Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 4

  • 145 724
  • 726
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 15 300
Душ гел Дав с арганово масло:

Чудесен продукт. Изразходих си го до последна капка. Разбира се имам още два(дали не са и три) в запас.
Има пухкава и гъстичка консистенция, а текстурата е обогатена с перлички масло. Измива нежно, подхранва добре кожата, има много приятен аромат, не лигавее. Особено подходящ е за есен - зима. Много, много съм доволна и като ми намалеят запасите бих си купила отново.

# 616
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Bioten Multi Collagen Подмладяващ серум за лице против бръчки х30 мл.



Доволна съм. Оставяше кожата ми хидратирана и свежа. В първия момент имаш усещането, че ще лепне, но не - попива бързо и сякаш създава защитен филм върху кожата. На този етап не бих повторила, тъй като има други, които искам да купя.

# 617
  • Мнения: 2 583


Харесвам я, тази ми е втора или трета опаковка.

# 618
  • Мнения: 35 951


1. фармед ш-н против пърхот - поръчвам го за половинЪТ, втора бутилка е, но не поредна втора, доволен е
2. милва ш-н с бяла хума - взех го за едната тийнка - не го хареса, за това успя да използва бутилката са две седмици /вероятно е изляла ш-на в канала/ - изсушаваше и заплиташе, но пък бързо омазняваше косата
3. нивея мицеларна вода за чувствителна кожа - много ми допадна, пак бих взела - сега имам други два вида на марката
4. леганца йогурт озаряващ крем за лице - етикета и надписите паднаха много бързо, остана само логото на капачката, за това съм го снимала така - не съм особено доволна и не бих го купила отново - попива бързо и лесно, кожата дори опъва, но много бързо се омазнява след това, цената е около 4.50 лв.; ароматът е доста силен, химичен и леко дразнещ за мен



1. RRx Duo Packette Aloxxi - еднократна доза професионална терапия от типа на плексовете - доволна съм и ще купя пак
2. дермакол арома ритуал течен сапун за ръце с аромат на белгийски шоколад - пристрастена съм аромата, като сапун е най-обикновен
3. ривюел серум с пептиди за лице, шия и деколте /не го намирам на фирмания сайт, за да покажа по-добра снимка/ - абсолютно безсмислен и нищоправещ продукт за мен

извинявам се, че не успях да завъртя снимките

# 619
  • Мнения: 2 583
Скрит текст:

2. милва ш-н с бяла хума - взех го за едната тийнка - не го хареса, за това успя да използва бутилката са две седмици /вероятно е изляла ш-на в канала/ - изсушаваше и заплиташе, но пък бързо омазняваше косата
3. нивея мицеларна вода за чувствителна кожа - много ми допадна, пак бих взела - сега имам други два вида на марката
И аз съм на същото мнение за шампоана на Милва и за мицеларната вода.

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 17:58 от bubanka

# 620
  • Мнения: 35 951


1. шаума фреш ит ъп! ш-н за мазни корени и сухи крайща - нищо особено, но вероятно пак ще го купя след време, ако още се предлага
2. ив роше коледна лимитка 2018 г. душ гел с ябълка - хареса ми, мирише чудесно и измива добре, обичам да купувам коледните лимитки на марката
3 & 4. мартикс уоандър ойлс масла за коса /кристали/ - три вида са, от третия имам още малко - абсолютно едно и също съдържание, само ароматът на трите вида е различен; много любими на мен и на девойките ми, пак бих ги взела
5. тесори д'ориенте парфюм японски ритуали - много приятен шипър, вече е подновен; във фрагрантика като негово сходство е даден L'Eau de Chloe - вярно е, приличат си, тесори-то е по-недодялано, но много по-трайно /имам и клоето, мога да сравня паралелно/
6. гърл на ферел уилямс е малката бутилчица от 10 мл. парфюм - приятен унисекс, не харесвам голямата бутилка, за това купих още няколко мъника
7. биотен нощен крем с колаген - много ми харесва, отново бих го ползвала
8. скин уочърс антиейджинг и избелваща есенция с охльовена слуз - не съм я ползвала като част от цялостната корейска грижа за лице, а с обикновените европейски продукти като серум и вероятно за това не ме впечатли особено предвид сериозната й цена /купена е от бг магазин/

# 621
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468

burt's bees soap bark and chamomile deep cleansing cream

Натурален почивстващ крем за лице. Много силна и остра натурална миризма на нещо, което съм имала като дете, но не можах да си спомня какво е. Свързвам я с мехлем или лекарство. Кремът е мазен, нежен на допир. Нанесен на кожата започва онова охлаждащо действие на ментата, което стига толкова дълбоко, че го усещах до венците си Grinning Не съм използвала самостоятелно, но е приятен като последен измиващ продукт. Не бих купила отново.


