Х Фактор България, сезон 5, тема 3

  • 70 487
  • 471
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 843
Да, явно вкусът ми е съвсем маргинален. Simple Smile

# 316
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Аз не казвам, че онази песен не е хубава, хубава е , но и тяхната е хубава и с нея ще добият повече популярност, защото както се спомена другата даже и по радиото няма да я завъртят сигурно. В такова време живеем. Не считам, че в случая като са ги вкарали в комерса и ги карат да са това, което не са. Още повече пък при песента на Вики тя си признава, че обожава тази песен и е искала точно на нея да прави кавър.

# 317
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За мен изпълнението от последния клип е /меко казано/ грубо и не може да ме грабне. Обожавам смесването на фолклор с други стилове, но не от всеки и не на всяка цена.

# 318
  • София
  • Мнения: 12 394
На мен също не ми хареса песента на 4 Меджик. Дано поне направят интересен клип.

# 319
  • Испания
  • Мнения: 37 503
4Magic с официално видео и премиера на "Together (Вечерай, Радо)" в над 15 държави

...В петък, 02 март, точно в 18:00 ч. във VBOX7 и YouTube каналите на Вирджиния Рекърдс излиза официалният видеоклип на дебютния сингъл на 4Magic - "Together (Вечерай, Радо)".

https://nova.bg/accents/view/2018/03/02/208680/4magic-%D1%81-%D0 … 0%B0%D0%B2%D0%B8/

# 320
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ето го:



Нарочно го пускам в отделен пост.

# 321
  • Мнения: 5 455
Клипът не е лош, но не е и кой знае какво. Семпъл и младежки, без пошлост и голотии, добре е. Парчето ми харесва все повече. Харесва ми и английският на момичетата. Абе като цяло много, много съм доволна Sunglasses

# 322
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Браво, много ми хареса!
Успех им желая, дано има успех и в чужбина.

# 323
  • София
  • Мнения: 619
Много ми харесаха и песента, и клипа. С удоволствие си ги пускам пак и пак Heart

# 324
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За 5 часа - 53.660 гледания.

# 325
  • Мнения: 25 597
Не ми хареса особено клипът. Някак си ми се губи идеята. Песента ли представят с него, момичетата ли, Пловдив ли...
Ако е Пловдив, можеше да вкарат повече забележителности, вместо да акцентират само на Античния театър, Хисар капия и Марица. То само в Стария Пловдив още колко интересни неща за показване има...

# 326
  • София
  • Мнения: 619
То това не е рекламен клип на Министерство на културата или на туризма, че да "трябва" да включва нещо. Мен лично много ми харесва, че няма етно елементи в него, а е модерен, с красиви кадри и неангажиращ. Има още един подобен съвременен клип на песен с етно мотиви, сниман в Пловдив (не се сещам на коя песен беше) - в него е сниман основно Стария град, еми байгън ми идват паветата и възрожденските фасади. Вярно, че на вкус и цвят приятели няма, но да кажем, че мен видеото напълно ме задоволява.

# 327
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 264
На мен ми допада клипа и песничката. Свежи са много.

# 328
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Българин очарова журито на ”X Factor” Финландия



Цитат
получава покана да подгрява и Крис Нормън от група "Смоуки" на концерта му в Хелзинки.

http://life.dir.bg/news.php?id=26942740

Преди два месеца пак писаха за него: http://bg-mam.ma/p/1009257/36164904

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 08:33 от smileys

# 329
  • Мнения: 142


Това е новата песен на Богомил, който участва в първия сезон на Х Фактор България.

Общи условия

Активация на акаунт