Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №46

  • 62 099
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 541
Да успокоя топката Laughing

# 31
  • Мнения: 5 723
Много ни забиха в мафиот-ските "сокаци". Дано с превод е по -интересно .

# 32
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Много ни забиха в мафиот-ските "сокаци". Дано с превод е по -интересно .

Има нещо вярно. Дано този Шахин изчезне по-бързо. Не ми се гледат 100 серии с психясали откачалки, търсещи отмъщение.

# 33
  • Мнения: 1 571
Много ни забиха в мафиот-ските "сокаци". Дано с превод е по -интересно .

Има нещо вярно. Дано този Шахин изчезне по-бързо. Не ми се гледат 100 серии с психясали откачалки, търсещи отмъщение.

засега много малко фери и аслъ... ooooh!

# 34
  • Мнения: 4 706
Много ни забиха в мафиот-ските "сокаци". Дано с превод е по -интересно .

Има нещо вярно. Дано този Шахин изчезне по-бързо. Не ми се гледат 100 серии с психясали откачалки, търсещи отмъщение.

И на мен.. нито ми се гледат кокошки, които се кудкудякат из къщата. Къде са любовните сцени?

# 35
  • Мнения: 1 571
тия нови сценаристи искат да провалят сериала ....много пълнеж много нещо

# 36
  • Мнения: 33 390
Муци, това беше последния епизод на старите  Mr. Green
Явно ни отмъстиха  Laughing
Ох, последните сцени  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 37
  • Мнения: 1 571
етааа простреляха го ...обаче длъжна съм да кажа че тая къща много прилича на тая от кара севда дето бяха останали да спят Кемал и Нихан  Peace явно е колибка за влюбени скарани двоийки...защотото и в кара севда нямаше стопяване на ледовете в колибата Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 723
Провал за Ферхат ,два  пъти без пищов.....айдаааа....Джунейт ли го предаде????

Гюлсюм само циври ,Йетер измести Господ, Сафие "ханъм" и тя  не знае  какво иска.... ooooh! ooooh!

# 39
# 40
  • Мнения: 21 201
Айде битти.
Много пълнеж, много нещо. ooooh!  #Crazy
Дано с превода кофти усещането ми за многото плява ми се промени, защото в противен случай ще зарежа онлайните и ще гледам на запис с мишката само моментите с нашите.
Историята взе да става много мафиотска и психарска с този Шахри. Stop
Страхотни са Аслъ и Ферхат, най-накрая му се довери Heart Eyes хващайки протегната му ръка. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 5 723
етааа простреляха го ...обаче длъжна съм да кажа че тая къща много прилича на тая от кара севда дето бяха останали да спят Кемал и Нихан  Peace явно е колибка за влюбени скарани двоийки...защотото и в кара севда нямаше стопяване на ледовете в колибата Simple Smile

Ама тези ,кога са били не скарани .....като се почне  от "пазара"..... живота ти за мен.....

А първата къщурка  я гледах в "Мерием" ,явно ползват определени, едни  и същи   обекти

# 42
  • Мнения: 9 541
Добре, че споделихте....да попитам, Аслъ ли го  рани?

# 43
  • Мнения: 21 201
Лиа не, главорезите на онзи психар Шахри.

# 44
  • Мнения: 1 571
серията ввърши ли или има още?

Общи условия

Активация на акаунт