Balea Professional Oil Repair Schwerelos Shampoo
Неутежняващ шампоан за фина и суха коса с кератин и масло от розови цветчета - подхранваща грижа с масла за лека като перце гъвкава коса, гладка като коприна. Това professional сега го видях, изобщо голямо хвалене на една от най-евтините дрогерийни марки.
Обаче останах много доволна. Шампоанът е във форма на розов прозрачен гел, който е толкова гъст, че ми се наложи 2 пъти да го разреждам, за да излиза нормално от опаковката. Мирише много леко на роза. Пени се добре, като повдига косата в обемна пяна и така достига навсякъде с малко количество шампоан. Опаковката е много лесна за употреба. Косата става лека, лъскава и подредена, без абсолютно никакви щети на чувствителния ми скалп. Ще изпробвам всички шампоани от серията.


PhytoCode Rose Kiss избелващ крем за лице
На допир кремът е толкова лек и някак рядък, а на моята кожа беше непоносимо мазен, независимо колко спестовно го нанасях. Оставя един лепкав, мазен слой. Силна миризма на рози, която никак не ми е любима. Използвах го за ръце и за тяло, като дори и там не попиваше и не се разнасяше леко, а оставяше бели участъци. Харесвам много марката, но този крем не е моят.

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 21:31 от OnDiNe_

# 622
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
- поредното разочарование от марката, смятам да приключа да експериментирам с нея.

# 623
  • Варна
  • Мнения: 1 741

Шампоан Елидор - поредна опаковка , отново доволна . Това е моята марка шампоани за в момента . Ползвам ги от 2 години почти , ползвах почти всичко на марката и нямам разочарование . Следващия път отново ще се запася от Турция .

душ гел на Орифлейм - ползвах го за след фитнес , харесва ми , страшно свеж аромат ! Бих повторила , като намалеят западитенот душ гелове Simple Smile

# 624
  • София
  • Мнения: 4 296


Peripera платнена маска с грозде: лека и приятна. Ароматът е на гроздов сок, платното е тънко и много удобно за нанасяне. Серумът е доста хидратиращ и същевременно лек. Бих поддържала като неангажираща грижа и този вид маска.

Моделиращата маска на Lindsay с невен: неприятна за употреба, но със страхотен резултат. Често казано не обичам моделиращи маски. Количеството от сместта става много, течно е при нанасяне и капе и маже навсякъде, приличам на шок и ужас вкъщи. Но резултатът е страхотен. Харесва ми да ги нанасям с по-плътен серум под маската, защото много хидратиращите според мен попиват в сместа и не знам дали резултатът е толкова добър. Резултатът от нанасяне си заслужава обаче цялото мазане и ме връща към тази група продукти. Кожата е супер изгладена и обновена. Разлика с другите типове моделиращи маски (като съставки), обаче не откривам. Тази има невенови листенца, но може би са сложени повече за красота, отколкото за кой знае какъв резултат. Нищо, че невенът е супер за кожата - просто е много малко.

Хиалуроновата маска на Balea: заслужава си. Плътна и доста осезаема при нанасяне - при мен пощипва. Но резултатът е хубав - кожата е освежена и гладка. Сравнително лесно се почиства с кърпа, което също е плюс. Бих купувала и напред.

Маската със соеви ферменти на Hanyul: много по-добра от оризовата. Серумът ми хареса - лек и много добре попиващ в кожата. Не дразни кожата, въпреки ферментите. Цената е по-висока от на другите платнени маски, но не знам дали е оправдана. Ще мисля нататък дали да поддържам марката.

Tonymoly платнена маска с хиалуронова киселина: ужасна. Подарък ми е от сайта, от който пазарувам понякога козметика. Отвратително платно - голямо, грубо, не прилепва добре върху кожата. Серумът не е много, нито пък нещо особено. Не бих казала и че прави нещо кой знае колко видимо с кожата. Никога не бих дала, дори и малко пари за нея.

Сапун за ръце на Balea: не обичам лимонови продукти за грижа за тялото, на препарати за плочки за баня ми лъхнат всички. И този не беше кой знае какъв приказен аромат. Не бих повторила. 

Душ-гелът с Кайло Рен: лек, нежен, за сина ми беше ок.

Поредният душ-гел на Bioten: удачен избор за цената си.

Крем за врат и деколте на Balea: хубав. Богат и релаксиращ, без да бъде прекалено мазен. Сега ползвам по-добър продукт за тази област, но и този бих го имала предвид като резервен вариант.

Безалуминиевият стик на Nivea: в краен случай, само за зимно ползване. Да направиш безалуминиев дезодорант, който пази от изпотяване е майсторство, което марката не е усвоила.

