The Walking Dead - 21 - WAR

  • 54 579
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 31 556
Хенри ли е тъпака?  Laughing Съгласна съм.
Да, Дерил беше.
Наистина беше необмислено. Нападат безпричинно хората, убиват Джийзъс и сега на следващия ако нашите не извадят пушкалата, просто не знам  ooooh!
Или може да поискат да ги разменят. Ония двамата за щерката.

# 511
  • Мнения: 1 469
Съдейки по това което стана когато Рики нападна Нигън, дето всички се бяха изтъпанчили на терасата и никои не умря. Не очаквам и тук да стане нещо. Ще го ударят на преговори.

# 512
  • Мнения: 5 741
Мисля, че няма да искат да и върнат дъщерята. А онези двамата не ми се вярва да са живи. Алфа е толкова уверена в себе си и армията си от "зомбита" и няма намерение да преговаря. Ще видим.
Редактирам се, греша в предположенията си, гледах трейлъра за следващия епизод.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 15:34 от Меган

# 513
  • София
  • Мнения: 27 132
Да, Деръл беше. Той го подтикна да я извади, за да и спечели доверието. Това беше планирано и не е импулсивно решение на Хенри. Така че не е глупак. Да кажем просто, че още не е зрял, а и е в пубертета. А и нашите въпреки всичко са добри хора и лошите хора винаги ще се възползват от това, докато свят светува. Другата крайност е всички да станат психопати като Алфа, която се подразбра, че убие собствения си съпруг и впоследствие е втълпила друго на Лидия...
Иначе лично за мен Олдън и Люк са пленени на 100% и за това така уверено дойдоха шептящите. Именно възползвайки се от слабостта на добрите хора. Винаги да отстъпват пред угрозата да загубят близък.
А и нашите няма как да знаят дали някъде наоколо няма още техни хора и пр.

# 514
  • Мнения: 5 741
Интересно ми е в Кралството как ще разберат за новата заплаха. Мишон знае и в Александрия ще са нащрек, но така и никой не отиде да предупреди Кралството.

# 515
  • Мнения: 5 741
Спокоен епизод, затишие пред буря. Това с бебето беше гадно, въпреки, че предполагах как ще се развият нещата, пак беше гадно. Хенри с тези бушуващи хормони е опасен, дано не си отиде някой  заради него.

# 516
  • Мнения: 31 556
Изгледах.
Още нямаше букви, но са качили торент с бг аудио. Но има субтитри и само трябваше да изключа бг аудиото.

Наистина беше гадно. Силно се надявах да не го изядат. Много брутално би било. Но напълно в техен стил.
Наистина затишие пред буря. Тепърва ще правят още мизерии.
Голямо ла*нце е Хенри. Ако беше някой негов близък дали щеше пак да откаже?
И заради него ще пострада някой. Убедена съм, че ще направи нещо и ще има война.

# 517
  • София
  • Мнения: 27 132
Обаче в Кралството живот си живеят. И кинце ще си имат вече.  Laughing
Този панаир явно ще е в последния епизод и ще е бруталия страшна там... Очаквам да се съберат трите селища и точно тогава шептящите ще стоварят огромно стадо зомбита и ще ги попилеят. Какво ще остане от нашите не знам.

Това в царевичното поле беше гадно. Дадоха го така все едно ние сме там и не чуваме, от гледната точка на глухонямата. Добре, че спасиха бебока. Това беше брутално от страна на тези изроди.

У Хенри хормоните бушуват яко. Явно се е влюбил и тръгна да спасява изгората. Предполагам, че ще го спипат шептящите ама какво ще го правят не знам. Лидия сигурно ще се застъпи за него. Не вярвам да го убият, но всичко е възможно в това шоу.

# 518
  • Мнения: 5 741

У Хенри хормоните бушуват яко. Явно се е влюбил и тръгна да спасява изгората. Предполагам, че ще го спипат шептящите ама какво ще го правят не знам. Лидия сигурно ще се застъпи за него. Не вярвам да го убият, но всичко е възможно в това шоу.
От това, което видях в трейлъра на следващия епизод няма да го защити. Тя и не може, защото прекалено много я е страх от майка и. Зад гърба на майка си може би ще се опита да направи нещо, но дали ще успее и дали изобщо ще опита, ще разберем.

# 519
  • София
  • Мнения: 27 132
уф, те били бая народ тез шептящите

Скрит текст:
Радвам се, че им дадоха лагера и как живеят, бая народ са си. Ще видят голям зор нашите.  Confused
Даръл обаче какъв хитрец е, хехе, евала, как ги изигра само. Беше ли закъснял още малко ми е много интересно дали Лидия щеше да наръга Хенри? По-скоро не, а дали Алфа би убила дъщеря си? Очевидно я обича по един неин си извратен начин, но и пука. Обаче ако не я беше убила щеше да се дискредитира пред Бета и глутницата. Брутално беше това с отрязването на главата. Прекаляват вече!!!  Sick

Джудит как отвори очите на майка си.
Мишон: ''Хората не се променят'' Джудит: Ти се промени (бТВ: не към добро). Затапи я и Мишон клекна и отпусна юздите за панаира. Wink Демократично и човешки правилно, но уви голяма грешка, защото това ще е краят и за Александрия...
Хареса ми разговора между Мишон и Ниган. Бе поставено началото на неговото изкупление. Би трябвало Мишон да опре до него и да му поиска услуга като знак, че се е променил и да им помогне в борбата с шептящите, но ще видим какво са измисли в тази насока. Simple Smile

# 520
  • Мнения: 31 556
Преводача няма да превежда 11 и 12 серия.
Дано пак има епизод с дублаж и субтитри и да изключа бг аудиото, че да гледам, ако не с инглиш букви  Laughing
Diavolo, нима искаш да кажеш,
Скрит текст:
че Алфа уби Лидия  Shocked
Ох, хубава серия е била. Довечера ще гледам с английски букви и това е  Laughing

# 521
  • София
  • Мнения: 27 132
Скрит текст:
Уф, не за Бога. Така ли съм прозвучал?  Grinning Имам предвид, че ако не беше дошъл вездесъщия Даръл или Лидия щеше да убие Хенри или Алфа да убие нея и Хенри. Това бе тест с неизвестен край заради пристигналното спасение. Simple Smile

# 522
  • Мнения: 5 741
Ех, този Хенри, да беше му резнал гърлото Бета, че да ни отърват от него. Напомня ми как ме дразнеше Карл в първите сезони.

# 523
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Не знам за вас, но мен лично Алфа много ме кефи.Тази жена е много хладнокръвна , брутална и какъв злокобен глас вади не е истина направо.

# 524
  • София
  • Мнения: 27 132
и Алфа и Бета са редки попадения. Къртят. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт