуми. Иначе съм я сравнявала с Крузи, защото сестра ми я ползва нея, и не мога да кажа, че са имали такава фрапантна разлика в големината, а уж само в гумите различават Трейлз от Крузи, или се лъжа?

# 476
  • Мнения: 2 558
Да се похваля и аз с количка Xplory v4.  Heart Eyes Сега остава да чакаме юнака да се появи и да видим дали ще си я хареса.  Party

Един страничен въпрос имам - някоя има ли впечатления от сгъваемите ванички Flexi Bath на Stokke?  newsm78

# 477
  • Мнения: 697
Аз имам такава ваничка + подложка за ваничката и само хубави работи мога да кажа за тях. Много удобни , компактни и може да се сложи навсякъде , за път, за къщи и т.н.

# 478
  • Мнения: X
Да се похваля и аз с количка Xplory v4.  Heart Eyes Сега остава да чакаме юнака да се появи и да видим дали ще си я хареса.  Party

Един страничен въпрос имам - някоя има ли впечатления от сгъваемите ванички Flexi Bath на Stokke?  newsm78


И аз имах. Какво по-точно те интересува?
Удобни са, практични.

# 479
  • Мнения: 2 558
Основно ме интересува дали е удобна, че е практична е ясно, осожено откъм незаемане на място 😁.  Вижда ми се малка, също така, но няма къде да я видя на живо и затова реших тук да попитам.

Общи условия

Активация на акаунт