# 625
  • Мнения: 35 951


четири продукта, от които съм много доволна:
1. хидрофилно олио с нар за лице Saloos - почиства добре кожата без да пресушава, но единственият грим, който ползвам е оцветен крем, т. е. за почистването на "истински" грим нищо не мога да кажа
2 & 3. Mixa Pro Tolerance богат и лек крем - използвала съм според моментните нужди като нощни кремове, ще повторя и двата /но вероятно следващата зима/; на опаковката пише, че се препоръчват и за около очи; не запушва порите независимо, че сутрин кожата може да е доста омазнена /аз нямам нищо против последното, дори му  се радвам, защото кожата е свежа, когато отмия нощната грижа/
4. Pantene Youth Protect двуминутен б-м - чудесен дрогериен продукт

# 626
  • Мнения: X

Контуриращ стик Aura Quick Stick Shading and Contour Duo - прекрасен, контуриращ продукт, с повече от задоволителен за цената си състав. Мека, кремообразна консистенция, която се слива бързо и леко.
Хайлайтърът придава лек блясък, близък до това, което корейците наричат "чок-чок ефект" (нещо като здравословен блясък), което ме изненада приятно.
Контурът е подходящ за леко, ненатрапчиво оформяне на чертите, не е силно пигментиран, перфектен е за ежедневието, но не и за тежък, вечерен грим или пък за сериозна промяна на лицето. Мирише на шоколад.
Бих купила отново, даже вече го поднових.


Душ гел I love...raspberry and blackberry - не почиства изобщо добре, въпреки че образува достатъчно пяна. Не считам потта си за някакъв особен, мутирал вид, но един обикновен сапун се справи по-добре. Прекрасен аромат на малини, който обаче въобще не остава по кожата. Общо взето, безсмислена покупка. Замина наполовина пълен в канала. Няма да купя отново.


Почистващ гел за лице COSRX Low PH Good Morning Gel Cleanser - първият корейски продукт, който отворих и започнах да използвам. Нежен прозрачен гел, който не люти и не пресушава, подходящ и за очи. При контакт с вода става на пяна. Изключително икономичен, количество колкото грахово зърно стига за цялото лице. Единствен минус (поне за мен) е мирисът на билки, но след време носът ми привикна и спрях да обръщам внимание. Бих купила отново.

Забравих да добавя:

Рол он без алуминий на Eucerin - нежен към кожата, попива бързо, не оставя следи по дрехите. Има лек, приятен мирис на чисто, елиминира успешно миризмата на пот, справя се с количеството й през зимата. За лятото обаче ми идва слаб и не бих го препоръчала тогава. Купувам за пореден път през студените месеци и не мисля да го сменям.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 22:17 от Анонимен

# 627
  • Мнения: 326


Единственото, което видях е хидратация.

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 1 258

1. Течен сапун на Сиен - коледен аромат на джинджифилови сладки, стандартен сапун, бих купила пак.
2.Кератинов балсам на Спа Мастър - преди време го бях ползвала и ми се стори уау, купих отново, но сега ми иде стори стандартен балсам, може би косата ми не е имала нужда от кератин.
3. Храна за коса на Гарниер с банан - УНИКАЛНА !!! Обижавам я.

4. Измивен гел на Гарниер с уасаби - оказа се,че е мъжки, не че ми пречи де, мирише цитрусово, малко изсушава и за това не е подходящ за суха кожа. Но 2 пъти така ми влезе в окото, лютеше ужасно о след това няколко дни ме болят окото.
5. Измивен гел на Биотен с памук за чувствителна кожа - много нежен, като измивен крем е , с едва доловим аромат, но имам по-любими , бих купила, ако е на промоция.
6. Тоник на Биотен с памук за чувствителна кожа - взех за разнообразие между флоралните и термални води, не изсушава и освежава.

7. Кокосова клей-пилинг маска на 7th Heaven - хареса ми, мирише на кокос, изсъхва бързо, отлепва се лесно, освежава и почиства, кожата ми беше много гладка след нея.
8. Почистваща-освежаваща , обогатена с кислород пяна маска с боровинка - приятно за ползване, кожата ми беше чиста и мека след нея.
9. Освежаваща и хидратираща маска на Бевола с алое и пантенол - не е кой знае какво, освежава, но имах чувството ,че просто съм се намазала с повече крем.

10. Лентичка за нос с екстракт от чаено дърво - може би маха, черни точки, но не всичко, не че съм и очаквала де, но ефекта след нея е като след кола маска, много е неприятно, кожата боли и опъва.
11. Пилинг маска за лице Time to Glamour на Балеа - не ми хареса, използвах първата доза отдавна, тази се премята доста време и реших да я изразходя. Трудна е за нанасяне, нанася се не равномерно и следователно и съхне ето е така, пък и не върши почти нищо.
12. Балсам за устни на Сиен - не е лош,но сякаш не попива, по-добре е от Нивеа, но не ми стана любимец.
13. Стягащ серум за лице на Ревюел - наистина като го намеса усещам стягащ ефект, чак чудеса не върши, но цената му беше под 3 лв. , харесва ми да го използвам, имам още един на марката, най-вероятно след време ще купя пак.

# 629
  • Мнения: 35 107
Храната за коса е намалена в ДМ сега. И аз съм доволна от тази с банан.

Общи условия

Активация на акаунт