Продукти за тяло с аромат "на Коледа" :)

  • 22 090
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз имам от миналата зима още продукти на Ейвън и тази година няма да купувам.
Миналата се презапасих стабилно...
Ще мога поне от средата на ноември или когато ми се върне обонянието,докъм края на февруари да се къпя с хубави аромати.
Отделно съм се презапасила и с душ гел на Ейвън,който мирише на сладкиш,цяло лято ползвах,имам още 3 шишета...И за съжаление го спряха.

# 91
  • София
  • Мнения: 10 835
Аз съм хвърлила око на тези:

# 92
  • Мнения: 7 010
От миналогодишната зимна серия на Ив Роше. Намаляват ги много след Коледа, та си купих през пролетта, по Коледа беше локдаун и не ми се занимаваше с онлайн пазаруване. Печена ябълка, много приятен. Ще видя тази година какво са приготвили.

# 93
  • Deutschland
  • Мнения: 5 398
И аз искам Ив Роше, но уви май ги няма във физически магазин в града, а онлайн не ми е опция.

# 94
  • Мнения: 7 010
И аз искам Ив Роше, но уви май ги няма във физически магазин в града, а онлайн не ми е опция.

Търсила ли си в големите търговски центрове? При нас освен основният им магазин в центъра, има и в някои търговски центрове техни магазини.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На Ив Роше са доста силни ароматите.

# 96
  • Deutschland
  • Мнения: 5 398
Пипи, има Дъглас и Сефора. Има и голям мол в центъра, ще погледна после сайта им. За MA става въпрос, доколкото ми е известно баш Ив Роше магазин няма

# 97
  • Мнения: 7 010
Днес мимоходоим видях, че Kiels имат някаква коледна серия.
В Дъглас също има избор на коледни аромати за тяло.
На Ив Роше коледната серия се казва Gourmet Blackberry, но нищо от горепосочените не съм тествала. Само споделям.

# 98
  • Мнения: 2 816
Къде видя коледната серия на Ив Роше? Има ли е заредена някъде?

# 99
  • Мнения: 7 010
В Германия, получавам по пощата рекламни материали. За сега само на хартия я видях, не съм тествала.

# 100
  • Мнения: 1 176
Защо така замря темата - напазарувахте ли вече?
Всичко от Каталея Уинтъра ми от миналата година е на дъното, сега чакам от черния петък на Лили EVELINE 99% NATURAL Подхранващ и стягащ крем-гел за тяло портокалов екстракт. Дано дойде, защото в момента го няма на сайта, а най-много го чакам от цялата поръчка.
Междувременно си взех дезодоранта от коледната серия на Balea - този с мандарина и ванилия. Сапунът миришеше много обещаващо, но дезодорантът за разлика от него бие само на ванилия.
Давам идея и за нещо домашно - започнах да си правя маска за лице, която ползвам и като скраб за тяло, от утайка кафе, зехтин, мед и канела. Кожата става разкошна от него, а ММ след писъка, който издаде първоначално като ме видя с маската, каза "миришеш на курабийка".

# 101
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 002
Аз си взех тази година от Софармаси лосион и душ гел с аромат на кайсия(водят ги коледни),течен сапун с аромат на джинджифилени бисквитки и балсам за устни канела.Още не съм ги отворила,надявам се да не остана разочарована.

# 102
  • Мнения: 2 816
Звучи добре,може ли снимка?

# 103
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 002
Заповядай

# 104
  • Мнения: 42
От миналогодишната зимна серия на Ив Роше. Намаляват ги много след Коледа, та си купих през пролетта, по Коледа беше локдаун и не ми се занимаваше с онлайн пазаруване. Печена ябълка, много приятен. Ще видя тази година какво са приготвили.


През една витрина на Ив Роше видях, че тази година коледните серии са Захаросана слива и Портокалов фондан.
Добре звучат, но ако взема нещо, ще е най-много свещ. Все не мога да си доизразходя коледните продукти, имам от миналата година, а тази вече получих такива подаръци.

Записвам се да следя, но и да попитам - някой може ли да препоръча парфюм, тоалетна вода, спрей за тяло?

В ДМ има сладки кутийки на Алверде, които съдържат тоалетна вода и крем за ръце в мини размери.
Водата е с нотки на портокал и подправки, малко като коледна свещ. Нетрайна, както всички EDT на Алверде, но за празнично настроение и за подарък е много симпатична.

Моят абсолютен коледен парфюм е Youth Dew на Estee Lauder. Не бих го препоръчала безусловно, но бих окуражила всеки да намери начин да го пробва. И да изтърпи първите пет минути, които са си предизвикателство. После остава букет от коледни подправки, Кока-Кола и богат, плътен аромат на дървесина. Просто приказка - но трябва да се има предвид, че едно пръсване е премного. Парфюмът е тъмнокафяв на цвят и има висока концентрация на масла. Трайността му не може да се сравни с почти нищо друго.

Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 11:31 от Petronille

Общи условия

Активация на акаунт