Някой правил ли е успешна любовна магия и при кой?

  • 10 462
  • 35
  •   2
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 117
Любовните магии са дискутирани много, много се интересуват от тях, но никой не си признава, че е прибягвал до тях. Нека тук в тази тема да споделим кой при кой е ходил за такава магия и ефекта от нея. Без критики и подигравки, моля!

# 1
  • Наблизо
  • Мнения: 6 075
Ъ не.Предпочитам мъже,които наистина ме харесват.
Не съм фен на методите на майката на Волдемор.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 540
Не се занимавай с глупости. Не съм правила такова чудо, нито имам намерение.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Комбинацията от турски сериали с магии е гаранция, че няма такъв мъж, който да се впечатли от това.
И без да казваш без какво, защото си се намърдала в Клюкарника. Стой си в турските сериали и параненормалните и никой няма да ти се подиграва, защото там са също толкова чалнати.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Е, нали трябва хляб и за шарлатаните да има. Гладни ли да стоят?! Не искат да бачкат, затова завличат наивници с луди пари за "магия". Точно като "гледачките".

# 5
  • Мнения: 4 841
Без критики и подигравки, моля!

Добре. Да приемем хипотетично, че любовна магия има, и тя работи. Ето ти няколко сериозни въпроса. И моля за отговор.
- Ще можеш ли да се наслаждаваш на "щастието" ви като влюбена двойка, знаейки, че той всъщност е с теб само по силата на магия - не те харесва, не те обича, но волята му е пречупена и всичко, което ви се случва, не е истинско, а е ЛЪЖА?
- Мислиш ли, че това да пречупиш волята на някого, да го манипулираш и пренебрегваш истинските му желания в името на своя егоизъм, е точно "любов"?
- Представи си най-най-най-противния мъж. (Например прост, дебел, грозен, смърдящ, предпочитащ извратени сексуални практики, мързелив и безработен, заради който ти трябва да се гърбиш на 3 работни места...) Би ли искала такъв да ти приложи любовна магия и да прекараш  живота си, привързана към него? Раждайки му деца?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Бърдс, право в десятката! Но не мисля, че ще отговори.

# 7
  • Мнения: 117
Бърдс, право в десятката! Но не мисля, че ще отговори.
Напротив ще отговоря.
Защо сте сигурни, че аз искам да правя такава магия?
Без да знаете повода поради, който пуснах тази тема бързате да нападате.
След като не ви е приятна дискусията за любовните магии, не ги коментирайте.
Чешете си езиците в някоя друга тема

# 8
  • Мнения: X
Виж колко негативни реакции обра с този въпрос.
Замисли се  - ЗАЩО?
100 човека бъркат, така ли?

Момиче, не прави глупости.
Не вярвам ситуацията ти да е толкова уникална. Всеки е имал несподелена любов. ДА, БОЛИ. Всеки е имал и изпепеляващи страсти, все едно не можеш да пуснеш човека на мира, на спокойствие... Не можеш да се откажеш.

Обаче знаеш ли какво?
ВСИЧКО ТОВА МИНАВА.
И просто иска време.

И няма смисъл да правиш глупости, които дори няма да подействат - махни, че е адски недостойна самата идея, както и другите ти казаха.
Просто си иска време. Ще забравиш за него.

От чисто самоуважение трябва да се въздържаш от подобни практики. Трябва ти любов по силата на свободната воля - някой, който харесва усмивката ти и теб като личност. А не някой заробен, който по свободна воля просто НЕ иска да бъде с теб.
Какво толкова? Случва се на всички...


Порасни.

# 9
  • Мнения: 1 137
Според мен не съществуват. Или ако има временен успех, той наистина ще е за кратко време.  Пък и няма нужда да обвинявате момичето. Както има една приказка- " На война и в любовта - правила няма" . Но не съм чела, нито чувала за реална такава практика с успех.

# 10
  • Мнения: X
Както има една приказка- " На война и в любовта - правила няма" .
Да, това е приказката на мерзавците.

