ПЛЕВЕН 158

  • 97 992
  • 858
  •   1
Отговори
# 435
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте, момичета. Убедена съм че темата е обсъждана не веднъж ,но моя близка се интересува от раждане в болницата в града ви - МБал. Доволни сте от отношение, базата как е? На ниво ли е неонатологията?

# 436
  • Мнения: 904
В Плевен миналата година търсих и не открих.


Biserka_a q Успя ли да намериш къде да те подстрижат хубаво и еднакво на черта? И аз съм с подобен проблем ,косата ми е абсолютно права и ако не е на еднаква дължина в ляво и дясно или има лъкатушенки ,много личи и ме дразни това.

# 437
  • Мнения: 6 584
Оказа се много трудна задача. понеже и дъщеря ми се подстригва на дълга черта и е с права коса , се принудих да си купя професионална ножица и я подстригвам аз. Поне не кривя чертата. обаче себе си няма как да подстрижа на черта и ми писна да се упражняват на моята коса, затова и търся сигурна в уменията си фризьорка, но не откривам.

# 438
  • Мнения: 723
Здравейте, налага  се  да ми се прави гастроскопия. Коя клиника и лекар бихте ми препоръчали?

# 439
  • Мнения: 904
Здравейте, налага  се  да ми се прави гастроскопия. Коя клиника и лекар бихте ми препоръчали?


Д-р Влахова в Окръжна болница

# 440
  • Мнения: 490
Д-р Икономова Света Марина много любезна и обяснява всичко

# 441
  • Мнения: 844
Здравейте, искам да направя изненада с принт върху бебешко боди, но от скоро живея в Плевен и не знам къде. Опитах с едно момиче във фейсбук, но след две седмици мотаене спря да комуникира

# 442
  • Мнения: 6 584
На пазара на Манеца има студио , в което принтират върху тениски . Попитай там.

# 443
  • Мнения: 5 606
В магазинчето до траурна агенция Алеа на Данаил Попов също.

# 444
  • Мнения: 1
Здравейте, дами! Исках да се допитам до вас за услуги на шивач в Плевен. Купих си рокличка (тип палто), която е доста дебела и бих искала да я превърна в истинско палто и да я използвам като такова. Може ли да ми препоръчате шивач с малко повече въображание, който да ми помогне и с малко обяснения да се разберем, и да получим желания резултат Simple Smile

# 445
  • Мнения: 1 906
Има ли в Плевен магазин за заготовки за бижута? И работи ли в събота?

# 446
  • Мнения: 887
Поли Кръстева, познати хвалят шивачката в Макси център на 3ти етаж. На втория също има но за там чувам противоречиви коментари.

# 447
  • Мнения: 402
Здравейте, дами! Исках да се допитам до вас за услуги на шивач в Плевен. Купих си рокличка (тип палто), която е доста дебела и бих искала да я превърна в истинско палто и да я използвам като такова. Може ли да ми препоръчате шивач с малко повече въображание, който да ми помогне и с малко обяснения да се разберем, и да получим желания резултат Simple Smile

Имам приятелка шивачка от много години ,Даниела Биланска се казва.Ателието и е на центъра.Това е страницата във ФБhttps://www.facebook.com/ATELIERDanielaBilanska/

# 448
  • Мнения: 6 584
Момичета, има ли в Плевен школа , която подготвя за НВО за седми клас?

# 449
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Момичета,налага ме се да бъда известно време в Плевен.
Моля ,препоръчайте ми фризьор,който хубаво издухва косата ,
а също така и колорист.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт