Интервално хранене/периодично гладуване/ Fasting - тема 7

  • 97 361
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 294
Дух, и аз съм засичала там хамбургери и подобни неща. Нали били на ОМАД примерно , можело да ядат всичко. И имат резултати, невероятно но факт.

# 31
  • Мнения: 725
Аз много рязко намалих калориите и има видим ефект, особено при корема. Като казвам рязко имам предвид 500-600 на ден в прозорец около 2 часа.

# 32
  • Мнения: 3 067
Това наистина си е рязко. Колко време ще караш така? Иначе се радвам, че се е раздвижило. Аз цикля Sad дано да е от цикъла хаха

# 33
  • Мнения: 2 294
Котарабка, колко време мислиш да караш така? Да не влезеш в режим на оцеляване и да стане обратно на това, което мислиш?
Аз си карам по план, като за сега нямам 24 часа фаст. Днес обядвах бъркани яйца със сланина и 3 с.л мюсли с  около 350 гр. КМ. За довечера не съм решила, но ако не съм гладна мога да не ям. И май най-голям ефект има при мен или ако пропусна вечерята, или е нещо малко.

# 34
  • Мнения: 3 067
Бебок, и при мен е така с вечерята. Днес няма да я пропусна, че утре пак ще правя 5:2 (вторник и четвъртък), но в следващите дни ще опитам да ям по-рано.
Днес за обяд ядох голяма купа супа от тиква и червена леща +15 гр тиквени семки, една оризовка и 30 гр. Сушена папая.

# 35
  • Мнения: 725
Колко да карам мисля две седмици примерно? Поставила съм си цел до Коледа 68кг, тоест да сваля 3кг. Предполагам ще стане. Трябва после много да внимавам със захранването откъм количества, да не си скофтя стомаха.

# 36
  • Мнения: 3 067
Ако ми позволиш ще ти предложа да опиташ този метод, но в схемата 5:2 или най-много 4:3. Мисля, че рискуваш много да изгладнееш, да нямаш енергия,и в един момент нещата да се обърнат.
В крайна сметка, целта е не колко кг ще си, а как ще изглеждаш. Има много различни упражнения, които могат да ти помогнат да се оформиш наред с диетата, но няма да имаш енергия за тях ако две седмици се храниш толкова ниско калорично.
В крайна сметка никоя воля не е по-силна от природата. А в природата ни е да се храним. Ако чуваш тялото си, ще забележиш че има дни, в които имаш нужда от повече храна и дни, в които не си толкова гладна. Можеш да опиташ да следваш този ритъм съчетан с фаст, но според мен определено ще имаш по добри резултати, ако имаш дни с минимум 1300 калории.

# 37
  • Мнения: 2 294
Котанка, ще приемаш по 500-600 калории на ден или ще намалиш сегашните с толкова? 3 кг до Коледа си е напълно постижима цел, обаче ако имаш малко за сваляне може и да се закучат нещата. Може да пробваш както Дух ти е казала, или другия вариант е едно хранене на ден на обяд примерно, един вид 23/1. И аз имам за цел -3 до Коледа, т.е. 84-85 кг

# 38
  • Мнения: 725
Ако усетя, че не се чувствам добре ще ги увелича на 1000 примерно, аз съм свикнала на фаст 22/23 часа, така че глада не ми е проблем. 5:2 се опитах да пазя, по-сложно ми е отколкото просто да ги намаля за всеки ден. Ако взема да припадна някъде ще ви кажа хаха

# 39
  • Мнения: 3 067
Хахаха добре Simple Smile
А какво ядеш дето е около 500 калории?
Аз съм в рамките на 1100 днес, обаче 800 ми идват от 200 гр, пълнозърнести макарони, с които си угодих. Чисти,с домашен доматен сос. Никога, не съм предполагала, че толкова много калории има в чиния макарони.
Утре съм на 5:2. Ще вечерям само, надявам се салата.

# 40
  • Мнения: 7 700
Аз на 5:2 резултати отбелязвам само ако нищо не ям
Не че отслабвам, обирам излишествата от другите дни, че много развалих дисциплината

# 41
  • Мнения: 3 067
Не съм пробвала два пъти по 36 ч., Херц, притеснявам се, че няма да ги издържат. Браво че се справяш

# 42
  • Мнения: 725
Направо не трябва да казвам какво ям, че ще ме линчувате. Днес - 4 оризовки, две триъгълничета топено сирене и един малък сникърс . Общо калории - 441. Ако махна сникърса мога да ям някаква салата, но изобщо не ме блазни.

# 43
  • Мнения: 3 067
Хахаха абе да те линчувам няма, само ще ти завидя хахаха
Амя наистина се храниш много бедно на макро и микро нутриенти

# 44
  • Мнения: 2 294
Направо не трябва да казвам какво ям, че ще ме линчувате. Днес - 4 оризовки, две триъгълничета топено сирене и един малък сникърс . Общо калории - 441. Ако махна сникърса мога да ям някаква салата, но изобщо не ме блазни.
Значи от към калории си яла, но от към хранителни вещества за тялото си стояла гладна. Тези 500 калории може от яйца, месо и малко млечни примерно да си ги набавиш + нисковъглехидратни зеленчуци.
Аз днес : 4 яйца с около 30-40 грама сланина, 3 с.л.мюсли с около 400 КМ, парче кекс и 2 ябълки.
И аз не отслабвам с 5:2 или с 2х36 часа, просто в дните за храна ям повече. Най ми е добре без закуска, а натам през деня каквото стане.

Общи условия

Активация на акаунт