# 11
  • Мнения: 1 137
Пак не сме в настроение. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 137
Както има една приказка- " На война и в любовта - правила няма" .
Да, това е приказката на мерзавците.
Бе , най - добре хвърли едни карти на момичето  и му анализирай живота от ранно детство до днес. Simple Smile

# 13
  • Мнения: X
В страхотно настроение съм даже, имах прекрасна вечер, неочаквана. Събудих се с широка усмивка.

Просто изказвам мнение, така както го мисля и чувствам, искрено.

Няма нужда да се хвърлят карти по тоя въпрос.
А иронията не помага - истината е една, Таро я е казало, който е недоволен, просто да не го пита повече.
А не да се дегизира с различни никове и да пита едно и също нещо до припадък, в различни форуми, с различни врачки, с различни магьосници.

Grinning

# 14
  • Мнения: 1 137
А каква е твоята мотивация да се занимаваш с Таро . Защо ти е да искаш да знаеш кой- какво си мисли, кой те харесва и кой - не, какво ще стане и кога.. Нима това е правилно и позволено?

# 15
  • София
  • Мнения: 28 540
А, таро и врачки, все същата глупост.

# 16
  • Мнения: X
А каква е твоята мотивация да се занимаваш с Таро . Защо ти е да искаш да знаеш кой- какво си мисли, кой те харесва и кой - не, какво ще стане и кога.. Нима това е правилно и позволено?
Елеа, чувала съм, че атаката е най-добрата защита.
Но ще ти отговоря - мотивацията да се занимавам с Таро беше случайна, а аз бях малко дете (да, на 15 си дете още.. а акълът ми е бил малък, определено). Подариха ми колода.
Гледах до припадък за едно и също нещо. Само на себе си и само за моите въпроси и проблеми.
Не разбирах картите.
Четох в един друг форум, където нивото е различно.
Не съм се разделяла с Таро, въпреки че не бях сериозна.
В последствие ме привлече... познай какво... познанието.

Не използвам картите вече за жалки и егоистични цели, затова ги познавам добре. И гледането на други хора определено ти помага в научаването им. Не мятането до припадък за едно и също нещо, свързано с живота ти.
Разбира се, повечето от цялото това познание дължа и на знаете кой, най-добрата в Таро в България.

Това е.

А защо ви питах за каква ме смятате - да, просто ми стана интересно, толкова надежди се изсипаха върху мен, че се учудих, дали не мислите, че идвам от небето, или от някоя мистика? Затова попитах.


Достатъчно изчерпателно ли ти отговорих?

Последна редакция: сб, 18 ное 2017, 13:40 от Анонимен

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967

Преди много години една гледачка ми каза (във връзка с една друга двойка), че:   ”Магия любов не държи”...

# 18
  • Мнения: 1 137
Единственото, което не ми допада в поведението ти( ако искаш вярвай), е че се държиш незряло. Бързаш да правиш генерални заключения и да обиждаш. Познание има в много области ( ти си избрала таро), ...един опитен- психолог, таровед би се отнесъл с разбиране към всеки, а не с обвинения и обидни думи.

# 19
  • Мнения: 10 692

Преди много години една гледачка ми каза (във връзка с една друга двойка), че:   ”Магия любов не държи”...
Правилно ти го е казала жената. От такова нещо става като кухла на конци. Няма чувства няма нищо.

# 20
  • Мнения: 31 647
Без критики и подигравки, моля!

Добре. Да приемем хипотетично, че любовна магия има, и тя работи. Ето ти няколко сериозни въпроса. И моля за отговор.
- Ще можеш ли да се наслаждаваш на "щастието" ви като влюбена двойка, знаейки, че той всъщност е с теб само по силата на магия - не те харесва, не те обича, но волята му е пречупена и всичко, което ви се случва, не е истинско, а е ЛЪЖА?
- Мислиш ли, че това да пречупиш волята на някого, да го манипулираш и пренебрегваш истинските му желания в името на своя егоизъм, е точно "любов"?
- Представи си най-най-най-противния мъж. (Например прост, дебел, грозен, смърдящ, предпочитащ извратени сексуални практики, мързелив и безработен, заради който ти трябва да се гърбиш на 3 работни места...) Би ли искала такъв да ти приложи любовна магия и да прекараш  живота си, привързана към него? Раждайки му деца?



