На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 77 464
  • 2 036
  •   4
Отговори
# 285
  • Мнения: 672
Тете, то е след 01.06.2020 г. Аз къде съм тръгнала верно, като нета ми е от сто години безсрочен. Ама ти ако си правила нещо в последната година, значи си важи за тебе.

Ще ги питам като ми звъннат да завършим регистрацията, че още не са.

# 286
  • Мнения: 68 574
Абе те хич не са словоохотливи за тая далавера, да ти кажа. В два офиса питах..с ченгел вадих думите.
Добре че тук една мадама ми обясни на лично съобщение всичко!
Ти пак питай де, да видим какво ще кажат.
Аз късно разбрах за това, защото телефона не е мой и не следя вивакомските новини. Аз съм на теленор.

Сега гледах профила на майка..нещо са променяли и са махнали някви неща. Исках да снимам как дават 1000 мв..но го няма това поле вече.

Сега като платиш онлайн, ще получиш имейл за отстъпките. Също смс. Може и в профила да се отрази.
Пиши ми тогава да ти кажа от къде да активираш мв...ако ти ги пратят. Че те не автоматично ти се слагат Wink

Питай и за тв само важи ли. Да не е само за мобилна гласова услуга .

# 287
  • София
  • Мнения: 30 107
Здравейте,

 А1

разширен ТВ пакет (+спортните канали Diema) и 75Mbps интернет + 3лв. за допълнителен приемник = 30.17лв досега, но договорът изтече.

Сега искам ТВ100 + 12лв. спортни канали + НЕТ100 (нямали вече 75Mbps) + 3лв. допълнителен приемник и ми дават оферта за 45лв.

Другият вариант е  ТВ 230+ НЕТ1000 + доп. приемник+ Диема Спорт= всичко за 47лв.

Ясно е, че ми е по-изгодно да преподпиша на 47лв., но защо за Бога са ми 230 канала и НЕТ 1000?

Изобщо не са гъвкави по отношение на нуждите на клиентите си.

# 288
  • Мнения: 5 216
Здравейте,

 А1

разширен ТВ пакет (+спортните канали Diema) и 75Mbps интернет + 3лв. за допълнителен приемник = 30.17лв досега, но договорът изтече.

Сега искам ТВ100 + 12лв. спортни канали + НЕТ100 (нямали вече 75Mbps) + 3лв. допълнителен приемник и ми дават оферта за 45лв.

Другият вариант е  ТВ 230+ НЕТ1000 + доп. приемник+ Диема Спорт= всичко за 47лв.

Ясно е, че ми е по-изгодно да преподпиша на 47лв., но защо за Бога са ми 230 канала и НЕТ 1000?

Изобщо не са гъвкави по отношение на нуждите на клиентите си.

Провери в няколко магазина, обади се и на оператор и поискай оферта(ще ти звъннат допълнително).
Пробвай и в онлайн магазина. Добавяй каквото ти трябва в количката, пита те дали е нова услуга или имаш вече такава, но не знам дали ще стане така. Следвай стъпките, пък то ще ти каже така или иначе.

# 289
  • София
  • Мнения: 30 107
Скрит текст:
Здравейте,

 А1

разширен ТВ пакет (+спортните канали Diema) и 75Mbps интернет + 3лв. за допълнителен приемник = 30.17лв досега, но договорът изтече.

Сега искам ТВ100 + 12лв. спортни канали + НЕТ100 (нямали вече 75Mbps) + 3лв. допълнителен приемник и ми дават оферта за 45лв.

Другият вариант е  ТВ 230+ НЕТ1000 + доп. приемник+ Диема Спорт= всичко за 47лв.

Ясно е, че ми е по-изгодно да преподпиша на 47лв., но защо за Бога са ми 230 канала и НЕТ 1000?

Изобщо не са гъвкави по отношение на нуждите на клиентите си.
Провери в няколко магазина, обади се и на оператор и поискай оферта(ще ти звъннат допълнително).
Пробвай и в онлайн магазина. Добавяй каквото ти трябва в количката, пита те дали е нова услуга или имаш вече такава, но не знам дали ще стане така. Следвай стъпките, пък то ще ти каже така или иначе.
Обадих се на оператор за оферта. Същата история. 47лв. и ще Ви заинтригуваме (така ми вика служителката). Sweat Smile

# 290
  • Мнения: 68 574
Това само тв и домашен нет ли е...Flushed..за 50 лева ??

# 291
  • Мнения: 5 216
Обадих се на оператор за оферта. Същата история. 47лв. и ще Ви заинтригуваме (така ми вика служителката). Sweat Smile
През сайта пробва ли? Защото пробвах и като крайна месечна такса е по-ниска(не само за първите 6 месеца, но и за останалите месеци), отколкото са ти предложили.

