Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 150
Аз съм с малко по -странен въпрос , не е свързан с плановете.Искам да се махна от Теленор и да отида към Виваком но има още многооо до края на договора с тях. Разбрах че неустойката ще ми е в рамките на 3 месечни такси , а не месечните такси до края на договора.Знаете ли дали наистина е така ?

Точно така е. Правилно си разбрала.
Пише го и в договорът ти.
Ако имаш и телефон взет на промоция...плащаш пълната му цена, не промоционалната.

# 151
Ето съобщението за това. За Теленор промяната влиза в сила от 12.01.2018г.
https://www.monitor.bg/bg/a/view/67279-%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D1%89% … D0%BD%D0%BE%D1%80

# 152
А я някой да каже, писал ли е досега до Vivacom "30- дневно писмено Предизвестие за прекратяване на договор " ?
Има ли образец или е свободен текст,  в Офис ли се носи?
Какво става , ако е 20 дни преди края, а не 30?
Кога е най-добре да се отиде, за да не ме прецакат с допълнителния пакет , на който му пада безплатната промоция? Договорът на другата ми карта изтича другият месец на 12-ти, а отчетната дата ми е 15-ти?
Като не предлагат нищо свястно...ще мисля варианти.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 15:12 от stia21

# 153
Оф...аз това го четох в моя договор предния с теленор...но така и не го схванах. С тези дати...

За образец не се притеснявай. Може и свободен текст. Важно ти е да си вземеш входящ номер от тях!!! Копие от предизвестието...на копието да ти сложат вх.номер и го пазиш.

Я дай плана...на каква такса ще стане? Как се води? Договорът пазиш ли?

# 154
Плана е Хибрид на такса 10 лв. и има допълнителен безплатен пaкет +Data L(още нет), за който в условията пише, че след изтичане на срока ще се плаща с реална цена 17-18 лв. Rolling Eyes
Всичко съм изчела и пазя договора, но така е написано, че не мога да си извадя извода, как да подходя най-правилно.., което явно е и целта им разбира се...Neutral Face

# 155
Мда, нарочно е написано засукано, за да се обърка човек. Вярвай ми...два дена съм чела договора на майка, с лист и химикал, записки си водих, сравнявах и с плановете в сайта...изобщо. Но накрая го схванах. Уж.
На Теленор поне е по-ясно написано - пише този ви е плана, на тази цена, сега за 2г. плащате Х пари, след това У пари стават. Там поне го разбрах от едно прочитане.

Този план Хибрид явно ще го има в архива им. Там може  да се види реалната му цена всъщност. Така си мисля.

Не може ли нета да махнеш само...да останат минутите и основните МВ по договор. Без допълнителния пакет?

# 156
Мм..Ще взема да мина през друг офис, да разпитам и да видим.Те в различните офиси са и на различно мнение обикновено..Ако не предложат нещо свястно и тарикатстват-обмислям и варианта с прехвърляне към предплатена на друг оператор, за да си запазя номера, че е на детето...и да изчакам от засада някоя промоция , за да се появя отново.

# 157
сетих се за bob и излиза че lightbob е най-евтиното решение за малко потребление.
става ли нещо от тези bob?

# 158
  • София
Що да не става?

За предплатените " с 4лв ли се зарежда след 1 година за да не я спрат (при вива е така) ?

# 159
за вива е така. но далеч по-важния въпрос е: колко дена е валидно презареждането.

1 минута при боб струва 10 ст. следващото най-евтино е 34 ст., което прави боб 3 пъти по-евтина услуга.

# 160
  • София
Точно така.

Общи условия

Активация на акаунт