Право в десятката  Laughing
А третото е разбиващо  hahaha

Бърдс, право в десятката! Но не мисля, че ще отговори.
Напротив ще отговоря.
Защо сте сигурни, че аз искам да правя такава магия?
Без да знаете повода поради, който пуснах тази тема бързате да нападате.
След като не ви е приятна дискусията за любовните магии, не ги коментирайте.
Чешете си езиците в някоя друга тема

Ама ти не отговори  Laughing

# 21
  • Мнения: 10 692
Цитат
- Представи си най-най-най-противния мъж. (Например прост, дебел, грозен, смърдящ, предпочитащ извратени сексуални практики, мързелив и безработен, заради който ти трябва да се гърбиш на 3 работни места...) Би ли искала такъв да ти приложи любовна магия и да прекараш  живота си, привързана към него? Раждайки му деца?
 Това не е съвсем така. Няма такова нещо, като искаш ли - прави се без знанието на "жертвата" била тя жена или мъж и плащат луди пари за това, на хора които могат да сътворят нещо подобно.  Последствията не са приятни. Привързания изобщо не може да го усети, както и действията си, които граничат на моменти с безумие за хората отстрани. Ако се стигне до деца при тях могат да се получат аномалии.    

# 22
  • Мнения: X
Интересна темичка,не вярвам в магии вече.Мислех,че позитивни техники биха могли да привлекат даден мъж,но също не става.Смятам,че всичко си е карма-ако трябва да бъдеш с някого,ще бъдеш.Ако не-хиляди магии да направиш,няма да е той.

# 23
  • Мнения: 385
Любовните магии са дискутирани много, много се интересуват от тях, но никой не си признава, че е прибягвал до тях. Нека тук в тази тема да споделим кой при кой е ходил за такава магия и ефекта от нея. Без критики и подигравки, моля!

Харесва ми, защото въпросът е провокативен.
Това се е правело от хилядолетия и ще се прави, който разбира, разбира се Simple Smile

Така е, всички са го правили, но без успех.
Тънката граница е, че няма къде да идеш, за да ти направи някой такава, а самата ти трябва да станеш магична Simple Smile

Въпросът е, можеш ли?
Можеш ли да се жертваш?

# 24
  • София
  • Мнения: 38 476
Кажи точно каква е ситуацията и ще ти кажа какво да направиш.

# 25
  • Мнения: X
Но тъй като авторката не иска поучения и наставления,а да споделим опит,ще ѝ кажа къде съм ходила.Но тъй като е минало доста време,не знам дали няма да пропусна нещо.
А между другото всички,които са ми правили магиите,са ми и врачували-то и врачуването им беше толкова,де.

МАг Сибила-горих едни листчета,хвърлях в река,къпах се-удоволствието беше 440 лева,нищо не се случи.
Данка-заключва едни катинари,отключва...около стотина лева-ефект никакъв.
Ташинка-бае над една захар-съвсем скоро сложих последната бучка в чая си-тя поне беше евтина.
Цеца-едни билки,през едни пръстенчета го гледах-близо двеста лева-нищо.
Яна-мазах се с мед,със сладка вода-абе привлякох мухите яко.
Стоянка-едни катинари и тя заключва.Нищо работа.

Иначе съм правила разни глупости от нета,разни свещи съм горила,писала съм желания и позитивни техники съм ползвала.
С пентаклите на Соломон съм работила,а всички твърдят,че били дяволска работа,да ама при мен нищо не се случи-ни хубаво ,ни лошо.Хора,които също са опитвали,ми бяха казали,че им се случват много лоши неща.Е,аз явно не ставам за магьосница.

Между другото,пробвала съм позитивните техники,за да си оправя отношенията с други хора(не с мъже) и там не се получава.

Та така стигнах до извода,че магии всъщност няма.Просто ако има да ти се случва нещо,ще ти се случи и това е.

