160 благодарни Американки въртят тиквеници и пазаруват Коледни подаръци!

  • 94 515
  • 730
  •   1
Отговори
# 405
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Викате да възродим темата?

Весело и от мен! Току що се прибираме в БГ след традиционната 1 седмица/година ваканция без децата и след минути ще ги гушна. Домъчняло ми е...

# 406
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ха, вярно, че е 2-годишна тази тема!  Rolling Eyes Няма страшно, след още 10-ина месеца ще се възроди  Laughing

# 407
  • САЩ
  • Мнения: 666
Какво става след 10 месеца? Laughing

# 408
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
изборите наближават, ще има закакво езици да се чешат

# 409
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Всички май ви е напекло по плажовете и ви мързи да пишете тук. При нас е края на зимата, дърветата нацъфтяха и чакаме пролетта.

# 410
  • Мнения: 1 591
И по изборите няма толкова да се съживи...
В Пловдив не се диша от жега и газове, въпреки че градът е празен в момента. Презастроено, улици и тротоари непипани с години. За центъра да не говорим, а уж столица на културата тази година.

# 411
  • Мнения: X
И по изборите няма толкова да се съживи...
В Пловдив не се диша от жега и газове, въпреки че градът е празен в момента. Презастроено, улици и тротоари непипани с години. За центъра да не говорим, а уж столица на културата тази година.

Мишки, централният площад още ли е частично заграден?
Аз тази година не успях да пътувам до Пловдив Disappointed харесвам си го, макар и прашен!

Ние вече сме на учебна вълна - така и не мога да свикна със започването на училище през август. Противно на здравия ми разум, записах дребния (2 клас) на флаг футбол. Тайно се надявам да се откаже след този сезон, но предвид колко популярен е този спорт тук, едва ли ...

# 412
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Замря темата, ама и хората вече не влизат във форума така, както преди.

И аз не мога да свикна с това започване на учебната година през Август. Като започнат училище и имам чувството, че лятото е свършило вече, а е все още средата на Август.



# 413
  • WA, USA
  • Мнения: 512
И в Австралия започват по средата на лятото (края на януари), но тук летните им ваканции са по-кратки - само месец, и някак си не прави впечатление.

# 414
  • Down south
  • Мнения: 7 672
До сега началото е било средата на август, че и преди това.
Тази година имам студентка.  Вече е налице в колежа,  някои класове започнаха, но явно разгара е  след Labor day.
Празна къща. Моята.

# 415
  • Мнения: 1 591
...
Мишки, централният площад още ли е частично заграден?
...
Защо не се показва профил?
Да, заграден, недооправен беше, грозна работа, на края на годината, а уж столица на културата. На хубав концерт ходихме де, находихме се пеша, наигра се детето, налюбувахме се на баби, деди и братовчеди. Детето много иска пак да ходим лятото (това му беше първо пътуване).
Иначе е вече на 6, беззъба баба, образ и половина. Уча се да работя по-малко и да му се наслаждавам повече, че от грижи ще ми изтече всичко между пръстите.

Daylily, свикнахте ли?

Първи сняг при нас, наздраве с домашно винце!

# 416
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Весели празници на всички и семействата им. Да сте здрави и щастливи през новата година!

# 417
  • Мнения: 3 381
Весело посрещане и успешна 2020-та за всички!

# 418
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Весели празници дами и хубава почивка!

Руми, как се кара Коледа на лято?

# 419
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Baby, така и не можем да свикнем - вече втора година и ни е все така странно и непразнично.
Освен това тази година са някакви адски жеги и всички са на тръни заради огромните пожари. Така че не е особено празнично.

Общи условия

Активация на акаунт