Вярвате ли в коледни чудеса?

  • 15 795
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Здравейте!  bouquet Както се подразбира от заглавието, бих искала да попитам вярвате ли в Коледни чудеса? Знам, че вече има подобна тема, но тя е от 2009г. Също така ако може да споделите чудеса, които са ви се случвали, не само по Коледа, но и по принцип.  newsm76

Лично аз вярвам в чудеса, случвали са ми се, но точно по Коледа не си спомням да ми се е случвало. Единственото, което бих могла да отлича като чудо е, че миналата Коледа за първи път цялото ми семейство и близки хора успяхме да се съберем на една маса за първи път. Чудото в това събитие беше, че малко след това дядо ми почина. Нещо като сбъднат последен шанс се получи.  Kissing Heart
А чудеса доста са ми се случвали - скоро имах ден, в който нищо не вървеше. Абсолютно нищо. Бих казала, че това беше най-напрегнатия ден в живота ми. Нямаше нещо, което да е наред. На следващата сутрин като се събудих всичко потръгна като "по вода".  Grinning Всичко се нареди за няколко часа.
Друг пример за чудо е, когато случайно от един форум се запознах с жена, която в последствие почувствах като човек, който познавам от 100 години. Буквално сродна душа. Оказа се, че имаме много общи неща, познати, дейности, които сме вършили и места, на които сме били. Превърна се в много добър приятел. При първия ни разговор по телефона говорихме 4 часа. Никога преди не ми се е случвало. По принцип не обичам да говоря по телефона дълго. И така - стана ми много близка точно в момент, в който много имах нужда от такъв приятел.
Сещам се и за още доста, но вече давам думата на вас, че иначе ще пиша цяла вечер.  Laughing

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 10:23 от Редактор*

# 1
  • София
  • Мнения: 28 458
Не вярвам.

# 2
  • Мнения: 414
Да, вярвам, за Коледно чудо мога да определя запознанството с бащата на бъдещото ми дете - на Коледа Simple Smile И други неща има(не на Коледа) , но някак не ми се споделя, много ми е лично Simple Smile

# 3
  • Мнения: 162
Да, вярвам, за Коледно чудо мога да определя запознанството с бащата на бъдещото ми дете - на Коледа Simple Smile И други неща има(не на Коледа) , но някак не ми се споделя, много ми е лично Simple Smile


Ако запознанството не е от личните неща, може да споделите. Точно това ми се искаше да разбера - дали такъв вид "чудо" се случва по Коледа или това го има само във филмите.  Thinking

# 4
  • Мнения: 11 565
Не. Реалистка съм.

# 5
  • Мнения: 547
Обичам Коледните празници, но не вярвам в чудесата по Коледа. А и точно по това време, две поредни години, ми се случиха едни от най-лошите неща.

# 6
  • Мнения: 35 950
не вярвам в чудеса вкл. и коледни
но ако някой вярва и това го прави щастлив, чудесно

# 7
  • София
  • Мнения: 38 419
Вярвам във всякакви чудеса! Но не мога да кажа, че по Коледа стават повече. Все същото си е. Напротив, даже стават повече инциенти, хората са по- напрегнати и трябва повече да се внимава.

# 8
  • Мнения: 2 375
Не вярвам в чудеса, а в равновесие в природата. След лош ден или етап от живота идва по-добър.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 158
Печелила съм с мъжа ми средно голяма парична сума точно на 24.12 , така че си го броя за чудо.Joy

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Преди 10 години прекарах Коледа в АГ Патология за задържане.Бях на легло цял месец,после още един в къщи...
Чудото ми сега спи до мен (та чак похърква ☺) ,почти колкото мен високо е.. вече е на девет ❤Все пак се роди преждевременно,но доста го забавихме,а и се пребори.
Да, вярвам в чудеса.Господ (или Дядо Коледа 🙂) винаги ми е помагал , когато истински съм имала нужда.

# 11
  • София
  • Мнения: 13 014
Имам няколко пъти дадена от различни лекари през последните 17 г. диагноза "безплодие".
По време на няколко различни коледни празници за тези години моето чудо бяха положителни тестове за бременност и в резултат - малко повече от средностатистическия брой деца.
Пак по тези празници мой скъп човек се излекува от рак. Сега се моля за същото за друга моя близка.
На Нова година се събрах с половинката си.
По празниците съм печелила известна сума пари изненадващо.
А лоши неща са ми се случвали преди и след празници, но никога по време на тях.

# 12
  • Мнения: X
Не. Не вярвам. Обичам празниците и ги чакам с нетърпение, но в чудеса - не вярвам.

# 13
  • El Paso
  • Мнения: 2 052
Не вярвам. Нищо запомнящо се не ми се е случвало.

# 14
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Не вярвам. Харесвам Коледния дух около празниците, но съм реалистка клоняща към песимистка😉

Общи условия

Активация на акаунт