# 26
  • Мнения: 385
Но тъй като авторката не иска поучения и наставления,а да споделим опит,ще ѝ кажа къде съм ходила.Но тъй като е минало доста време,не знам дали няма да пропусна нещо.
А между другото всички,които са ми правили магиите,са ми и врачували-то и врачуването им беше толкова,де.

МАг Сибила-горих едни листчета,хвърлях в река,къпах се-удоволствието беше 440 лева,нищо не се случи.
Данка-заключва едни катинари,отключва...около стотина лева-ефект никакъв.
Ташинка-бае над една захар-съвсем скоро сложих последната бучка в чая си-тя поне беше евтина.
Цеца-едни билки,през едни пръстенчета го гледах-близо двеста лева-нищо.
Яна-мазах се с мед,със сладка вода-абе привлякох мухите яко.
Стоянка-едни катинари и тя заключва.Нищо работа.

Иначе съм правила разни глупости от нета,разни свещи съм горила,писала съм желания и позитивни техники съм ползвала.
С пентаклите на Соломон съм работила,а всички твърдят,че били дяволска работа,да ама при мен нищо не се случи-ни хубаво ,ни лошо.Хора,които също са опитвали,ми бяха казали,че им се случват много лоши неща.Е,аз явно не ставам за магьосница.

Между другото,пробвала съм позитивните техники,за да си оправя отношенията с други хора(не с мъже) и там не се получава.

Та така стигнах до извода,че магии всъщност няма.Просто ако има да ти се случва нещо,ще ти се случи и това е.

Неслучайно попитах кой какво е жертвал от себе си, че да получи нещо изобщо.
Надявам се, знаете, че нищо не идва от нищото Simple Smile

# 27
  • Мнения: X

Неслучайно попитах кой какво е жертвал от себе си, че да получи нещо изобщо.
Надявам се, знаете, че нищо не идва от нищото Simple Smile

Не разбирам какво точно да жертвам?Бях готова на всичко,то пък никой не ми го и поиска.

# 28
  • Мнения: 385

Неслучайно попитах кой какво е жертвал от себе си, че да получи нещо изобщо.
Надявам се, знаете, че нищо не идва от нищото Simple Smile

Не разбирам какво точно да жертвам?Бях готова на всичко,то пък никой не ми го и поиска.

Очевидно не си могла да жертваш нищо.

# 29
  • Мнения: X
И в какво трябваше да се изразява тази жертва,че не мога да разбера?

# 30
  • Мнения: 514
Ако има такива, които са правили магии,  които наистина са били успешни, те няма да го кажат. Защото това разваля магията. Същото  и , ако споделиш на някой, че ще смяташ да правиш някоя магия, после можеш да си сигурна, че няма да се получи. Затова, тут ще пишат или тези, които не вярват в подобни неща, или тези, които са пробвали, но не са успяли.

# 31
  • Мнения: 385
Любовните магии са дискутирани много, много се интересуват от тях, но никой не си признава, че е прибягвал до тях. Нека тук в тази тема да споделим кой при кой е ходил за такава магия и ефекта от нея. Без критики и подигравки, моля!

Хайде сериозно тогава, разбира се, че е възможно.
НО какъв е смисълът?

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 05:15 от Секхмет

# 32
  • Мнения: X

Хайде сериозно тогава, разбира се, че е възможно.
НО какъв е смисълът?


Добре,да кажем,че любовните магии съществуват.Да дадете някакъв пример?

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз се сетих за един, който твърдеше, че е върнал жена си, благодарение на магия. Но пък с внучето му станало нещо. Ето му постовете, четете ги от самото начало: http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=449878;sa=showPosts;a=all;start=30

# 34
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз ежедневно си правя някакви магийки, вярвам си и ми се получава.
Любовната магия съм я правила преди доста време. Написах какъв мъж искам. Такъв и получих.
Никой друг не може да ни оправи, ако ние отвътре не си вярваме, страхуваме се и така се само-саботираме.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Смях се с глас на рецептите ви. Да ви кажа, при така изпълнена рецепта, ако има късмет - обектът на желанията на авторката ще гушне букета. Ако не го гушне - дупе да му е яко какво го чака.

Общи условия

Активация на акаунт