Това само тв и домашен нет ли е...Flushed..за 50 лева ??
И Diema Xtra, а само този пакет телевизии е 9лв., като от следващия месец скача на 12лв.

# 292
  • София
  • Мнения: 30 107
teta75, + Диема (12лв).
ЧревоУгодник, довечера ще опитам и от сайта.

# 293
  • Мнения: 1
Здравейте, на 03.05.2021г. баща ми инвалид болен от рак с 88% ТЕЛК е посетил офис на А1 в Скай Сити с молба да му бъде отстранен технически проблем с телевизията и му е било дадено да подпише двугодишен договор за телефонна услуга за 37лв на месец с много интернет който неговия телефон изобщо няма мобилен интернет, допълнителен рутер също с месечен абонамент, застраховка за дома пак с месечна такса и също и нов договор за телевизия. Като са му казали че това е необходимо за да бъде отстранен техническия проблем. Той има и глаукома и не вижда добре и не е и разбрал какво подписва. Нормално ли е това?
От А1 отказват да отменят договорите и да предложат план за инвалид?

# 294
  • Мнения: 68 574
Веднага седнете и напишете жалба, която пратете до КЗП, КРС, дори до Прокуратурата за измама. Не си губете времето с форума. Опишете кратко и ясно това, които пишете и тук.

Погледнете в договора отзад какво е отбелязано за влизането му в сила - веднага, или след седем дена. Ако не е чекнато че влиза в сила веднага, имате право в 7 дневен срок да се откажете от договора - това направете ПИСМЕНО задължително, и изискайте входящ номер. Но първо проверете какво е отметнато в договора.

Имам опит с Виваком, писах жалби , и се оправи работата. но само с ходене в офис и молене на служители, няма да ви се реши проблема.
Сядате и пишете, и разпращате.

# 295
  • Мнения: 9 429
Веднага седнете и напишете жалба, която пратете до КЗП, КРС, дори до Прокуратурата за измама. Не си губете времето с форума. Опишете кратко и ясно това, които пишете и тук.

Погледнете в договора отзад какво е отбелязано за влизането му в сила - веднага, или след седем дена. Ако не е чекнато че влиза в сила веднага, имате право в 7 дневен срок да се откажете от договора - това направете ПИСМЕНО задължително, и изискайте входящ номер. Но първо проверете какво е отметнато в договора.

Имам опит с Виваком, писах жалби , и се оправи работата. но само с ходене в офис и молене на служители, няма да ви се реши проблема.
Сядате и пишете, и разпращате.

Договорът е сключен на 3 май, т. е. преди 1 месец и 12 дни. За какви 7 дни говориш?
Авторе къде бяхте през този един месец? Струва ми се загубена кауза, до която и институция да пишете. Дефакто излиза, че сте ползвали услугата месец и половина, а се сещате сега, че бил измамен човека.

# 296
  • Мнения: 68 574
Моя грешка. Останах с впечатление че е станало тия дни.

Нека пак пише. Досато всеки си трае, ще ни стрижат както си искат.

Аз като писах, и ми върнаха двойно парите Wink...

# 297
  • Мнения: 1 839
Не съм сигурна тук ли да питам. Искам да си взема предплатена карта за интернет, колебая се между Виваком и А1, дали имат проблеми с обхвата по плажовете? И някой има ли идея колко МВ ще ми трябват - планирам около 15 часа зуум + няколко часа вайбър?

# 298
  • Мнения: 5 216
Не съм сигурна тук ли да питам. Искам да си взема предплатена карта за интернет, колебая се между Виваком и А1, дали имат проблеми с обхвата по плажовете? И някой има ли идея колко МВ ще ми трябват - планирам около 15 часа зуум + няколко часа вайбър?
Максимум 25GB за 15 часа, ако резолюцията е 1080p. Според информацията в сайта https://support.zoom.us/hc/en-us/articles/201362023-System-requi … b19a-96a8f3c0c69c
Viber с или без видео? Ако само аудио, много малко.

Най-изгодно е с тази карта https://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/mobilni-uslu … ena-karta/data2go
20лв. струва пакета с включени 25GB, които важат 28 дни(предполагам няма да стоиш повече?). В краен случай можеш да купиш допълнителен пакет с интернет, но най-вероятно няма да ти трябва. https://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/mobilni-uslu … bavki-za-internet

Операторите имат добро покритие, където има хора. Също така много зависи от устройството. Еднозначен отговор няма.

# 299
  • Мнения: 672
Еййй, хиени ужасни са, винаги да се възползват от човека. Аз уж съм забранила на наште да подписват без мен, ама ако не е мобилен оператор, ще е застраховка на дебитна карта... последната изцепка на майка ми Rolling Eyes

За картата за нета не мога да помогна, обикновено си купувам допълнителен пакет нет от Теленор и давам на лаптопа точка за достъп към телефона. Но на мен youtube много ми дърпа.

Общи условия

Активация на акаунт